Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Boskie moce - rozwój postaci Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising dowiesz się o tym jak odblokować boskie moce, z których może skorzystać Fenyx. Zawarte zostały tutaj informacje o każdej z boskiej mocy, co robi, oraz w które warto inwestować.

Jak odblokować?

Boskie moce w Immortal Fenyx Rising odblokowujesz w ramach postępu fabularnego. Niektóre jednak musisz wykupić w Siedzibie Bogów. W siedzibie znajduje się Zbiornik Styksu, który służy do ich odblokowywania. Możesz również tam odblokować umiejętności.

Aby odblokować daną Boską moc, należy najechać na nią i zapłacić określoną cenę - Immortals Fenyx Rising: Boskie moce - rozwój postaci - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Aby odblokować daną Boską moc, należy najechać na nią i zapłacić określoną cenę. Podobnie jak w przypadku odblokowywania umiejętności, tutaj również płaci się Obolami Charona. Je zdobywasz za ukończenie wyzwań, czasem również pojawiają się w skrzyniach.

Spis Boskich mocy

  1. Zryw Ateny - Umiejętność ta pozwala na wykonanie krótkiego wypadu przed siebie zadając obrażenia napotkanym wrogom. Nakłada również dużą ilość obrażeń ogłuszających.
  2. Siła Heraklesa - Moc ta pozwala na podnoszenie cięższych obiektów. Przydaje się do przenoszenia ważnych obiektów, ale również w walce, do miotania głównie kamieniami oraz drzewami w przeciwników.
  3. Gniew Aresa - Jest to boska moc, która wybija ciebie i pomniejszych przeciwników w powietrze, zadając duże obrażenia, zarówno te zwykłe jak i ogłuszające.
  4. Atak Fosfora - Moc ta przywołuje Fosfora, ptaka, który pomaga ci w walce. Atakuje on do trzech razy, anulując zazwyczaj akcje wykonywane przez przeciwnika.
  5. Strzały Apolla - Moc ta pozwala na kontrolowanie swoich strzał, które zostały już wypuszczone w powietrze.
  6. Młot Hefajstosa - Moc ta zadaje olbrzymie obrażenia wszystkim przeciwnikom, których trafi. Zwykłe obrażenia są o wiele większe, niż obrażenia ogłuszające.
Jeśli chodzi o to, w którą Boską moc najlepiej inwestować, to tu odpowiedź na pytanie może być nieco trudniejsze - Immortals Fenyx Rising: Boskie moce - rozwój postaci - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Jeśli chodzi o to, w którą Boską moc najlepiej inwestować, to tu odpowiedź na pytanie może być nieco trudniejsze. Praktycznie każda jest bardzo przydatna, może jedynie strzały Apolla nie są czymś, co chcemy ulepszać w pierwszej kolejności. Jeśli zależy ci na umiejętności, która zadaje duże obrażenia od zdrowia, ulepsz Młot Hefajstosa. Jeśli wolisz większe obrażenia od ogłuszenia, Zryw Ateny będzie w sam raz. Do walki z większą ilością przeciwników wybieraj Gniew Aresa.

Jednakże warto docenić Boską moc, która przyzywa Fosfora. Jego ataki może nie są potężne, jednakże potrafią zatrzymać przeciwnika, dzięki czemu nie może on wykonać żadnej akcji do momentu, w którym Fosfor nie przestanie atakować. Ponadto Fosfor pozwala na skorzystanie z umiejętności, która robi z Fenyx postać niewidzialną.