Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Błogosławieństwa Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising dowiesz się o tym, czym są błogosławieństwa, jak je odblokować, oraz które warto odblokować w pierwszej kolejności.

Błogosławieństwa potrafią wzmocnić twoją postać dzięki wykonywaniu misji głównych. Niektóre wzmacniają twoją przeżywalność, inne zaś wspomagają cię w walce. Są to najczęściej umiejętności pasywne, których nie trzeba specjalnie aktywować.

Dostępne są 4 rodzaje błogosławieństw, każde z nich zawiera ich 3, co dają łączną ilość 12 błogosławieństw do odblokowania. Zdobyć je możesz wykonując misje główne. Gdy wykonasz je wszystkie, odblokujesz wszystkie 3 błogosławieństwa z danego rodzaju.

Błogosławieństwo Afrodyty w głównej mierze wzmacnia twoją przeżywalność - Immortals Fenyx Rising: Błogosławieństwa - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Błogosławieństwo Afrodyty

Błogosławieństwo Afrodyty w głównej mierze wzmacnia twoją przeżywalność. Co 20 minut w grze, twoja postać może odrodzić się z całym zdrowiem jeśli zginie. Ponadto, jeśli otrzymasz raz obrażenia, twój licznik combo nie zresetuje się. Wypijając eliksir, zyskujesz na krótki moment tarczę, która niweluje obrażenia zadane tobie.

Błogosławieństwo Aresa

Ares wzmacnia twoje możliwości ofensywne i pomaga w walce. Poprzez pomoc, należy rozumieć ulepszenie licznika combo. Potrafi chociażby zresetować użycie skoku w powietrzu za pomocą skrzydeł, gdy wykonujesz combo w powietrzu, ponadto wzmacnia twoje ataki, gdy twój licznik pokaże 84 ataki.

Błogosławieństwo Hefajstosa

Błogosławieństwo te charakteryzuje się tym, że wzmacnia twoje możliwości do zadawania obrażeń AOE (obszarowych) w momencie, gdy wykonasz perfekcyjne parowanie oraz unik. Ponadto wzmacnia twoje obrażenia podczas wykonywania combosów. Warto zainteresować się tym błogosławieństwem w pierwszej kolejności.

Błogosławieństwo Ateny

Atena ulepsza zdolności twojego łuku, dzięki czemu o wiele szybciej odnawiasz utracone strzały. Dodatkowo możesz dłużej celować w przeciwnika, aby zadać mu o wiele większe obrażenia. Jeśli rzadko korzystasz z łuku w walce, zalecane jest, aby zdobyć to błogosławieństwo jako ostatnie.