Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Jak feniks z popiołów Poradnik do Immortals Fenyx Rising to solucja, porady na start. Wskazówki do walki i skradania, rozwoju postaci i tworzenia eliksirów. Znajdźki, najlepsze bronie, mapy.

Ostatnia aktualizacja: 27 lutego 2021

Poniższy poradnik zawiera kompletny zbiór informacji o grze Immortals Fenyx Rising. Poznasz tu wszystkie podstawowe mechaniki rozgrywki, które pomogą ci ukończyć grę, oraz zdobyć wszystkie opisane trofea, pozwalające zdobyć platynę w grze.

Pierwsza część przewodnika to podstawowe zagadnienia dotyczące gry. Znajdziesz tam przydatne porady na start, krótkie omówienie mechaniki gry, jak walczyć oraz się skradać. Zapoznasz się z listą ruchów i ataków oraz dostępnych w grze poziomach trudności. Ponadto dowiesz się więcej na temat błogosławieństw, oraz do czego służy Siedziba Bogów, czyli twoja główna baza.

Druga część poradnika to rozbudowane odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie, czyli FAQ. Znajdziesz tutaj między innymi informacje o tym jak ujarzmić wierzchowca, jakie są rodzaje broni, jak tworzyć eliksiry i wiele więcej.

Trzecia część poradnika to solucja, przeczytasz w niej opis przejścia wszystkich misji znajdujących się w Immortals Fenyx Rising. Misje zostały podzielone na rozdziały, w zależności od tego, kto je zleca.

Na kolejnych stronach znajdziesz między innymi przydatne mapy, z zaznaczonymi najważniejszymi elementami i miejscami w grze. Osobno opisaliśmy również rozwój głównego bohatera/bohaterki gry, jaki jest dostępny ekwipunek w grze, z jakich boskich mocy i umiejętności może skorzystać główna postać.

Immortals Fenyx Rising: Szybkie porady dla początkujących

Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych podpowiedzi dla osób rozpoczynających po raz pierwszy swoją przygodę z grą Immortals Fenyx Rising:

 1. Parowanie i uniki są kluczowe w walce. Unik w dobrym momencie może spowolnić czas, dając ci więcej czasu na atakowanie wrogów, a parowanie zaneguje całość przyjętych obrażeń na siebie oraz zada duże obrażenia przeciwnikowi.
 2. Skradanie się bardzo się przydaje. Chować się możesz w krzakach i zaroślach, ponadto jesteś o wiele bardziej cichy w momencie, gdy chodzisz powoli kucając. Dzięki temu możesz uniknąć walki lub zadać potężne uderzenie wrogowi.
 3. Zbieraj owoce i grzyby. Są one potrzebne do wytworzenia eliksirów, które znacznie wzmocnią twoją postać. Ponadto niektóre z nich możesz użyć, aby się uleczyć, lub odnowić swoją wytrzymałość.
 4. Ścinaj drzewa toporem. Topór nie służy tylko do walki, dzięki niemu możesz ściąć mniejsze drzewa i użyć ich do walki. Uderzanie w większe drzewa toporem pozwala zrzucić owoce granatu na ziemię.
 5. Korzystaj z eliksirów podczas wykonywania czynności. Jest to jak najbardziej możliwe, dlatego gdy chcesz wspiąć się np. na wysoką górę, a twoja wytrzymałość spada do 0, użyj eliksiru, aby zwiększyć ją nawet podczas tej czynności.

Więcej wskazówek znajdziesz na osobnej stronie naszego poradnika: Porady na start.

Immortals Fenyx Rising: Wszystkie misje i zadania

Główne misje

 1. Nieznany brzeg
 2. Życie i śmierć
 3. Przejście do otchłani
 4. Niepowtarzalna okazja
 5. Zmagania Odyseusza
 6. Zamglony wzrok
 7. Bogowie i Potwory
 8. Ratowanie skóry
 9. Piorun z nieba
 10. Sprawa rodzinna
 11. Pajęcza sieć

Zadania Afrodyty

 1. Piękno rodzi się w bólu
 2. Wielka szkoda
 3. Jedno zepsute jabłko
 4. Złośliwa bogini

Zadania Ateny

 1. Dobra, zła i mała
 2. Zajmij się bohaterską robotą!
 3. Dzień sądu

Zadania Aresa

 1. Szczęki Wojny
 2. Hierarchia ważności
 3. Jajo z gniazda

Zadania Hefajstosa

 1. Kimże jesteś?
 2. Rozpal mnie...
 3. Gratka dla fanów
 4. Wirowanie
 5. Wstrząśnięta do głębi
 6. Przełom
 7. Mroczne sztuki

Immortals Fenyx Rising: Wszystkie znajdźki i mapy

Niszczycielskie Skały

 1. Ambrozja
 2. Skrzynie

Gaj Kleosa

 1. Ambrozja
 2. Skrzynie

Wojenna Grota

 1. Ambrozja
 2. Skrzynie

Wrota Tartaru

 1. Ambrozja
 2. Skrzynie

Kraina kowali

 1. Ambrozja
 2. Skrzynie

Królewski szczyt

 1. Ambrozja
 2. Skrzynie

Dolina Wiecznej Wiosny

 1. Ambrozja
 2. Skrzynie

Immortals Fenyx Rising: Wszyscy bossowie

 1. Mikrus Uroczy
 2. Ozomene the Hurricane
 3. Hydra
 4. Pies Hadesa, legendarny Cerber
 5. Władcza Meduza
 6. Wszechwidzący Kottos
 7. Duch przybocznego Tartaru
 8. Skrzypiący przyboczny automatonów
 9. Rozjuszony Polifem
 10. Ligyron
 11. Tyfon Niszczyciel

Immortals Fenyx Rising: Długość gry

Immortals Fenyx Rising to produkcja, w której jest wiele aktywności pobocznych do wykonania. Sam wątek fabularny potrafi zająć graczom około 25 godzin.

Więcej o długości rozgrywki znajdziesz na stronie Długość gry.

Immortals Fenyx Rising: Edycje gry

Immortals Fenyx Rising można zakupić zarówno w normalnej wersji jak i złotej edycji, która oferuje 3 DLC, nowe zadanie oraz skrzydła.

O tym, na jakich platformach oraz w jakich cenach można kupić grę, przeczytasz na stronie Edycje gry.

Immortals Fenyx Rising: FAQ

Jak zapisać grę?

Swój postęp w grze możesz zapisać na trzy sposoby. Pierwszym z nim jest wykonanie szybkiego zapisu. Możesz to zrobić w momencie, gdy przeglądasz swój ekwipunek. Drugi sposób to wejście do menu gry i wybranie opcji Zapisz. Trzecią opcją jest wybranie Zapis online. Opcja ta pozwala na zapisanie swoich poczynań online. Potrzebować będziesz do tego wcześniej zrobionego zapisu wykonanego lokalnie. Następnie wybierasz dany zapis i wysyłasz go online.

Czy posiada multiplayer?

Nie, Immortals Fenyx Rising to gra typu single-player. Gra na ten moment nie posiada żadnego trybu wieloosobowego. Gracze natomiast mogą dzielić się swoimi przeżyciami z gry za pomocą zdjęć, które wykonają. Mogą również je upublicznić w grze, dzięki czemu inni gracze mogą zobaczyć wiele ciekawych miejsc.

Immortals Fenyx Rising: Krótko o grze

Immortals Fenyx Rising to gra akcji osadzona w starożytnej Grecji, która jest pełna bogów oraz mistycznych stworzeń. Jako główny bohater lub bohaterka, Fenyx, musisz uratować greckich bogów, zdobywając ich esencję, która pozwoli im odzyskać prawdziwą formę. Głównym antagonistą jest Typhon, najstraszniejszy z tytanów, który mści się na innych bogach. Chce on zawładnąć światem.

Gra posiada przyjazną dla oka grafikę, która skierowana jest również do młodszych graczy. W grze nie brakuje poważnych motywów, jednakże w głównej mierze fabuła opowiadana jest w zabawny sposób. Głównym narratorem gry jest Prometeusz, w narracji pomaga mu zaś Zeus, który dodaje zabawnego charakteru produkcji. Otwarty świat sprawia, że Immortals Fenyx Rising może starczyć na długie godziny, zachęcając do eksploracji świata gry oraz poznawania różnych sekretów.

Informacje o Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Autor : Dawid Lubczyński

Poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 9 grudnia 2020, odwiedź Poradnik do gry

Opis przejścia

Ostatnia aktualizacja : 20 stycznia 2021, odwiedź Opis przejścia

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.