Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Immortals Fenyx Rising - Wojenna Grota - Ambrozja
Immortals Fenyx Rising - Wojenna Grota - Ambrozja
Powiększ mapę

Immortals Fenyx Rising: Ambrozja (Wojenna Grota) - mapa Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising zamieszczona została mapa zawierająca lokalizację wszystkich Ambrozji ulokowanych w regionie Wojenna Grota (War's Den).

W tym regionie Ambrozję znajdziesz w 15 miejscach. W większości przypadków są one łatwe do zdobycia, najczęściej znajdziesz je wysoko w górach, lub na otwartym terenie. Niektóre znajdują się również na odległych, małych wyspach.

1 - Wielkie strzały

Ambrozja znajduje się niedaleko garnizonu, na szczycie pobliskiego wzniesienia. Wzniesienie charakteryzuje się tym, że niedaleko niego wbite są wielkie strzały.

2 - Szczyt rzeźby

Ambrozja znajduje się na najwyższym szczycie w regionie, a jest nim rzeźba trzymająca kamień w ręce. Aby wejść na sam szczyt, musisz zacząć się wspinać, uważaj jednak na wytrzymałość. Warto zaopatrzyć się w eliksiry wytrzymałości, jeśli nie masz jej zbyt dużo.

3 - Otchłań

Głęboko pod ziemią znajduje się otchłań, którą rozpoznasz po czerwonym kolorze. Na dole znajduje się Ambrozja. Poleć na swoich skrzydłach właśnie tam, "nurkując". Przy Ambrozji znajdziesz również kilka niebieskich grzybów, które pomogą ci w wydostaniu się z otchłani.

4 - Północ regionu

Ambrozję znajdziesz na północy regionu, znajduje się tam jedno z większych wzniesień. Na szczycie zobaczysz właśnie Ambrozję.

5 - Wzniesienie

Po raz kolejny Ambrozja znajduje się na szczycie wzniesienia, dlatego kierując się do danego punktu na mapie, miej na uwadze, że Ambrozja znajduje się wyżej.

6 - Zablokowane wejście

Jeśli udasz się do widocznego znacznika na mapie, ujrzysz wysokie pomieszczenie, które jest zablokowane, nie przedostaniesz się od zewnątrz. Wejdź na samą górę, zobaczysz tam ciężki blok, który blokuje wejście do środka. Aby go jednak przesunąć, potrzebujesz ulepszenia Siły Heraklesa, które pozwala na podniesienie cięższych obiektów. Gdy go podniesiesz, wejdź przez dziurę i zeskocz na dół.

7 - Ręka giganta

Najłatwiej będzie wystartować z lokacji, do której możesz wykonać szybką podróż, czyli do rzeźby Boga Wojny. Stamtąd, poleć do wskazanego punktu na mapie. Ambrozja znajduje się na ręce rzeźby giganta.

8 - Kamienne podłoże

Wystarczy udać się do wskazanego punktu na mapie i zeskoczyć nieco niżej, Ambrozja znajduje się na kamiennym podłożu.

9 - Garnizon

Niedaleko garnizonu, który otoczony jest murem, znajduje się małe wzniesienie, a na nim, Ambrozja.

10 - Mała wyspa

Ambrozja znajduje się na małej wyspie, do której najłatwiej będzie się dostać za pomocą skrzydeł. Warto również zainwestować w eliksiry wytrzymałości.

11 - Szczyt budowli

Na samym szczycie budowli po prawej stronie znajduje się Ambrozja - Immortals Fenyx Rising: Ambrozja (Wojenna Grota) - mapa - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Na samym szczycie budowli po prawej stronie znajduje się Ambrozja. Znajduje się ona bardzo wysoko, dlatego dobrze będzie zaopatrzyć się w eliksiry wytrzymałości. Uważaj również na samym dole na grupę wrogów.

12 - Zniszczony fort

Niedaleko zniszczonego fortu, przy którym znajduje się rzeźba giganta, oraz jego ręka, znajdziesz Ambrozję.

13 - Podwodna zagadka

Udaj się do wskazanego punktu na mapie, następnie zeskocz na dół, w stronę morza. Tam znajduje się łamigłówka do rozwiązania. Postaw okoliczne kamienie na przełącznikach z symbolem pióra. Następnie zanurkuj i popłyń do środka. Następnie wespnij się na samą górę po ścianie. Warto zainwestować w eliksiry wytrzymałości.

14 - Przy murze

Ambrozja znajduje się blisko muru, na małym wzniesieniu. Udaj się do wskazanego punktu na mapie, ustaw swoją postać na wysokości muru i zeskocz nieco niżej po Ambrozję.

15 - Podwodna jaskinia

Udaj się do wskazanego punktu na mapie. Ambrozja znajduje się na małej wyspie oddalonej od regionu. Aby się tam dostać, poszybuj do wyspy, następnie udaj się na drugi koniec wyspy. Później wskocz do wody, zobaczysz w niej charakterystyczną poświatę. Właśnie tam zanurkuj do wody i popłyń na wprost do jaskini. W środku znajduje się Ambrozja.