Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Pies Hadesa, legendarny Cerber - boss, jak pokonać? Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Hound of Hades, Legendary Cerberos

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising dowiesz się jak pokonać bossa z zadania Zajmij się bohaterską robotą! (Do The Hero Things!), czyli z Psem Hadesa, legendarnym Cerberem (Hound of Hades, Legendary Cerberos).

Cerber jest bardzo agresywnym bossem, nie daje nawet chwili wytchnienia i atakuje za każdym razem. Gdy będziesz trzymał dystans, Cerber bardzo często będzie wypluwał w twoją stronę ogniste pociski. Można je sprawować i zadać obrażenia Cerberowi, jednakże lepiej jest uniknąć ataku i przybliżyć się do bossa.

Gdy dostatecznie zbliżysz się do bossa, będzie on wykonywać inne ataki - Immortals Fenyx Rising: Pies Hadesa, legendarny Cerber - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Gdy dostatecznie zbliżysz się do bossa, będzie on wykonywać inne ataki. Jednym z nich jest chociażby atakowanie swoimi trzema głowami. Warto pamiętać, że trzeci atak jest niemożliwy do sparowania, dlatego jeśli pozwolisz mu na wykonanie tego combo, pamiętaj, że trzeci atak będziesz musiał uniknąć.

Przybliżając się do przeciwnika, miej na uwadze to, że często będzie korzystał z ataków, które są niemożliwe do sparowania - Immortals Fenyx Rising: Pies Hadesa, legendarny Cerber - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Przybliżając się do przeciwnika, miej na uwadze to, że często będzie korzystał z ataków, które są niemożliwe do sparowania. Jednym z nich jest chociażby skok w powietrze i wykonanie potężnej eksplozji, gdy już upadnie na ziemię. Lepiej wtedy uciec od niego, gdy zobaczysz go w powietrzu.

Cerber może również wykonać atak, który przypomina skulenie się i schowanie - Immortals Fenyx Rising: Pies Hadesa, legendarny Cerber - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Cerber może również wykonać atak, który przypomina skulenie się i schowanie. W tym momencie Cerber zacznie się świecić na czerwono. Masz kilka sekund na to, by zadać mu obrażenia, a następnie odsunąć się od niego. Jeśli tego nie zrobisz, Cerber wybuchnie, zadając duże obrażenia.

Bardzo pomocny w walce z Cerberem może okazać się Fosfor (Phosphor), gdyż stunuje na krótką chwile bossa, przez co nie może on nawet się ruszyć - Immortals Fenyx Rising: Pies Hadesa, legendarny Cerber - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Bardzo pomocny w walce z Cerberem może okazać się Fosfor (Phosphor), gdyż stunuje na krótką chwile bossa, przez co nie może on nawet się ruszyć. Najlepiej korzystać z Fosfora, który zadaje obrażenia od wytrzymałości. Dzięki temu będziesz mógł ogłuszyć bossa, wykonując dwa razy combo Toporem oraz korzystając dwa razy z Fosfora.