Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Wszechwidzący Kottos - boss, jak pokonać? Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Kottos the All-Seeing

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising dowiesz się jak pokonać bossa z zadania Szczęki Wojny (Jaws of War). Bossem jest Wszechwidzący Kottos (Kottos the All-Seeing).

Kottos, mimo swoich rozmiarów i swojego wyglądu, nie jest tak trudnym bossem, jak mogłoby się wydawać. Jego lista ruchów jest mocno ograniczona, właściwie korzysta tylko z czterech ataków. Problematyczne jedynie jest to, że trzy z nich są niemożliwe do sparowania, więc głównie radzić sobie będziesz musiał wykonując uniki.

Pierwszym z ciosów Kottosa jest uderzenie w ziemie swoimi rękoma i wywołanie dużej fali, która zmierzać będzie w jednym kierunku - Immortals Fenyx Rising: Wszechwidzący Kottos - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pierwszym z ciosów Kottos'a jest uderzenie w ziemie swoimi rękoma i wywołanie dużej fali, która zmierzać będzie w jednym kierunku. Gdy widzisz ten atak, warto albo nieco się odsunąć, albo zajść od tyłu Kottos'a i zacząć go atakować. Kottos nie należy do szybkich przeciwników, więc trochę mu zajmie dojście do siebie po swoich atakach.

Kilkukrotny atak swoimi pięściami w ziemie spowoduje to, że zacznie on tworzyć pod tobą kolumny, które po chwili wyrosną z ziemi i zadadzą obrażenia - Immortals Fenyx Rising: Wszechwidzący Kottos - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Kilkukrotny atak swoimi pięściami w ziemie spowoduje to, że zacznie on tworzyć pod tobą kolumny, które po chwili wyrosną z ziemi i zadadzą obrażenia. W momencie, gdy widzisz czerwoną poświatę pod sobą, wykonaj unik, lub po prostu biegnij, jeśli masz dużo wytrzymałości. Może on stworzyć 5 kolumn, nie więcej i nie mniej. Po stworzeniu piątej kolumny, zaatakuj go.

Jego najpotężniejszym atakiem jest zwinięcie się w kłębek, wyprostowując dłonie i wyrzucenie samego siebie w swoją stronę - Immortals Fenyx Rising: Wszechwidzący Kottos - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Jego najpotężniejszym atakiem jest zwinięcie się w kłębek, wyprostowując dłonie i wyrzucenie samego siebie w swoją stronę. Gdy widzisz, że przymierza się do tego ataku, wykonaj unik w bok. Jego toczenie się odbywa się w linii prostej, więc jest to atak łatwy do uniknięcia, jednakże jeśli ci się nie uda go uniknąć, konsekwencje mogą być przykre.

O ile wszystkie jego ataki są niemożliwe do sparowania, posiada atak zwykły, który można odbić - Immortals Fenyx Rising: Wszechwidzący Kottos - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

O ile wszystkie jego ataki są niemożliwe do sparowania, posiada atak zwykły, który można odbić. Zazwyczaj wykonuje go, gdy jesteś bardzo blisko niego. Wykonuje on dwa razy zamach swoimi rękoma. Mimo wszystko lepiej wykonać perfekcyjny unik, niż parować ten cios, lepiej na tym wyjdziesz.

Ważnym jest, aby trzymać się blisko niego, dzięki czemu większość ciosów będzie można ominąć, idąc za jego plecy. Jego animacje ataków są bardzo długie, często też musi dojść do siebie po wykonaniu mocniejszego ciosu. Korzystaj ze swoich boskich mocy, gdyż zadają mu duże obrażenia. Zryw Ateny jest bardzo opłacalny.