Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Epicka skrzynia (Kraina kowali) - jak zdobyć? Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Pomnik Prometeusza

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising dowiesz się, jak zdobyć epicką skrzynię znajdującą się przy pomniku Prometeusza w regionie Kraina kowali (The Forgelands).

Udaj się do wskazanego miejsca na mapie. Zobaczysz tam pomnik Prometeusza, trzymającego ogień w ręce. Na tyłach lokacji, znajduje się platforma z podmuchem wiatru. Wzleć w górę i wejdź na platformę po lewej stronie, która znajduje się na szczycie kolumny.

Skieruj strzałę Apolla w ogień, który jest na dłoniach rzeźby Prometeusza, następnie skieruj strzałę w lewą stronę, tam znajduje się nierozpalona pochodnia. Teraz wejdź na kolumnę po prawej i postępuj tak samo jak wcześniej.

Dzięki temu rozpalisz wszystkie pochodnie. Zejdź na dół i wejdź do środka. Tam znajdują się rozżarzone węgle. Weź jeden z nich i udaj się do platformy po lewej stronie (znajduje się na dole). Ustań na niej i wrzuć węgiel do środka, gdy czerwona bariera zniknie.

Idź naokoło budowli, gdyż z tyłu znajduje się przycisk. Aktywuj go, następnie przyzwij węgiel do siebie tak, aby był na podłożu stworzonym z czerwonej bariery. Węgiel po prostu nie może spaść na dół, a musisz przemieścić go wzdłuż całego labiryntu.

Idąc dalej, przenoś węgiel w dalszą stronę. Skorzystaj z dźwigni, aby stworzyć ponownie czerwone podłoże, blokujące wodę i połóż węgiel na niej. Przeskocz w lewo i ponownie przyzwij węgiel do siebie. Następnie przeskocz nad budynkiem i idź w prawo. Przyzwij węgiel do siebie, aby podpalić pochodnię. Wejdź do środka, ustań na platformie i rzuć węglem przed siebie, aby rozpalić piec.

To samo musisz zrobić po prawej stronie. Najpierw wrzuć rozżarzony węgiel na górę, następnie zapal dwie pochodnie i przenieś węgiel na niższy poziom. Potem aktywuj dźwignię i szybko podpal dwie pochodnie na dole. Gdy ci się to uda, przenieś węgiel dalej, ponownie podpal pochodnie.

Następnie wejdź do środka, stań na platformie i rzuć węglem przed siebie, aby rozpalić kolejny piec. Dzięki temu skrzynia będzie dostępna.