Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Zdrowie - rozwój postaci Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising dowiesz się więcej o zdrowiu głównej postaci, jak je ulepszać oraz co wpływa na jej utratę.

Najważniejszymi statusami w grze dla głównej bohaterki lub głównego bohatera są zdrowie oraz wytrzymałość. Oba statusy można ulepszyć, w przypadku zdrowia potrzebna jest Ambrozja, natomiast w przypadku wytrzymałości, jest to Piorun Zeusa.

W grze znajduje się wiele poukrywanych mniej lub bardziej Ambrozji, które bezpośrednio wpływają na maksymalne zdrowie głównej postaci - Immortals Fenyx Rising: Zdrowie - rozwój postaci - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

W grze znajduje się wiele poukrywanych mniej lub bardziej Ambrozji, które bezpośrednio wpływają na maksymalne zdrowie głównej postaci. Gdy zbierzesz określoną ilość Ambrozji, możesz je później wydać w Siedzibie Bogów, wystarczy, że wejdziesz w interakcję z Kyliksu Ateny.

Wchodząc w interakcję z Kyliksem Ateny, możemy wydać określoną liczbę Ambrozji (z każdym ulepszeniem koszt się zwiększa), aby zdobyć jeden pasek zdrowia więcej - Immortals Fenyx Rising: Zdrowie - rozwój postaci - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Wchodząc w interakcję z Kyliksem Ateny, możemy wydać określoną liczbę Ambrozji (z każdym ulepszeniem koszt się zwiększa), aby zdobyć jeden pasek zdrowia więcej. Ambrozja porozrzucana jest po całym świecie gry, najczęściej w trudno dostępnych miejscach, lub takich, które są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Niekiedy zdarzy się, że dostępu do Ambrozji bronią przeciwnicy, a jej nie możesz podnieść w trakcie walki.