Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Immortals Fenyx Rising - Gaj Kleosa - Ambrozja
Immortals Fenyx Rising - Gaj Kleosa - Ambrozja
Powiększ mapę

Immortals Fenyx Rising: Ambrozja (Gaj Kleosa) - mapa Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising zamieszczona została mapa zawierająca lokalizację wszystkich Ambrozji ulokowanych w regionie Gaj Kleosa (Grove of Kleos).

W tym regionie Ambrozję znajdziesz w 19 miejscach. W większości przypadków są one łatwe do zdobycia, najczęściej znajdziesz je wysoko w górach, lub na otwartym terenie.

1 - Szczyt góry

Ambrozja znajduje się na jednej z gór, możesz wspiąć się na nią, lub iść we wskazane miejsce na pieszo, a następnie zeskoczyć z najwyższego punktu do Ambrozji.

2 - Wielka brama

Ambrozje znajdziesz na szczycie budowli, która przypomina wielką bramę - Immortals Fenyx Rising: Ambrozja (Gaj Kleosa) - mapa - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Ambrozje znajdziesz na szczycie budowli, która przypomina wielką bramę. Aby się na nią wdrapać, zaopatrz się lepiej w dużą ilość eliksirów wytrzymałości, gdyż wspinając się na nią, nie ma za bardzo możliwości na to, aby odpocząć i zregenerować staminę.

3 - Dźwignia

100 metrów od Ambrozji znajduje się dźwignia, która odblokuje wejście do małego pomieszczenia, w którym znajduje się Ambrozja. Aktywując dźwignię, masz kilkanaście sekund, aby biec przed siebie i zdążyć wejść do środka. Skorzystaj ze swojego wierzchowca po aktywacji dźwigni i biegnij przed siebie.

4 - Samotne drzewo

Ambrozja znajduje się na szczycie jednego ze wzniesień - Immortals Fenyx Rising: Ambrozja (Gaj Kleosa) - mapa - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Ambrozja znajduje się na szczycie jednego ze wzniesień. Na wzniesieniu znajduje się samotne, małe drzewo. Na wprost Ambrozji, w oddali znajduje się koloseum.

5 - Wzniesienie z harpiami

Ambrozja znajduje się na szczycie góry, należy jednak uważać na okoliczne harpie - Immortals Fenyx Rising: Ambrozja (Gaj Kleosa) - mapa - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Ambrozja znajduje się na szczycie góry, należy jednak uważać na okoliczne harpie. Jeśli nie czujesz się pewnie, aby z nimi walczyć, zakradnij się do Ambrozji.

6 - Sanktuarium z tarczą

Ambrozja znajduje się na szczycie sanktuarium przy wielkiej tarczy, która jest tam zawieszona. Ponownie będziesz musiał wspiąć się wysoko, aby ją zdobyć. Skorzystaj z filarów, które podtrzymują sanktuarium. Podwójny skok również się przyda.

7 - Dach budynku

Ambrozja jest łatwo dostępna, gdyż mieści się na dachu budynku. Jedyne co należy zrobić, to wspiąć się na dach i podnieść Ambrozję.

8 - Włócznia

Ambrozja znajduje się na włóczni rzeźby żołnierza. Wystarczy się wdrapać na włócznię i podnieść Ambrozję. Jeśli nie masz wystarczającej wytrzymałości, wspomagaj się eliksirami wytrzymałości.

9 - Rzeźba bogini

Wykonaj szybką podróż do rzeźby bogini - Immortals Fenyx Rising: Ambrozja (Gaj Kleosa) - mapa - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Wykonaj szybką podróż do rzeźby bogini. Będąc na samym szczycie, niżej znajduje się rzeźba ptaka, zeskocz na dół i podnieś Ambrozję.

10 - Wzgórze strażników

Ambrozję znajdziesz na wzgórzu strażników, na zadaszeniu budynku - Immortals Fenyx Rising: Ambrozja (Gaj Kleosa) - mapa - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Ambrozję znajdziesz na wzgórzu strażników, na zadaszeniu budynku. Wespnij się po kolumnadzie na sam dach.

11 - Cerber

Ambrozje możesz zdobyć poprzez wdrapanie się na jedną z rzeźb przypominającą Cerbera, trzygłowego psa. W jednej z jego paszczy znajduje się Ambrozja.

12 - Wzniesienie blisko czeluści

Ambrozja znajduje się na jednym z wniesień nieopodal czeluści. Wystarczy wdrapać się na wzniesienie i podnieść Ambrozję.

13 - Odosobniona wyspa

Aby zdobyć tę Ambrozję, należy polecieć na swoich skrzydłach na pobliską wyspę. Ambrozja znajduje się niedaleko wyzwania konstelacji. Wskocz na monument, wdrap się na górę i podnieś ją.

14 - Hydra

Ambrozja znajduje się na jeden z głów mitycznego stwora, Hydry. Wespnij się po szyi rzeźby na samą górę i podnieś Ambrozję.

15 - Drewniany statek

Ambrozja dostępna jest na szczycie masztu drewnianego statku. Wespnij się po nim na górę, aby zdobyć Ambrozję.

16 - Skrzydlaty monument

Ambrozja dostępna jest na szczycie monumentu ze skrzydłami, wystarczy, że wespniesz się na samą górę i podniesiesz ją.

17 - Archiwa

Wykonaj szybką podróż do archiwów, stamtąd wespnij się na górę, aby znaleźć się na dachu. Właśnie tam znajduje się Ambrozja.

18 - Najwyższe wzniesienie

Wdrap się na sam szczyt wzniesienia, następnie zeskocz nieco niżej, latając na swoich skrzydłach. Tam znajdziesz mały punkt, na którym znajduje się Ambrozja.

19 - Struny

Ambrozja znajduje się na jeden z dwóch rzeźb, które zawierają struny. Wdrap się na szczyt rzeźby po lewej stronie, aby podnieść Ambrozję.