Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Szybka podróż - jak odblokować? Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising dowiesz się jak odblokować oraz wykonywać szybką podróż w grze.

Szybka podróż jest świetnym sposobem na zaoszczędzenie czasu, który jest potrzebny do dotarcia w określone miejsca. Szybka podróż jest w zasadzie możliwa już od samego początku.

Najważniejsze co musisz wiedzieć w szybkiej podróży jest to, że możesz ją wykonać do miejsca, które wcześniej już zwiedziłeś - Immortals Fenyx Rising: Szybka podróż - jak odblokować? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Najważniejsze co musisz wiedzieć w szybkiej podróży jest to, że możesz ją wykonać do miejsca, które wcześniej już zwiedziłeś. Ponadto, szybka podróż odbywa się tylko do miejsc, które posiadają tzw. Interesujące miejsce oraz Punkt widokowy.

Wyjątkiem od reguły jest twoja Siedziba Bogów, do której również możesz odbyć szybką podróż. Żeby ją wykonać, należy otworzyć mapę, następnie znaleźć na niej Punkt widokowy lub Interesujące miejsce, następnie przytrzymać klawisz odpowiadający za szybką podróż (kwadrat w przypadku PS4). Następnie pojawi się ekran ładowania i po chwili będziesz w wybranym przez siebie miejscu.