Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Wygląd bohatera - jak zmienić? Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising przeczytasz i dowiesz się o tym jak zmienić wygląd głównego bohatera gry, oraz co podlega zmianie.

W Immortals Fenyx Rising na samym początku rozgrywki tworzysz swoją główną postać, możesz wybrać pomiędzy kobietą i mężczyzną, zmieniając takie cechy wyglądu jak fryzurę, kolor oczu, twarz czy zarost. Co jeśli jednak chciałbyś w pewnym momencie zmienić płeć swojej postaci, lub po prostu jej wygląd?

Jest to jak najbardziej możliwe, jednakże dopiero w momencie, w którym odblokujesz Siedzibę Bogów, czyli już na w miarę wczesnym etapie gry - Immortals Fenyx Rising: Wygląd bohatera - jak zmienić? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Jest to jak najbardziej możliwe, jednakże dopiero w momencie, w którym odblokujesz Siedzibę Bogów, czyli już na w miarę wczesnym etapie gry. Aby móc zmienić wygląd naszej postaci, należy udać się do wcześniej wspomnianej siedziby i skorzystać z krzesła urody Ateny.

Wchodząc z nim w interakcję, ukaże ci się ekran tworzenia postaci, taki sam jaki był dostępny na początku gry. Jeśli nie chcesz zmieniać swojej postaci, to mimo wszystko warto chociaż raz skorzystać z tej funkcji i zmienić coś małego, gdyż dzięki temu zdobędziesz trofeum, które przybliży cię do zdobycia platyny w Immortals Fenyx Rising.