Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Ligyron - boss, jak pokonać? Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising dowiesz się jak pokonać kolejnego głównego bossa w grze, który nazywa się Ligyron. Pojawia się on pod koniec zadania Sprawa rodzinna (Family Emergency).

Walka z Ligyronem jest podzielona na kilka faz. Gdy jego pasek zdrowa spadnie o pewną część, rozpocznie się cutscenka, a następnie Ligyron zyska nową moc dzięki Tyfonowi. Walka jest tym trudniejsza, im mniej zdrowia ma Ligyron.

1 faza

Ligyron posiada swój standardowy atak. Wymachuje on dwa razy mieczem. Atak ten jest możliwy do sparowania, można go też łatwo uniknąć. Warto po perfekcyjnym uniku, zajść go od tyłu i stamtąd zaatakować.

Ligyron bardzo często korzysta z ataku, który zamienia jego tarczę w ognistą głowę Tyfona - Immortals Fenyx Rising: Ligyron - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Ligyron bardzo często korzysta z ataku, który zamienia jego tarczę w ognistą głowę Tyfona. Atak jest linearny, jednakże bardzo szybki, dlatego trzeba uważać z wyczuciem czasu. Lepiej jest zrobić o wiele wcześniej unik, niż próbować wykonać perfekcyjny unik. Nawet jeśli uda ci się go wykonać, to jest duża szansa, że trochę ci zajmie doskoczenie do niego. Atak jest oczywiście niemożliwy do sparowania.

Ligyron, jeśli będzie dalej od twojej postaci, może skorzystać z ataku dystansowego, który tworzy pierścienie - Immortals Fenyx Rising: Ligyron - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Ligyron, jeśli będzie dalej od twojej postaci, może skorzystać z ataku dystansowego, który tworzy pierścienie. Pierwszy zawsze będzie poziomy, a drugi pionowy. Ataki te możesz sparować, jeśli świecą się na żółto. Warto jednak wykonać perfekcyjny unik i skrócić dystans do niego.

2 faza

Gdy jego pasek zdrowia spadnie do około 75%, zyska na sile, gdyż jego ataki będą teraz częściej niemożliwe do sparowania.

Głównie chodzi tutaj o jego dystansowy atak - Immortals Fenyx Rising: Ligyron - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Głównie chodzi tutaj o jego dystansowy atak. Jeśli świeci się on na czerwono, skorzysta z ulepszonej wersji ataku. Różni się ona tym, że atak jest niemożliwy do sparowania. Ponadto, wystrzeliwuje 4 pierścienie, a nie dwa, jak to miało miejsce wcześniej.

3 faza

Ostatnia faza aktywuje się w momencie, gdy zdrowie Ligyrona spadnie do połowy. W tej fazie, zyskuje on jeden z niebezpieczniejszych ruchów.

Ligyron teleportuje się na środek areny i zaczyna tworzyć mroczny wybuch - Immortals Fenyx Rising: Ligyron - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Ligyron teleportuje się na środek areny i zaczyna tworzyć mroczny wybuch. Nie możesz być w epicentrum wybuchu. Gdy widzisz, że zaczyna tworzyć ten atak, odsuń się od niego w bezpieczne miejsce. Ponadto, po wybuchu, zaczną pojawiać się macki, które po chwili znikają. Uważaj na nie i nie zbliżaj się do nich. Pozytywne jest to, że po wybuchu, Ligyron jest na dłuższą chwilę ogłuszony, więc możesz to wykorzystać i zacząć go atakować.

Ligyron korzysta również z linearnego ataku, który jest podobny do umiejętności twojej postaci, czyli z Młota Hefajstosa - Immortals Fenyx Rising: Ligyron - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Ligyron korzysta również z linearnego ataku, który jest podobny do umiejętności twojej postaci, czyli z Młota Hefajstosa. Atak jest niemożliwy do sparowania, unika się go w bok.

Topór dużo daje w walce z Ligyronem, gdyż wykonując combo kończące, wyprowadza go to z równowagi, przez co nie może przez chwilę atakować. Ważnym jest, aby trzymać bliski dystans walcząc z nim.