Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Immortals Fenyx Rising - Królewski szczyt - Skrzynie
Immortals Fenyx Rising - Królewski szczyt - Skrzynie
Powiększ mapę

Immortals Fenyx Rising: Skrzynie (Królewski szczyt) - mapa, lista Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Legenda Immortals Fenyx Rising - Królewski szczyt - Skrzynie

Skrzynie

Strzeżone skrzynie

Nocne skrzynie

Epickie skrzynie

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising zamieszczona została mapa zawierająca lokalizację wszystkich skrzyń z podziałem na zwykłe, epickie, strzeżone oraz nocne, ulokowane w regionie Królewski szczyt (King's Peak).

W tym regionie znajdziesz 13 zwykłych skrzyń, 4 strzeżonych skrzyń, 2 nocne skrzynie oraz 16 epickich skrzyń. Zwykłe oferują najczęściej kryształy oraz owoce/grzyby, natomiast epickie skrzynie oferują nowe bronie i zbroje oraz skórki do broni czy pancerza.

Zwykła skrzynia - wzniesienie na południu [1]

Zwykła skrzynia znajduje się na jednym ze wzniesień w południowej części regionu.

Zwykła skrzynia - południowo-wschodnie wzniesienie [2]

Podobnie jak poprzednio, udaj się do wskazanego punktu na mapie, wejdź na wzniesienie, tam znajdować się będzie zwykła skrzynia do otworzenia.

Zwykła skrzynia - góra niedaleko mostu [3]

Kolejna skrzynia znajduje się niedaleko mostu, na górze po lewej stronie. Wdrap się po niej i otwórz skrzynię.

Zwykła skrzynia - góra naprzeciw wielkiej bramy [4]

Naprzeciw wielkiej bramy, znajduje się góra, w połowie drogi wdrapywania się na sam szczyt, znajdziesz skrzynię.

Zwykła skrzynia - wodospady [5]

Pomiędzy dwoma wodospadami znajduje się skrzynia na dole. Zeskocz tam korzystając ze skrzydeł Dedala.

Zwykła skrzynia - wodospad [6]

Blisko dwóch wodospadów, znajduje się kolejny, przy którym znajduje się skrzynia. Udaj się we wskazane miejsce i wespnij się na górę wodospadu.

Zwykła skrzynia - zawalony most [7]

Udaj się we wskazane miejsce, tam znajduje się zawalony most. Po drugiej stronie mostu znajduje się skrzynia.

Zwykła skrzynia - zlodowaciała góra [8]

Udając się we wskazane miejsce, zobaczysz zamarzniętą górę. Skrzynia znajduje się na niej, blisko rozpalonego patyka.

Zwykła skrzynia - wzniesienie niedaleko kotła Kirke [9]

W pobliżu kotła Kirke, znajduje się podmuch powietrza. Zeskocz na dół i wyląduj na pobliskiej ziemi, aby podnieść skrzynię.

Zwykła skrzynia - przerębla [10]

Udaj się do wskazanego miejsca na mapie. Skrzynia znajduje się pod wodą. Będąc na miejscu, znajdź przeręblę, wskocz do niej, następnie zanurkuj i otwórz skrzynie pod wodą.

Zwykła skrzynia - obowiązkowe zadanie [11]

Wykonując drugie obowiązkowe zadanie główne, w którym musisz dostać się na sam szczyt góry, polega na poprowadzeniu strzały Apolla w stronę celów i wielkiego koła - Immortals Fenyx Rising: Skrzynie (Królewski szczyt) - mapa, lista - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Wykonując drugie obowiązkowe zadanie główne, w którym musisz dostać się na sam szczyt góry, polega na poprowadzeniu strzały Apolla w stronę celów i wielkiego koła. Właśnie blisko tego zadania, znajduje się skrzynia do otwarcia.

Zwykła skrzynia - posterunek żołnierzy [12]

Wykonaj szybką podróż w stronę rzeźby orła. Stamtąd, poleć w prawą stronę. 200 metrów dalej znajduje się skrzynia, niedaleko stacjonującego oddziału żołnierzy.

Zwykła skrzynia - zawalone mosty na szczycie największej góry [13]

Ostatnia ze skrzyń znajduje się na najwyższej górze regionu. Niedaleko rzeźby olbrzyma, znajduje się zawalony most. Idź w jego stronę, na końcu mostu znajduje się skrzynia.

Strzeżona skrzynia - Cyklop i żołnierze [1]

Skrzynia strzeżona jest przez Cyklopa oraz kilku żołnierzy. Nie stanowią oni zbyt dużego problemu, ponadto do walki możesz skorzystać z kilku skał leżących blisko wody.

Strzeżona skrzynia - Cerber, Sześcioręki i Harpia [2]

Zakradnij się na tyły wroga i najpierw zajmij się Sześciorękim, gdyż jest on najgroźniejszym przeciwnikiem.

Strzeżona skrzynia - Harpie i Minotaury [3]

Skrzynia pilnowana jest przez kilka harpii i dwa minotaury. Są oni jednak nieco oddaleni od siebie, więc nie musisz walczyć ze wszystkimi naraz.

Strzeżona skrzynia - Cyklop, Minotaur i żołnierze [4]

Udaj się do wskazanego punktu na mapie, tam napotkasz Cyklopa, Minotaura oraz kilku żołnierzy. Dobrze będzie najpierw zająć się Minotaurem.

Nocna skrzynia - Cyklop, Cerber i Harpie [1]

Tradycyjnie, aby skrzynia mogła zostać odblokowana, musi nastać noc. Gdy to się stanie, pokonać będziesz musiał Cyklopa, Cerbera i Harpie. Korzystaj z kamieni, którymi możesz rzucić w przeciwników.

Nocna skrzynia - Cyklop i Cerber[2]

Z tymi przeciwnikami będziesz musiał walczyć w tej samej chwili, więc walka będzie nierówna. Warto atakować za pomocą topora dwa cele naraz.

Epicka skrzynia - zagadka z jabłkiem [1]

Aby odblokować skrzynię, należy umieścić jabłko w odpowiednich miejscu. Tym miejscem jest piedestał blisko wyrzeźbionej ręki olbrzyma. Jabłko natomiast znajduje się niedaleko drzewka, ukryte jest w krzaku.

Epicka skrzynia - budynki z pochodniami [2]

Udaj się we wskazane miejsce. Tam znajdziesz dwa oddalone od siebie budynki z czerwoną barierą. Udaj się do budynku, w którym wnętrzu znajduje się rozpalona pochodnia. Zetnij drzewo i umieść je na platformie. Udaj się na tyły budynku i wejdź na platformę. Następnie skieruj strzałę w pochodnię. Pobiegnij do drugiego budynku i otwórz skrzynię.

Epicka skrzynia - wnętrze jaskini [3]

Udając się do wskazanego miejsca na mapie, będziesz musiał aktywować trzy przyciski, aby dezaktywować czerwoną barierę.. Aby to uczynić, najpierw rozpal pochodnie, aby móc wchodzić po górze. Następnie, gdy rozpalisz pochodnie, umieść kamienie na platformach, dzięki czemu przyciski się pojawią i będą możliwe do aktywowania.

Epicka skrzynia - wnętrze jaskini [4]

Udaj się we wskazane miejsce, następnie wejdź do środka i zniszcz ścianę po prawej stronie za pomocą topora. Następnie wskocz na wyższe piętro, na końcu korytarza znajduje się epicka skrzynia.

Epicka skrzynia - zagadka z platformami [5]

Udaj się we wskazane miejsce. Następnie wskocz na dach budynku znajdującego się po lewej stronie. Potrzebować będziesz umiejętności pozwalającej podnosić ciężkie obiekty za pomocą siły Heraklesa. Będąc na dachu, przyzwij do siebie ciężki blok i umieść go na platformie, która jest na dachu drugiego budynku. Dzięki temu odblokujesz wejście do budynku poniżej, w środku znajduje się drugi blok. Postaw go na platformie po środku, następnie wróć po blok, który umieściłeś na górze budynku i również postaw go na środku, na drugiej platformie.

Epicka skrzynia - kocioł Kirke przy zawalonym moście [6]

Udaj się do wskazanego miejsca na mapie. Zobaczysz tam kocioł Kirke, a po prawej stronie od kotła, zawalony most. Poszybuj w lewą stronę przy zawalonym moście. Tam znajduje się małe wejście do wnętrza góry. Wejdź tam i skorzystaj z umiejętności podnoszenia ciężkich obiektów. Pierwszy ciężki blok po lewej przyzwij w swoją stronę i umieść przy platformie. Drugi blok przenieś na platformę po prawej stronie. Uważaj jednak, gdyż w pomieszczeniu jest zimno. Regularnie podchodź do pochodni, aby się ogrzać i zregenerować wytrzymałość.

Epicka skrzynia - skoki w jaskini [7]

150 metrów od kotła Kirke znajduje się zawalony most. Będąc po drugiej stronie mostu, udaj się wyżej, wchodząc po jednej z gór. Znajduje się tam wejście do jaskini. Najprawdopodobniej będziesz potrzebować eliksiru wytrzymałości, aby skoczyć na platformy w jaskini, aby dostać się do skrzyni, gdyż jest tam zimno.

Epicka skrzynia - zawalony most i pochodnie [8]

Przy zawalonym moście znajduje się rozpalona pochodnia. Napotkasz tam za pierwszym razem również Chimerę. Gdy ją pokonasz, skieruj się do pochodni, następnie podpal kolejne pochodnie po lewej stronie. Gdy podpalisz je wszystkie, skieruj swoją postać właśnie w ich stronę. Będąc na szczycie, podpal dwie ostatnie pochodnie, które otworzą wejście do środka.

Epicka skrzynia - blok i platforma [9]

Przy tym samym moście, co w punkcie [8], znajduje się przycisk po prawej stronie. Aktywuj go, aby rozpocząć ukryte zadanie.

Po aktywacji, poleć przed siebie, kierując się lekko w prawo - Immortals Fenyx Rising: Skrzynie (Królewski szczyt) - mapa, lista - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Po aktywacji, poleć przed siebie, kierując się lekko w prawo. Twoim celem jest odnalezienie kolejnego, podobnego posągu. Potrzebujesz jednak do tego dużej wytrzymałości. Gdy będziesz przy drugim posągu, zleć na dół w prawo, tam podejdź do kolejnego posągu, który posiada również rzeźbę małego cerbera. Następnie zeskocz na dół, po prawej stronie znajduje się skrzynia wewnątrz jaskini.

Epicka skrzynia - zapal i leć [10]

Udaj się we wskazane miejsce. Na górze znajdziesz platformę, na której musisz umieścić swoją postać. Skieruj strzałę Apolla w stronę ognia, a następnie podpal pochodnię. Poleć właśnie tam, gdzie podpaliłeś pochodnię. W środku znajduje się kolejna platforma, ustań na niej, odwróć się i ponownie skieruj strzałę w pochodnię (niższy poziom góry na wprost ciebie). Ponownie zrób to samo co wcześniej. Znowu skieruj strzałę Apolla na niższy poziom góry (lewa strona). Tam znajdować się będzie skrzynia.

Epicka skrzynia - zapalanie pochodni [11]

Udaj się we wskazane miejsce na mapie. Twoim celem będzie zapalenie wszystkich pochodni.

Zadanie jest problematyczne ze względu na niską temperaturę - Immortals Fenyx Rising: Skrzynie (Królewski szczyt) - mapa, lista - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Zadanie jest problematyczne ze względu na niską temperaturę. Potrzebujesz dużej ilości eliksirów, aby móc wejść na platformę, a następnie kontrolowanie strzał Apolla w stronę pochodni. Gdy zapalisz wszystkie pochodnie, wejdź do środka gdyż czerwona bariera zniknie. Tam znajdziesz epicką skrzynię.

Epicka skrzynia - zabawa w kółko i krzyżyk z pochodniami [12]

Udaj się we wskazane miejsce na mapie. Tam napotkasz wiele nierozpalonych pochodni. Wciśnij przycisk, który znajduje się na dachu budynku. Następnie, zapalając jedną z pochodni, dezaktywujesz drugą. Zabawa jest podobna do gry w kółko i krzyżyk. Musisz zapełnić 3 pola w poziomie, pionie lub na skos, aby otworzyć drzwi. Zacznij od środkowego pola, następnie najwyższego po środku, potem najwyższego po prawej stronie, a na sam koniec dolnego po lewej stronie. Jeśli jednak gra nie pozwoli ci i zmieni plany, będziesz musiał wykonać inną kombinację. Pamiętaj, że musisz połączyć trzy pochodnie ze sobą.

Epicka skrzynia - kula i podmuchy wiatru [13]

Udaj się do wskazanego miejsca, zobaczysz tam skrzynię i wiele podmuchów wiatru. Skieruj się najpierw właśnie na sam szczyt, korzystając z podmuchów. Na górze znajduje się wielka kula. Twoim zadaniem będzie stoczenie jej na sam dół, jednakże utrudnieniem są dziury. Musisz w momencie zrzucenia kuli, lecieć na szczyt złotych kolumn, gdyż tam znajduje się platforma na której musisz ustać. Gdy to zrobisz, stworzysz czerwoną barierę przy dziurach. Gdy kula się przetoczy, wskakuj na kolejną kolumnę, ponawiaj ten krok do samego końca.

Epicka skrzynia - złoty budynek z ośmiornicą [14]

Niedaleko wskazanego miejsca na mapie, znajduje się złoty budynek z symbolem ośmiornicy. Podpal pochodnię, która znajduje się tuż obok. Następnie wejdź na dach budynku. Po drugiej stronie znajduje się dziura, wskocz w nią. Znajdziesz się na platformie. Wewnątrz budynku znajduje się mały blok. Umieść go na platformie, a następnie idź w głąb budynku, aby otworzyć skrzynię.

Epicka skrzynia - dźwignia i podmuch wiatru [15]

Skrzynia znajduje się w budynku na jednej z rzeźb olbrzyma, jednakże dostęp do niej jest zablokowany. Niżej, znajduje się patrol przeciwników, a przy nim, złote, zniszczone budowle. To właśnie tam znajduje się dźwignia. Pociągnij za nią, poleć w górę w stronę rzeźby, dzięki podmuchom wiatru, a następnie bardzo szybko postaraj się wejść do środka budynku, który znajduje się na rzeźbie.

Epicka skrzynia - oko rzeźby [16]

Udaj się we wskazane miejsce na mapie. Skrzynia będzie dostępna do otwarcia dopiero wtedy, gdy umieścisz jeden z kamieni w prawym oczodole rzeźby olbrzyma. Znajdź okoliczny, mały kamień i umieść go w oczodole rzeźby.