Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Walka Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising przeczytasz o systemie walki w grze oraz jak poprawnie walczyć z wrogimi stworzeniami.

Immortals Fenyx Rising to gra, która kładzie duży nacisk na walkę - Immortals Fenyx Rising: Walka - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising to gra, która kładzie duży nacisk na walkę. Gry nie przejdziesz nie zabijając stworzeń, musisz je pokonywać, aby ukończyć misje główne. Warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy walcząc z wrogami. Pierwszą z nich jest obserwowanie paska wytrzymałości, zarówno u siebie jak i u przeciwników.

Gdy cały niebieski pasek dojdzie do końca, zmieni się on na żółty i będzie powoli zanikał. Z każdym atakiem, pasek szybciej znika. W tym momencie przeciwnik jest ogłuszony, a ty możesz bez żadnych przeszkód atakować go, dopóki się nie ocknie. Ogłuszenie możesz spowodować tylko toporem oraz większością boskich mocy.

Drugą, ważną poradą, na którą warto zwrócić uwagę są specjalne ataki wykonywane przez wrogie stworzenia - Immortals Fenyx Rising: Walka - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Drugą, ważną poradą, na którą warto zwrócić uwagę są specjalne ataki wykonywane przez wrogie stworzenia. Podświetlają się oni wtedy na czerwono, co oznacza, że atak ten jest niemożliwy do sparowania. Zazwyczaj zadaje również bardzo duże obrażenia, dlatego gdy widzisz taki atak, odsuń się od wroga, aby być bezpiecznym. Jeśli dobrze opanowałeś uniki, może w perfekcyjnym momencie go wykonać i zwolnić czas, atakując bezkarnie wroga przez krótką chwilę.

W walce, oprócz podstawowych broni jak topór, miecz oraz łuk, masz do dyspozycji również boskie moce, która dają dużą przewagę w walce z potężniejszymi przeciwnikami - Immortals Fenyx Rising: Walka - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

W walce, oprócz podstawowych broni jak topór, miecz oraz łuk, masz do dyspozycji również boskie moce, która dają dużą przewagę w walce z potężniejszymi przeciwnikami. Każda z nich zadaje duże obrażenia już na samym początku, bez ulepszeń. Z ulepszeniami potrafią zniszczyć wielu wrogów naraz, lub zadać duże obrażenia pojedynczemu celowi.

Pamiętaj również, że możesz odbijać nie tylko ataki, które kierowane są w twoją stronę za pomocą broni, ale również te dystansowe, jak np. ataki harpii. Jeśli zrobisz to perfekcyjnie, odbijesz strzał, który zawsze trafi w tego, który wystrzelił pocisk.