Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Eliksiry - jak tworzyć? Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising przeczytasz i dowiesz się o tym, jak tworzyć eliksiry wzmacniające twoją postać.

W Immortals Fenyx Rising, główny bohater lub bohaterka odnawiać swoją wytrzymałość oraz zdrowie za pomocą niebieskich grzybów oraz owoców granatu. Można z nich korzystać w krytycznej sytuacji, jednakże nie zapewniają one zbyt dużej ilości punktów zdrowia czy wytrzymałości. O wiele lepiej jest tworzyć eliksiry, które potrafią odnowić o wiele więcej punktów.

Eliksiry tworzyć możesz tylko i wyłącznie za pomocą przedmiotu, który znajduje się w Siedzibie Bogów, a nazywa się Kocioł Kirke - Immortals Fenyx Rising: Eliksiry - jak tworzyć? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Eliksiry tworzyć możesz tylko i wyłącznie za pomocą przedmiotu, który znajduje się w Siedzibie Bogów, a nazywa się Kocioł Kirke. Kocioł ten można znaleźć również poza siedzibą, wystarczy, że znajdziesz ikonkę fioletowego eliksiru na mapie.

Wchodząc w interakcję z kociołkiem, możesz wymienić pewną część grzybów lub owoców, aby stworzyć eliksir - Immortals Fenyx Rising: Eliksiry - jak tworzyć? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Wchodząc w interakcję z kociołkiem, możesz wymienić pewną część grzybów lub owoców, aby stworzyć eliksir. Eliksirów są 4 rodzaje, eliksir uzdrawiający, wytrzymałości, obrony i ataku. Do wytworzenia eliksiru uzdrawiającego potrzeba granatów, do wytrzymałości, niebieskich grzybów. Natomiast do stworzenia eliksiru ataku potrzeba Fig z Olimpu, a do eliksiru obrony, nektaru kwiatowego. Pamiętaj, że eliksiry możesz również ulepszać za pomocą złotych bursztynów.