Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Wytrzymałość - rozwój postaci Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising dowiesz się więcej o wytrzymałości głównej postaci, jak ją ulepszać oraz co wpływa na jej utratę.

Najważniejszymi statusami w grze dla głównej bohaterki lub głównego bohatera są zdrowie oraz wytrzymałość. Oba statusy można ulepszyć, w przypadku zdrowia potrzebna jest Ambrozja, natomiast w przypadku wytrzymałości, jest to Piorun Zeusa.

Piorun możesz otrzymać głównie dzięki ukończeniu tzw - Immortals Fenyx Rising: Wytrzymałość - rozwój postaci - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Piorun możesz otrzymać głównie dzięki ukończeniu tzw. Czeluści. Czeluść możesz znaleźć w wielu miejscach na mapie. Zazwyczaj, aby je ukończyć, musisz rozwiązać kilka zagadek logicznych, wyzwań zręcznościowych lub pokonać falę przeciwników, następnie na samym końcu Czeluści znajduje się skrzynia, która daje ci Piorun Zeusa. Są one potrzebne jak było to wcześniej wspomniane, do ulepszania swojej wytrzymałości.

Posiadając dostateczną ilość piorunów Zeusa, możemy wydać je przy Atlasie Zeusa, który znajduje się w Siedzibie Bogów - Immortals Fenyx Rising: Wytrzymałość - rozwój postaci - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Posiadając dostateczną ilość piorunów Zeusa, możemy wydać je przy Atlasie Zeusa, który znajduje się w Siedzibie Bogów. Wchodząc z Atlasem w interakcję, możesz ulepszać swoją maksymalną wytrzymałość. Jest ona potrzebna w głównej mierze do wykonywania takich czynności jak uniki, wspinanie się, szybowanie, używanie sprintu czy korzystanie z Boskich Mocy.

W zależności od wybranego poziomu trudności, wytrzymałość regeneruje się szybciej lub wolniej, do tego możesz skorzystać z eliksirów wytrzymałości. Warto jednak jak najszybciej ulepszyć swoją wytrzymałość, gdyż przyda się ona nie tyle do walki, co do eksploracji świata gry.