Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Zwykła skrzynia (Wojenna Grota) - jak zdobyć? Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Wyzwanie małej Liry

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising dowiesz się, jak zdobyć zwykłą skrzynię znajdującą się przy wyzwaniu małej Liry w regionie Wojenna Grota (War's Den).

Najpierw musisz pociągnąć za dźwignię i biec do zamkniętych drzwi, przeskakując pojawiające się lasery. Następnie, gdy będziesz w środku, podnieś blok, połóż go blisko przełącznika, gdyż po aktywacji, wokół ciebie powstanie laserowa klatka, a blok zablokuje laser, dzięki czemu będziesz mógł wyjść z klatki. Następnie postaw blok przy kolejnych laserach i aktywuj przełącznik.

Następnie idź w drugą stronę, biorąc ze sobą blok. Ponownie zobaczysz dźwignię. Zanim ją aktywujesz, rzuć blokiem w stronę czerwonej bariery. Następnie przeskocz nad laserami i wejdź z blokiem do środka. Będąc w środku, aktywuj przycisk, podnieś blok i przejdź z nim do pokoju, który oddzielony jest laserami. Aktywuj przycisk i wyjdź z pomieszczenia, ponownie zabierając blok.

Wychodząc z pomieszczenia, skręć w prawo, aby odblokować trzeci z czterech przełączników. Ponownie rzuć blok przy drzwiach, pociągnij za dźwignię, przeskocz lasery i wejdź do środka. Tam ustaw dwa bloki na sobie, blisko krawędzi czerwonej bariery. Aktywuj przycisk, kucnij swoją postacią, wejdź do środka i aktywuj przycisk.

Ostatnia zagadka ma ten sam mechanizm co wcześniejsze. W środku wystarczy umieścić jeden z bloków na platformę, a drugi blok położyć przy laserze. Następnie przejść dalej, kucając i aktywować przycisk.

Dzięki temu idź do głównego wejścia ze skrzynią. Na samym końcu czeka cię jeszcze jedno zadanie do rozwiązania, mianowicie powtórzenie sekwencji pojawiania się laserów, wchodząc na daną platformę. Jest ich pięć, skrajnie lewa oznaczona jako 1, a skrajnie prawa jako 5.

Wejdź po kolei na 3, 1, 4, 2, 5.