Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Immortals Fenyx Rising - Dolina Wiecznej Wiosny - Ambrozja
Immortals Fenyx Rising - Dolina Wiecznej Wiosny - Ambrozja
Powiększ mapę

Immortals Fenyx Rising: Ambrozja (Dolina Wiecznej Wiosny) - mapa, lista Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising zamieszczona została mapa zawierająca lokalizację wszystkich Ambrozji ulokowanych w regionie Dolina Wiecznej Wiosny (Valley of Eternal Spring).

W tym regionie Ambrozję znajdziesz w 24 miejscach. W większości przypadków są one łatwe do zdobycia, najczęściej znajdziesz je wysoko w górach, lub na otwartym terenie.

1 - Lew Nemejski

Ambrozja znajduje się na szczycie góry, na której stacjonuje legendarny Lew Nemejski. Możesz po cichu zakraść się do Ambrozji, nie rozpoczynając walki z nim

2 - Pagórek

Udaj się we wskazane miejsce na mapie, Ambrozja znajduje się na jednym z pagórków.

3 - Podłoże blisko góry i wody

Ambrozja znajduje się blisko poziomu morza, jednakże jest ona na podłożu, które wyrasta z góry. Udaj się we wskazane miejsce i zeskocz na nie z góry.

4 - Wzniesienie z jednym drzewem

Udaj się we wskazane miejsce na mapie, tam znajdziesz wzniesienie z charakterystycznym, średniej wielkości drzewem. Na szczycie wzniesienia znajduje się Ambrozja.

5 - Greckie budowle

Udając się we wskazane miejsce, zauważysz greckie budowle, wewnątrz kolumnady znajduje się podmuch powietrza. Skorzystaj z niego, aby udać się na samą górę kolumnady, tam znajdziesz Ambrozję.

6 - Kamienna wyspa

Udaj się we wskazane miejsce, znajdziesz się na kamiennej wyspie. Ambrozja znajduje się na jednej z wysokich, kamienistych gór.

7 - Mała wyspa

Udaj się we wskazane miejsce, znajdziesz się na małej wysepce. Wdrap się na najwyższy punkt małej wyspy, tam znajdziesz Ambrozję.

8 - Góra

We wskazanym miejscu na mapie znajduje się jedna z większych gór, na jej szczycie znajduje się Ambrozja.

9 - Góra naprzeciwko rzeźby Afrodyty

300 metrów od rzeźby Afrodyty (w stronę, gdzie skierowana jest ręka), znajduje się góra, na której znajdziesz Ambrozję.

10 - Wzniesienie niedźwiedzi

Niedaleko wielkiego drzewa, znajduje się wzniesienie, na którym spotkasz niedźwiedzie. Na nim, blisko niebieskich grzybów znajduje się Ambrozja.

11 - Rzeźba bogini

Udaj się we wskazane miejsce, tam zobaczysz rzeźbę bogini. Ambrozja znajduje się na jej lewej ręce. Wespnij się tam, korzystając z grzybów, jeśli twoja wytrzymałość jest na niskim poziomie.

12 - Wzniesienie nad przełęczą

Udaj się we wskazane miejsce na mapie. Wzniesienie znajduje się blisko przełęczy. Na szczycie wzniesienia, znajduje się Ambrozja.

13 - Siedziba Bogów

Udając się pierwszy raz do Siedziby Bogów, zobaczysz Ambrozję na jednym z podłoży góry. Będąc na szczycie, zeskocz nieco niżej aby ją podnieść.

14 - Szczyt budowli

We wskazanym miejsce, niedaleko przepaści znajduje się samotna budowla o czterech kolumnach, na szczycie tej budowli znajdziesz Ambrozję.

15 - Przepaść

Aby zdobyć Ambrozję, musisz spaść do przepaści, jednakże nie całkowicie. Ambrozja znajduje się na kamienistym podłożu, blisko samej przepaści.

16 - Wysoka góra

Udaj się we wskazane miejsce na mapie i wespnij się na wysoką górę, tam znajdziesz Ambrozję.

17 - Kamienna góra

W tym regionie znajduje się kilka takich gór. Na jednej z nich, blisko góry, na której są dwa drzewa, znajduje się Ambrozja.

18 - Kolumnada blisko Harpii i Minotaura

We wskazanym miejscu na mapie znajdziesz cztery kolumny, na szczycie jednej z nich znajduje się Ambrozja. Uważaj jednak na Harpie oraz Minotaura.

19 - Budynek na wzniesieniu

We wskazanym miejscu na mapie znajdziesz budynek składający się z czterech kolumn, na szczycie tej budowli znajduje się Ambrozja.

20 - Zawalony most

Ambrozja znajduje się na zawalonym moście.

21 - Pnącza drzewa

We wskazanym miejscu znajdują się dziwne pnącza/korzenie, które wyrastają na powierzchnię. Właśnie na nich znajduje się Ambrozja.

22 - Góra z pozostałościami budynków

Udaj się we wskazane miejsce na mapie, będzie to jedna z najwyższych gór. Na jej szczycie znajdują się pozostałości po budynkach, obok nich, Ambrozja.

23 - Góra blisko wysepki

Niedaleko małej wysepki, znajduje się wysoka góra. W połowie drogi na szczyt góry, znajduje się Ambrozja.

24 - Wzniesienie z kolumnami

Udaj się we wskazane miejsce na mapie, tam zobaczysz wzniesienie. Na szczycie tego wzniesienia znajduje się kilka kolumn. Zeskocz na dół, w połowie dystansu między szczytem wzniesienia a wodą, znajduje się Ambrozja.