Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Immortals Fenyx Rising - Niszczycielskie Skały - Ambrozja
Immortals Fenyx Rising - Niszczycielskie Skały - Ambrozja
Powiększ mapę

Immortals Fenyx Rising: Ambrozja (Niszczycielskie Skały) - mapa Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising zamieszczona została mapa zawierająca lokalizację wszystkich Ambrozji ulokowanych w regionie Niszczycielskie Skały.

W tym regionie Ambrozję znajdziesz w 8 miejscach. W większości przypadków są one łatwe do zdobycia, najczęściej znajdziesz je wysoko w górach, lub na otwartym terenie, chociaż zdarzy się znaleźć Ambrozję również pod wodą.

1 - Statua Hermesa

Ulokowana na szczycie statuy Hermesa, jest to pierwsza Ambrozja, którą otrzymasz za wykonanie zadania głównego - Immortals Fenyx Rising: Ambrozja (Niszczycielskie Skały) - mapa - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Ulokowana na szczycie statuy Hermesa, jest to pierwsza Ambrozja, którą otrzymasz za wykonanie zadania głównego.

2 - Wielka Lira

Ambrozje znajdziesz bliskiej Wielkiej Liry, przy małym oczku wodnym. Wskocz do wody, zanurz się i podnieś Ambrozję.

3 - Zniszczona łódź

Ambrozja znajduje się pod wodą, przy zniszczonej łodzi - Immortals Fenyx Rising: Ambrozja (Niszczycielskie Skały) - mapa - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Ambrozja znajduje się pod wodą, przy zniszczonej łodzi. Wystarczy, że się zanurzysz się pod wodę i podniesiesz Ambrozję. Pomóc może podświetlony na biało punkt w wodzie, wskazuje on, gdzie dokładnie znajduje się Ambrozja.

4 - Szczyt góry

Ambrozja znajduje się na szczycie góry. Aby wdrapać się na sam szczyt, ulepsz swoją wytrzymałość, lub skorzystaj z eliksirów wytrzymałości, żeby nie spaść na ziemię.

5 - Zniszczony most

Ambrozja znajduje się niedaleko zniszczonego mostu. Po prawej stronie na górze znajduje się szczyt, na który jest możliwa do podniesienia Ambrozja. Uważaj jednak na dwa dziki, które pilnują terenu.

6 - Zniszczony filar

Ambrozja znajduje się w zniszczonej wiosce, na szczycie zniszczonego filaru - Immortals Fenyx Rising: Ambrozja (Niszczycielskie Skały) - mapa - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Ambrozja znajduje się w zniszczonej wiosce, na szczycie zniszczonego filaru. Wespnij się na sam szczyt, tam znajdziesz Ambrozję do podniesienia.

7 - Świątynia

Ambrozja znajduje się niedaleko świątyni. Po drugiej stronie świątyni znajdziesz kilka kolumn, wdrap się na sam ich szczyt i podejdź do Ambrozji.

8 - Mityczne Wyzwanie Nawigacja

Ambrozja dostępna jest na szczycie góry niedaleko Mitycznego Wyzwania Nawigacja - Immortals Fenyx Rising: Ambrozja (Niszczycielskie Skały) - mapa - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Ambrozja dostępna jest na szczycie góry niedaleko Mitycznego Wyzwania Nawigacja. Poznasz to wyzwanie po wielkim, opuszczonym torze lekkoatletycznym. W tym wypadku, Ambrozja jest chroniona przez latających przeciwników.