Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Piorun z nieba - solucja, opis przejścia Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising dowiesz się jak przejść misję główną, która nazywa się Piorun z nieba (Bolt from the Blue). Jest to zadanie możliwe do wykonania w momencie, gdy wypełnisz zadania Afrodyty.

Zadanie polega na odnalezieniu i uratowaniu rannego ptaka, który zwie się Fosfor (Phosphor). W tym celu udaj się do znacznika na mapie, wspinając się na jedną z gór. Tam właśnie znajdziesz rannego ptaka.

Udając się do wskazanego miejsca, załączy się cutscenka - Immortals Fenyx Rising: Piorun z nieba - solucja, opis przejścia - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Udając się do wskazanego miejsca, załączy się cutscenka. Po niej, będziesz musiał udać się do nowej lokalizacji, w głąb regionu Tyfona. Zadanie wydaje się bardzo proste i właśnie jest. Udając się do nowego znacznika, zobaczysz nasiono, które musisz podnieść. Żadna pułapka się nie aktywuje, po podniesieniu nasiona będziesz musiał udać się z powrotem do rannego ptaka.

Uważaj jedynie na przeciwników, których możesz napotkać, gdyż na tym etapie mogą sprawić dużo problemów - Immortals Fenyx Rising: Piorun z nieba - solucja, opis przejścia - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Uważaj jedynie na przeciwników, których możesz napotkać, gdyż na tym etapie mogą sprawić dużo problemów. Niemniej jednak tę misję można przejść bez podejmowana walki. Po podniesieniu nasiona, wróć do rannego ptaka, aby ukończyć zadanie.

Po zakończeniu zadania będziesz mógł korzystać z pomocy Fosfora, ponadto możesz również zmienić jego wygląd oraz właściwości ataku w swoim ekwipunku - Immortals Fenyx Rising: Piorun z nieba - solucja, opis przejścia - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Po zakończeniu zadania będziesz mógł korzystać z pomocy Fosfora, ponadto możesz również zmienić jego wygląd oraz właściwości ataku w swoim ekwipunku.