Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Immortals Fenyx Rising - Kraina kowali - Ambrozja
Immortals Fenyx Rising - Kraina kowali - Ambrozja
Powiększ mapę

Immortals Fenyx Rising: Ambrozja (Kraina kowali) - mapa, lista Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising zamieszczona została mapa zawierająca lokalizację wszystkich Ambrozji ulokowanych w regionie Kraina kowali (The Forgelands).

W tym regionie Ambrozję znajdziesz w 20 miejscach. W większości przypadków są one łatwe do zdobycia, najczęściej znajdziesz je wysoko w górach, lub na otwartym terenie. Niektóre znajdują się również na odległych, małych wyspach.

1 - Kolumnada

Ambrozja znajduje się na szczycie jednej z dwóch kolumn postawionych obok siebie. Wespnij się na jedną z nich i podnieś Ambrozję.

2 - Podobizna Hefajstosa

Na południu regionu, znajduje się wzniesienie, na którym widnieje postać Hefajstosa zamienionego w automatona. Ambrozja znajduje się dosłownie przy jego rękach.

3 - Strzeżona kolumna

Na zachodzie regionu, znajduje się miejsce z kolumną na wzniesieniu, które jest patrolowane przez przeciwników. Skorzystaj z mocy Fosfora, aby stać się niewidzialnym, następnie wejdź na kolumnę i podnieś Ambrozję.

4 - Wieża

Ambrozja znajduje się na szczycie jednej z wież, która znajduje się po skrajnie lewej stronie regionu.

5 - Odwłok skorpiona

Udaj się we wskazane miejsce, tam znajdziesz rzeźbę skorpiona. Ambrozja znajduje się na jego odwłoku.

6 - Komin w kuźni

Pamiętasz misję zleconą przez Hefajstosa odnośnie rozpaleniu pieców w kuźni? Niedaleko jednego z pieców, znajduje się komin, a Ambrozja jest na jego szczycie.

7 - Mur przy kuźni

Niedaleko kuźni znajduje się mur, a przy nim kilka skalistych wzniesień. Właśnie na jednym z nich znajduje się Ambrozja.

8 - Wieża przy moście

Niedaleko kuźni znajduje się wieża połączona z małym mostem. Udaj się we wskazane miejsce i wejdź na sam szczyt wieży, aby zdobyć Ambrozję.

9 - Garnizon

Na szczycie jednego z garnizonów, znajduje się Ambrozja. Po wykonaniu jednego z zadań od Hefajstosa, pojawi się tam podmuch powietrza, dzięki czemu łatwiej będzie dostać się na górę.

10 - Rzeźba żołnierza

Na małej wyspie położonej na północno-wschodniej części regionu znajduje się rzeźba żołnierza. Ambrozja znajduje się na jego hełmie.

11 - Zagadka z platformami

Udaj się we wskazane miejsce, będzie to wysokie wzniesienie. Na wzniesieniu po lewej stronie, poziom niżej znajduje się platforma. Wskocz na nią, następnie zeskocz niżej i ponownie wejdź na platformę, a na sam koniec wejdź na sam szczyt. Tam też znajduje się platforma, również na niej ustań. Czerwona bariera zniknie a skrzynia będzie dla ciebie dostępna.

12 - Tron

Udaj się we wskazane miejsce na mapie. Tam zobaczysz wielki tron. Po lewej stronie od tronu, znajduje się kolumna, a na jej szczycie, Ambrozja.

13 - Najwyższy szczyt regionu

Na wschodzie regionu znajduje się wielka góra. Będąc na jej szczycie, zeskocz na dół, aż zobaczysz wystające podłoże z góry. Na nim znajduje się Ambrozja.

14 - Koła wodne

We wskazanym punkcie na mapie znajduje się koło wodne. Na szczycie koła, znajduje się Ambrozja.

15 - Kolumnada w wodzie

Na wschodzie regionu, blisko oceanu, znajduje się kolumnada zatopiona w wodzie. Na najwyższej kolumnie znajduje się Ambrozja.

16 - Szczyt zniszczonego mostu

Ambrozja znajduje się na szczycie zniszczonego mostu. Uważaj na kilka harpii, które mogą patrolować teren.

17 - Szczyt kuźni Bogów

Na samym szczycie kuźni Bogów znajduje się Ambrozja. Łatwo zdobyć tę Ambrozję, podczas wykonywania zadanie Przełom.

18 - Most

Niedaleko mostu, przy jednej z gór, znajduje się nienaturalne podłoże, które wrosło w górę. Na niej znajduje się Ambrozja.

19 - Podmuch wiatru przy wiosce

Przy jednej z wiosek, znajduje się platforma z podmuchem wiatru. Wejdź na nią i poleć w górę, aby zdobyć Ambrozję.

20 - Wieża w garnizonie

Niedaleko garnizonu znajduje się kilka wież, na ich szczycie widać rozpalone misy. Na jednej z nich znajduje się Ambrozja.