Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Ozomene the Hurricane - boss, jak pokonać? Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising dowiesz się jak pokonać kolejnego bossa, który nazywa się Ozomene the Hurricane.

Ozomene to koloru czerwonego harpia, która potrafi przyzwać do walki mniejsze harpie, dlatego walka rzadko kiedy będzie w formie jeden na jednego. Ozomene ponadto często jest w powietrzu, dlatego spodziewaj się dużo dystansowych ataków.

Ozomene, jest szybki przeciwnikiem, często znajduje się w powietrzu, przez co ciężko ją zaatakować - Immortals Fenyx Rising: Ozomene the Hurricane - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Ozomene, jest szybki przeciwnikiem, często znajduje się w powietrzu, przez co ciężko ją zaatakować. Walczyć z nią powinieneś w momencie, gdy jest na ziemi. Próbuj być blisko niej gdy tylko zacznie być na ziemi a nie w powietrzu. Zwłaszcza, gdy zaczyna przemieniać swój kolor w srebrny. Wtedy jest podatna na ataki przez dłuższy czas.

Warto jednakże zaznaczyć, że w tej formie tworzy pomniejsze harpie, które walczą razem z nią i nie znikną, póki ich nie pokonasz - Immortals Fenyx Rising: Ozomene the Hurricane - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Warto jednakże zaznaczyć, że w tej formie tworzy pomniejsze harpie, które walczą razem z nią i nie znikną, póki ich nie pokonasz. Pozbywanie się harpii zarówna ma jak i nie ma sensu. Z jednej strony zabijając je, zmniejszasz pasek wytrzymałości bossa, ponadto niwelujesz ilość przeciwników z którą musisz walczyć.

Z drugiej strony, Ozomene wykonuje ten ruch tak często, że o wiele lepszym i szybszym rozwiązaniem jest ignorowanie pomniejszych harpii i skupianie się tylko na bossie.

Należy wspomnieć, że ataki mniejszych harpii bardzo często trafiają w samą Ozomene, która jest ogłuszona, lub pozostaje w srebrzystej formie - Immortals Fenyx Rising: Ozomene the Hurricane - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Należy wspomnieć, że ataki mniejszych harpii bardzo często trafiają w samą Ozomene, która jest ogłuszona, lub pozostaje w srebrzystej formie. Dlatego w momencie, gdy Ozomene się nie rusza, zajdź ją od takiej strony, aby być za nią schowaną, a harpie mogły ją atakować, dzięki czemu pomogą ci w walce z nią.

Ozomene ma jednak kilka ataków w zanadrzu - Immortals Fenyx Rising: Ozomene the Hurricane - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Ozomene ma jednak kilka ataków w zanadrzu. Jednym z nich jest szybki lot w twoją stronę i stworzenie ognistych kul. Nie warto jednak nimi rzucać w przeciwnika, gdyż jest on bardzo zwinny. Zamiast tego możesz prowokować zarówno ją jak i mniejsze harpie do tego, aby zaatakowały ciebie, nurkując w dół. Dzięki temu uderzą w kulę i otrzymają obrażenia.

Ozomene może również wykonać ognisty atak - Immortals Fenyx Rising: Ozomene the Hurricane - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Ozomene może również wykonać ognisty atak. Świeci się ona wtedy na czerwono. Podczas lądowania, tworzy wokół siebie falę ognia, która szybko się przemieszcza. Aby uniknąć tego ataku, podskocz nad falą ognia.

Poza tym atakiem, może również strzelić laserem w twoją stronę, ten atak możesz odbić. Ponadto, jeśli jest na ziemi, a ty jesteś blisko niej, wykona dwa zamachnięcia swoimi szponami. Warto ten atak unikać zamiast parować, gdyż podczas perfekcyjnego uniku, możesz ją zajść od tyłu i zaatakować kilkukrotnie.