Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Bystry wzrok Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising dowiesz się czym jest bystry wzrok, oraz jak z niego korzystać.

Bystry wzrok to mechanika, która pozwala ci dostrzec z daleka przedmioty lub różne obiekty na mapie, takie jak skrzynie, Ambrozje czy chociażby zagadki i je oznaczyć na stałe. Ponadto służy również jako mapa, której nie trzeba otwierać w menu, gdyż korzystając z bystrego wzroku, wiesz w jakiej odległości znajdujesz się od oznaczonego obiektu.

Aby jednak wiedzieć, że znajdujesz się blisko danego obiektu, musisz go najpierw zaznaczyć - Immortals Fenyx Rising: Bystry wzrok - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Aby jednak wiedzieć, że znajdujesz się blisko danego obiektu, musisz go najpierw zaznaczyć. Gdy skorzystasz z bystrego wzroku, możesz ujrzeć białe błyski, które wskazują, że tam znajduje się coś wartego odznaczenia. Ponadto jeśli grasz na padzie, twój pad będzie wibrował coraz mocniej, gdy zbliżysz się dostatecznie blisko nieodkrytego obiektu. Możesz również sterować szybko kamerą w jedną i drugą stronę i klikać przycisk odpowiadający za ujawnienie (w przypadku PS4 jest to R2), jest o wiele szybszy sposób, chociaż nie aż tak bardzo dokładny.