Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Bogowie i Potwory - solucja, opis przejścia Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising dowiesz się jak przejść kolejną misję główną, która nazywa się Bogowie i Potwory (Gods and Monsters).

Twoim celem jest dotarcie do Siedziby Bogów, czyli swego rodzaju bazy, w której możesz ulepszać swoją postać, ekwipunek itp. Więcej o Siedzibie Bogów dowiesz się na osobnej stronie poradnika.

Skorzystaj z umiejętności szybowania, dzięki zdobytym skrzydłom Dedala - Immortals Fenyx Rising: Bogowie i Potwory - solucja, opis przejścia - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Skorzystaj z umiejętności szybowania, dzięki zdobytym skrzydłom Dedala. Kieruj się w stronę znacznika, do nowego regionu.

Podczas kierowania się do znacznika, powinieneś napotkać stado jeleni - Immortals Fenyx Rising: Bogowie i Potwory - solucja, opis przejścia - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Podczas kierowania się do znacznika, powinieneś napotkać stado jeleni. Podejdź do nich kucając, aby ich nie spłoszyć. Dzięki temu będziesz mógł oswoić jednego z nich i o wiele szybciej pokonywać dłuższe dystanse.

Aby dostać się do Siedziby Bogów, musisz wspiąć się na najwyższy punkt - Immortals Fenyx Rising: Bogowie i Potwory - solucja, opis przejścia - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Aby dostać się do Siedziby Bogów, musisz wspiąć się na najwyższy punkt. Korzystaj ze wspinaczki oraz podwójnego skoku, aby jak najszybciej się tam znaleźć. Gdy już będziesz blisko Siedziby, załączy się bardzo długa cutscenka, po niej zakończysz misję i rozpoczniesz nową.