Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dishonored 2 - poradnik do gry

Dishonored 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Działania specjalne | Misja 6 - Dzielnica pyłu | Dishonored 2 Poradnik Dishonored 2

Poniżej znajdziesz pełną listę działań zawartych w misji szóstej. Zawarto również porady odnośnie ich realizacji.

Działanie #1 - Zamek Jindosha

Działanie specjalne polega na odgadnięciu kombinacji do zamka Jindosha bez uzyskiwania pomocy od Wyjców lub rewidentów oraz bez użycia notatki znalezionej w biurze Durante'a. Sprawdź rozdział zatytułowany "Zamek Jindosha - jak rozwiązać zagadkę?", by dowiedzieć się więcej. Działanie to wyklucza się z działaniami "Obojętność", "Teokratyczna pomoc" oraz "Siła ulicy".

Działanie #2 - Obojętność

Żeby uzyskać działanie drugie nie możesz angażować się w sprawy żadnej z dwóch frakcji. Żeby je zdobyć musisz zakraść się niepostrzeżenie do gabinetu Byrne'a, wykraść klucz Durante'a i zabrać z jego gabinetu notatkę zawierającą kombinację do zamka Jindosha i udać się do posiadłości Stiltona. Działanie można także wykonać poprzez bezpośrednie odgadnięcie kombinacji do zamka Jindosha i udanie się od razu do posiadłości Stiltona. Działanie to wyklucza się z działaniami "Teokratyczna pomoc", "Siła ulicy" oraz "Inne rozwiązanie"

Działanie #3 - Teokratyczna pomoc

Działanie polega na zdobyciu pomocy od frakcji Rewidentów. W tym celu musisz zanieść ciało Paola - lidera Wyjców do przywódcy Rewidentów - wicerewidenta Byrne'a. Działanie to wyklucza się z działaniami "Siła ulicy", "Obojętność" oraz "Inne rozwiązanie".

Działanie #4 - Siła ulicy

Działanie polega na zdobyciu pomocy od frakcji Wyjców. W tym celu musisz zanieść ciało wicerewidenta Byrne'a - lidera Rewidentów do przywódcy Wyjców - Paola. Działanie to wyklucza się z działaniami "Teokratyczna pomoc", "Obojętność" oraz "Inne rozwiązanie"

Działanie #5 - Księga poległych

Działanie piąte polega na zabiciu wicerewidenta Byrne'a i wpisaniu go w księdze poległych, która znajduje się w pomieszczeniu sąsiadującym z biurem Byrne'a w przyczółku rewidentów. Działanie dostępne tylko w momencie, w którym wicerewident Byrne zostanie zamordowany.

Działanie #6 - Dom rodzinny

Działanie polega na odnalezieniu sekretnego wejścia prowadzącego do domu rodzinnego Corvo Attano zlokalizowanego niedaleko przyczółku rewidentów. Obrazek powyżej pokazuje dokładne położenie wejścia.

Działanie #7 - Inne rozwiązanie

Działanie siódme polega na pozbyciu się obu przywódców (Paola oraz Byrne'a) w bezkrwawy sposób. Więcej o tym przeczytasz w rozdziale "Skaż przywódców na wygnanie".

Działanie #8 - Czarnorynkowy włam

Zniszcz deskę blokującą dostęp do mieszkania. - Działania specjalne | Misja 6 - Dzielnica pyłu | Dishonored 2 - Dishonored 2 - poradnik do gry
Zniszcz deskę blokującą dostęp do mieszkania.

Działanie polega na włamaniu do czarnorynkowego sklepu. Na początku dostań się do pokazanego na obrazku miejsca i zniszcz pokazaną na obrazku deskę blokującą dostęp do mieszkania. Jest to alejka łącząca wejście do sklepu z wejściem do przyczółku rewidentów.

Kalendarz wiszący w holu zawiera w sobie kod do drzwi. - Działania specjalne | Misja 6 - Dzielnica pyłu | Dishonored 2 - Dishonored 2 - poradnik do gry
Kalendarz wiszący w holu zawiera w sobie kod do drzwi.

Po zniszczeniu deski wejdź do budynku, później do mieszkania. W głównym pomieszczeniu, na półce znajdziesz notatkę - Srebroryt ślubny, w której zapisana będzie informacja odnośnie miesiąca. Z tą informacją przejdź do przedpokoju, w którym wisi kalendarz i wyszukaj na nim twój miesiąc. Z kalendarza wynika, że miesiąc deszczu, czyli "rain" przypada jako 4, a oznaczona czerwonym okręgiem liczba jest kontynuacją kodu, czyli 413. Wiedząc już jaki jest kod do drzwi udaj się na parter i otwórz tylne drzwi do czarnorynkowego sklepu.

Uwaga! W twoim przypadku kod może być inny, ale wystarczy, że postąpisz według wskazówki zamieszczonej wyżej, by odnaleźć twój kod.