Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dishonored 2 - poradnik do gry

Dishonored 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Działania specjalne | Misja 3 - Droga pani doktor | Dishonored 2 Poradnik Dishonored 2

Poniżej znajdziesz pełną listę działań zawartych w misji drugiej. Zwarto również porady odnośnie ich realizacji.

Działanie #1 - Przeciwserum

Działanie jest ściśle powiązane z serią zadań w drugiej misji. Musisz stworzyć lek dla dr. Hypatii i uleczyć ją za jego pomocą, by zdobyć to działanie specjalne. Zainteresuj się rozdziałem Wyeliminuj Zmorę Korony oraz Odszukaj Vasco, by dowiedzieć się więcej na ten temat.

Działanie #2 - Ogary poszły w las!

Działanie dotyczy opisanej w rozdziale "Udaj się do biura dr. Hypatii" sytuacji dotyczącej psów. Możesz w każdej chwili otworzyć dwie party drzwi żeby wypuścić psy, które zaatakują strażników (jeżeli jesteś w ukryciu). Jeżeli chcesz uzyskać status ducha, musisz użyć strzałek usypiających, żeby psy te cię nie zlokalizowały.

Działanie #3 - Opuszczona piwnica

Wejście do sekretnego pokoju znajdującego się nad biurem dr. Hypatii. - Działania specjalne | Misja 3 - Droga pani doktor | Dishonored 2 - Dishonored 2 - poradnik do gry
Wejście do sekretnego pokoju znajdującego się nad biurem dr. Hypatii.

Działanie trzecie dotyczy odnalezienia sposobu na dostanie się do piwnicy. Jeżeli byłeś spostrzegawczy, mogłeś zauważyć, że w windzie zaznaczona została piwnica z numerkiem 0 (basement), także dostrzec, że na pierwszym piętrze, pod windą znajdują się deski, które można zniszczyć. Jedynym sposobem na zniszczenie tych desek jest dostanie się do sekretnego pokoju na najwyższym piętrze (patrz obrazek). Jest to miejsce, w którym znajduje się biuro dr. Hypatii. Wyjdź na zewnątrz i wskocz na widoczne na obrazku okno, by dostać się do środka. W środku oprócz przycisku przywołania windy znajdziesz także runę. Przywołaj windę i zniszcz zaczepy ją chroniące, by spadła na parter i zniszczyła deski na dole.

Użyj mignięcia, by przedostać się na mały podest i zeskocz w dół. - Działania specjalne | Misja 3 - Droga pani doktor | Dishonored 2 - Dishonored 2 - poradnik do gry
Użyj mignięcia, by przedostać się na mały podest i zeskocz w dół.

Żeby się tam dostać musisz skorzystać z mignięcia lub dalekiego chwytu na widoczny na obrazku podest i korzystać z kolejnych, by bezpiecznie zeskoczyć na sam dół szybu windowego. W pomieszczeniu znajdziesz całe mnóstwo kosztowności, w tym kolejny obraz (200 monet) oraz runę i pamiętnik Very Moray, który potrzebny jest do zaliczenia tego działania.

Wskocz na zniszczoną windę i naciśnij czerwony przycisk, by wydostać się z piwnicy. - Działania specjalne | Misja 3 - Droga pani doktor | Dishonored 2 - Dishonored 2 - poradnik do gry
Wskocz na zniszczoną windę i naciśnij czerwony przycisk, by wydostać się z piwnicy.

Żeby wydostać się z piwnicy musisz wskoczyć na dach windy i nacisnąć widoczny na obrazku, czerwony przycisk.

Działanie #4 - Trzej świadkowie

Ostatnim już działaniem jest odnalezienie trzech wskazówek dotyczących miejsca pobytu Sokołowa. Pierwszą z nich znajdziesz podczas rozmowy z Hamiltonem, drugą podczas rozmowy z Vasco, a trzecią w gabinecie dr. Hypatii.