Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dishonored 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Dishonored 2 - poradnik do gry

Dishonored 2 - poradnik do gry

Śmierć przyjdzie po ciebie z cienia Poradnik do gry Dishonored 2 zawiera praktyczne porady dotyczące rozgrywki, opis przejścia wszystkich zadań głównych i opcjonalnych, a także opis lokalizacji każdego ukrytego w grze sekretu. W poradniku znajdziesz również informacje na temat sterowania.

Ostatnia aktualizacja: 21 listopada 2016

Poradnik do gry Dishonored 2 to kompletny zbiór informacji potrzebnych do przejścia tej produkcji w stu procentach. Został on przygotowany przede wszystkim z myślą o osobach, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą pozycją, chociaż nie zabrakło tutaj także zagadnień, którymi zainteresują się bardziej zaawansowani gracze. Niniejszy poradnik podzielony został na kilkanaście rozdziałów prezentujących opis przejścia, porady dotyczące eksploracji i walki, a także informacje na temat lokalizacji przedmiotów kolekcjonerskich.

Pierwsze rozdziały poradnika prezentują wstęp do rozgrywki, czyli sporą garść porad odnośnie poruszania się po świecie, umiejętności czy ogólnej mechaniki gry. Znajdziesz tutaj przede wszystkim informacje dotyczące postaci, walki, jej umiejętności czy waluty. Późniejsze rozdziały prezentują już rdzeń całej solucji, czyli bogato ilustrowany opis przejścia wszystkich dostępnych misji w grze. Znajdziesz tutaj wskazówki dotyczące sposobu przechodzenia kolejnych części zadań oraz różnice między podejściem siłowym i skradankowym.

Następne rozdziały poradnika prezentują spis wszystkich dostępnych przedmiotów kolekcjonerskich takich jak audiologii czy obrazy, które spotykać możesz w przedstawionym świecie. Podzielone zostały one na specjalnie przygotowane podrozdziały, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz brakujące elementy do swojej kolekcji. Ostatni rozdział prezentuje już aspekt techniczny gry. Znajdziesz tutaj krótkie omówienie spraw związanych z wydajnością gry na komputery osobiste oraz wymagania sprzętowe. Dzięki temu rozdziałowi dowiesz się za co odpowiadają poszczególne opcje graficzne, co pomoże ci uzyskać odpowiednią wydajność do posiadanego przez ciebie sprzętu.

Legenda do poradnika:

  • Kolorem brązowym oznaczeni zostali wszyscy wrogowie twojej postaci oraz postacie niezależne, również cywile, którzy mogą mieć wpływ na wykrycie twoich działań.
  • Kolorem zielonym zostały oznaczone przedmioty, które warto podnosić eksplorując świat, takie jak monety, runy, obrazy czy audiografy.
  • Kolorem niebieskim oznaczone zostały dzielnice lokacji oraz same lokacje, które przyjdzie ci eksplorować.

Dishonored 2 to gra stworzona przez Arkane Studios, nadzorowanych przez wydawcę - Bethesda Softworks. Jest to bezpośrednia kontynuacja znanego hitu z 2012 roku, a jej akcja toczy się 15 lat po wydarzeniach znanych z pierwszej części tej znakomitej skradanki. W grze możesz wcielić się w dwie postacie, a wybór podjąć musisz już na początku rozgrywki. Do twojej dyspozycji masz znanego z pierwszej części zawodowego zabójcę Corvo Attano, lub jego uczennicę, przybraną córkę o imieniu Emily. Tak jak w przypadku pierwszej części Dishonored, na zakończenie gry wpływać będą twoje dokonania podczas rozgrywki, a to w jaki sposób wyeliminujesz swoje cele, zależy tylko i wyłącznie od ciebie.

Poradnik do Dishonored 2 zawiera:

  • Opisy mechaniki rozgrywki;
  • Dokładny opis umiejętności protagonistów;
  • Szczegółowy opis przejścia wraz z przydatnymi wskazówkami;
  • Opis celów oraz sposoby ich eliminowania;
  • Zbiór wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich w grze;
  • Aspekt techniczny gry wraz z wymaganiami sprzętowymi na platformę PC.

Jacek "Ramzes" Winkler

Informacje o Dishonored 2 - poradnik do gry

Autor : Jacek "Ramzes" Winkler

Ostatnia aktualizacja : 9 lutego 2017

Poradnik zawiera : strony: 71, ilustracje: 458 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Dishonored 2 - poradnik do gry