Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry

Arcania: Gothic 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mag w Arcania Gothic 4 | Rozwój postaci poradnik Arcania: Gothic 4

Mag

Dlaczego właśnie ta klasa?

Zabawa klasą maga eliminuje przede wszystkim problem konieczności staczania walk w zwarciu. Warto ponadto zauważyć, iż dostępne w grze czary zadają stosunkowo duże obrażenia,. Klasa ta dysponuje ponadto trzema różnymi grupami zaklęć, w rezultacie czego zawsze można dobrać inny czar, nawet jeśli okaże się, że dany potwór jest szczególnie wytrzymały na ataki w oparciu o określony żywioł.

Jakie są możliwe ścieżki rozwoju?

Magowie w grze mogą wybierać pomiędzy trzema zasadniczymi kategoriami zaklęć, zadającymi obrażenia lodowe, związane z błyskawicami lub w oparciu o żywioł ognia. Każda z tych kategorii jest równie ciekawa, a wiele zaklęć ma dość zbliżone do siebie działanie.

Generalnie rzecz biorąc możliwe są dwa warianty zachowania. Pierwszy z nich zakłada równomierne rozłożenie punktów rozwoju pomiędzy wszystkie trzy kategorie zdolności maga. Spowoduje to, że nie będzie się on szczególnie wyróżniał w danej dziedzinie, ale za to będzie sobie mógł radzić z różnymi typami zagrożeń. Alternatywą jest wybranie jednej kategorii i dążenie do jej maksymalnego rozwinięcia. Wbrew pozorom nie jest to zły pomysł, gdyż wiele zdolności z tej samej kategorii jest ze sobą powiązanych, oferując cenne bonusy do odblokowanych wcześniej pozycji. Obranie takiego wariantu zachowania może niestety wymusić konieczność częstszego używania jednorazowych zwojów, zwłaszcza jeżeli napotka się potwora wyjątkowo odpornego na wybrany rodzaj czarów.

Zostało jeszcze 46% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie