Viti

Viti ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

22.06.2026 14:57
Viti
odpowiedz
Viti
292

-=Esiu=- Myślę, że trzeba zacząć głosować za konkretnymi osobami a nie partiami jako ogół. W tej chwili mamy pajaców w każdej partii i w każdej znajdzie się pewnie ktoś wartościowy (poza pissem). Najpierw partia ale później konkretna osoba. Obawiam się jednak, że naszej rozpolitykowane społeczeństwo jest takie samo jak w każdej innej dziedzinie - powierzchowne. I w każdym kraju tak jest, tylko te najlepsze kraje pielęgnują coś takiego jak wartości i robią to na serio.

21.06.2026 22:23
Viti
odpowiedz
Viti
292

ObiŁan Na wiele problemów AI pewnie nie da żadnych odpowiedzi. Ale na parę to ja mogę dać odpowiedź:
Długie kolejki do lekarzy specjalistów - zniesienie obowiązku posiadania skierowania od lekarza pierwszego kontaktu. Jak dla mnie jest to jedna z największych głupot która kiedyś została wprowadzona. Straszne pieniądze są przepalane na tą głupotę, dawniej tego nie było i jakoś nie było problemu, że do okulisty zapisał się ktoś kogo bolała noga. (to oczywiście na początek)
Drożyzna mieszkaniowa - dążenie do sytuacji w której wynajmowanie mieszkań przestanie być tak lukratywnym biznesem.

Zresztą można by dłużej. Ja się obawiam innej rzeczy. U polityków widzę coraz mniejszą chęć do podejmowania trudnych decyzji dla dobra obywateli i przyszłości kraju. Patrz chociażby ten upór Trzaskowskiego przed wprowadzeniem nocnej prohibicji od razu w całym mieście. Mieli wszystkie dane które jasno pokazywały, że spada przestępczość itd., itp. a mimo to zasłaniali się koniecznością zebrania danych z "projektu pilotażowego". W końcu zakaz i tak został wprowadzony ale pół roku później. Na co było czekać?

post wyedytowany przez Viti 2026-06-21 22:23:59
21.06.2026 21:37
Viti
odpowiedz
3 odpowiedzi
Viti
292

palący problem spoleczny - czyli jaki Twoim zdaniem?

19.06.2026 10:34
Viti
odpowiedz
Viti
292

ObiŁan Mogło by tak być ale byś musiał przepisać prawo aby móc stosować literalizm prawniczy. Ale mógłbyś się posiłkować AI. No i koniec z pisaniem prawa przez osoby które nie rozumieją zasad logiki.

19.06.2026 08:05
Viti
odpowiedz
Viti
292

frer Mam nadzieję, że w końcu ludzie się przebudzą i zaczną głosować zgodnie ze swoimi przekonaniami a nie na "mniejsze zło".

18.06.2026 23:32
Viti
😉
1
odpowiedz
6 odpowiedzi
Viti
292

https://wydarzenia.interia.pl/felietony/news-wladza-weszla-w-smuge-cienia-najwiekszy-kryzys-wizerunkowy-o,nId,23498374

Może trzeba było się wziąć do roboty od pierwszych dni a nie markować działania przez 3 lata. Ale co ja będę platformę uczył jak pracować. Byli przed pisami u władzy, spisywali się świetnie, tak świetnie że im ludzie w końcu podziękowali.

18.06.2026 00:06
Viti
17.06.2026 22:18
Viti
odpowiedz
1 odpowiedź
Viti
292

Co ci Anglicy tak gryzą?

16.06.2026 19:24
Viti
13.06.2026 11:24
Viti
3
odpowiedz
2 odpowiedzi
Viti
292

Prodiż, a szczególnie jego kabel.

09.06.2026 18:40
Viti
08.06.2026 07:14
Viti
odpowiedz
Viti
292

3dD1e Klasyczny retro pop. Po prostu dobra muzyka.

08.06.2026 00:01
Viti
07.06.2026 00:05
Viti
4
odpowiedz
Viti
292

Obejrzałem skrót, niestety nie dane mi było przeżywać tych emocji na żywo. Maja i tak jest wielka. To czego dokonała w tegorocznym RG przejdzie do historii.

03.06.2026 21:47
Viti
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Viti
292

https://wiadomosci.dziennik.pl/artykuly/11257121,niemcy-flirtuja-z-rosja-schroeder-w-moskwie-afd-chce-uruchomienia-gazociagow-nord-stream.html

Trzeba by tam wypad zrobić i tych aefdeków uciszyć. Da się szablą po łbie to i cichy jak trusia.

03.06.2026 07:56
Viti
odpowiedz
Viti
292

S3ns_N0t_F0und Skoro masz taki wpływ, a do tego jeszcze jest pełnia księżyca. To nie oglądaj. ;)

02.06.2026 20:58
Viti
odpowiedz
Viti
292

Zawsze myślałem, że to od nastroju zależy.

02.06.2026 00:09
Viti
odpowiedz
Viti
292

Jak Iga tego dokonała? Meczu nie oglądałem ale po komentarzach wnioskuję, że czeka ją dużo pracy nad serwisem. Pytanie ile potrwa remont tego co zepsuł Fissett.

A Maja rozgrywa turniej życia. Oby tak dalej.

30.05.2026 22:18
Viti
odpowiedz
Viti
292

Bukary Dlaczego mnie to nie dziwi.

A w ogóle powiedzcie mi kiedy w naszej polityce wykreował się podział na:

konfederacja, korona: przeciwnicy środowiska naturalnego
pis: przeciwnicy środowiska naturalnego
psl: pro rolnictwo ale stan środowiska naturalnego jest im obojętny
ko: bierni obserwatorzy niszczenia środowiska naturalnego
lewica: niby za ochroną środowiska naturalnego ale w praktyce bierni
razem: za ochroną środowiska naturalnego

30.05.2026 20:27
Viti
odpowiedz
Viti
292

Ani razu nie kupiłem CDA. Rzucam teraz okiem na ten wątek.
Ja mówię, matko bosko.... co to się stanęło.

30.05.2026 20:20
Viti
3
odpowiedz
Viti
292

Super Maja. 😍

A teraz wiadomość z ostatniej chwili, Coco za burtą. I się zaczyna robić dla Igi naprawdę ciekawie.

30.05.2026 11:04
Viti
30.05.2026 01:36
Viti
29.05.2026 23:53
Viti
24.05.2026 22:24
Viti
24.05.2026 18:47
Viti
odpowiedz
Viti
292
Wideo

Iselor https://www.youtube.com/watch?v=6fA0tcBXs3U uwaga, bo piosenka może się przyczepić do człowieka.

Film jest świetny, można jeszcze zrobić film bez przemocy dla dzieci .

22.05.2026 18:51
Viti
odpowiedz
Viti
292

To by było coś jakby pod wodzą nowego trenera Iga pokonała Ostapenko. Moim zdaniem dalej jak 3 runda nie ma co naprzód wybiegać.

Oczywiście możemy sobie pogdybać jak przy okazji piłki nożnej. Z kim Polska może zagrać w półfinale? :D

19.05.2026 22:34
Viti
18.05.2026 00:20
Viti
15.05.2026 22:47
Viti
odpowiedz
Viti
292

Jak się dobrze popracuje to przyatakuje. :)

PS. A tak w ogóle to tylko foksteriery.

post wyedytowany przez Viti 2026-05-15 22:48:41
15.05.2026 22:26
Viti
odpowiedz
2 odpowiedzi
Viti
292

spoiler start

Mam Cane Corso, aktualnie karmię go sąsiadami, przy okazji uczą go komendy. Fafik, zabij!

spoiler stop

A tak na serio, średnio to widzę jak ktoś zaczyna od pytania nie interesując się tematem i skacząc od sasa do lasa między rasami.

15.05.2026 18:06
Viti
13.05.2026 19:54
Viti
13.05.2026 19:09
Viti
09.05.2026 18:38
Viti
😃
2
odpowiedz
Viti
292
Image

Zawsze urzekało mnie jego poczucie humoru.

09.05.2026 12:48
Viti
odpowiedz
Viti
292

To tu się kurde dzieje? Wczoraj Iga się męczyła, dziś Coco trzysetówka z jakimś trzecim garniturem.

Edit z ostatniej chwili: No pięknie Sorana! Saba ograna w 3 rundzie.

post wyedytowany przez Viti 2026-05-09 18:27:25
09.05.2026 12:45
Viti
😡
odpowiedz
Viti
292

Żeby tak się nasze politykiery wodami interesowały jak się interesują lasami.

No ale las to i szambem można gasić.

09.05.2026 11:30
Viti
👍
odpowiedz
Viti
292
post wyedytowany przez Viti 2026-05-09 11:31:17
06.05.2026 19:56
Viti
06.05.2026 19:50
Viti
06.05.2026 19:45
Viti
30.04.2026 10:16
Viti
😂
2
odpowiedz
Viti
292
Image

O kurdła... Atora do Łukaszenki wysłali.

Zaczyna się.

29.04.2026 16:44
Viti
😊
29.04.2026 16:41
Viti
odpowiedz
Viti
292

A ja kończę z głosowaniem przeciwko. Poszedłem na ostatnie prezydenckie, i co... i gó... .

29.04.2026 00:02
Viti
28.04.2026 23:02
Viti
28.04.2026 21:06
Viti
odpowiedz
Viti
292
Image

Kochani, no jak to wygląda. Zrobilibyście kategorię wątków - Komentarze, przecież to oczopląsu można dostać. Znalezienie innego wątku w tym gąszczu to jest koszmar.

28.04.2026 20:11
Viti
odpowiedz
Viti
292

Np. W wątku o filmach. Teraz dałem ocenę ale jak wstawiałem grafikę i ocenę, ta ostatnia się nie pojawiła.

28.04.2026 20:09
Viti
odpowiedz
Viti
292
6.5

Ocena

28.04.2026 20:06
Viti
👍
4
odpowiedz
Viti
292
Image

I to jest bardzo dobra wiadomość. Podziwiam go, ile trzeba mieć w sobie niezłomności i charakteru by przetrwać to co go spotkało.

28.04.2026 20:02
Viti
odpowiedz
Viti
292

Oj uważaj, po cienkim lodzie stąpasz. Mój post został schowany bo śmiałem skrytykować układu PO-PiS.

28.04.2026 20:00
Viti
odpowiedz
Viti
292

Typowo odstawiasz kota ogonem. Nie będę dla ciebie się wysilał i wyszukiwał wywiadu w którym padły słowa. I tak nie uwierzysz, już się zadąłeś. Czepnąłeś się jednego, ale już polemizować z tezą ci trudno - twoje platformery zawodzą. Ciężko ci to potwierdzić.

27.04.2026 22:54
Viti
odpowiedz
Viti
292

No tak, oczywiscie. Bo na zachodzie nie ma zbiórek :/

Nie łap mnie za słówka. Jak nie rozumiesz o co mi chodzi to się spytaj.

27.04.2026 22:24
Viti
2
odpowiedz
4 odpowiedzi
Viti
292

Szczytna inicjatywa. Kolejny zryw obywatelski się udał. Kolejny raz społeczeństwo, w obliczu największego cierpienia, pokazało swoją najlepszą twarz.

Wolałbym jednak aby takie zbiórki nie były konieczne. Aby Państwo, podobno 20 gospodarka świata, w końcu wyłożyła z budżetu odpowiednie środki na leczenie dzieci chorych na raka.
A jak to obecnie wygląda: obywatele sami muszą się zrzucać na leczenie chorych dzieci bo rząd nie zagwarantował na to środków.
Przecież to są już himalaje patologii. Nic dziwnego, że ten kraj jest nazywany: patopaństwo. Bo takie jest!!

Powiem to jeszcze raz: Kraj nie jest w stanie finansować leczenia chorych na raka dzieci! Jak to w ogóle brzmi. Że rządzący ze wstydu nie zapadną się pod ziemię. Że Tusk ma czelność coś dawać na aukcje WOŚP.

Na zachodzie nie potrafią tego pojąć, tak samo nie są w stanie zrozumieć idei WOŚP i zbierania na wyposażenie szpitali w sprzęt.
I się im nie dziwię. Kraju nie stać na wyposażenie placówek medycznych w niezbędny sprzęt? To brzmi jak akapit z jakiegoś bantustanu a nie z kraju UE.
Polska wciąż zajmuje jedno z trzech ostatnich miejsc w UE pod względem przygotowania systemu na wyzwania zdrowotne.
Brawo wszystkie rządy! Tusk z Kaczyńskim możecie sobie podać rączki.

Dlaczego odnoszę wrażenie, że obywatel w tym kraju jest dla niego tylko obciążeniem i kosztem a nie wartością?! Ale na czołgi i 96 śmigłowców to kasa jest. Ciekaw jestem kto w przyszłości za ich sterami usiądzie. Chyba nie obecne dzieci, bo tych się rodzi drastycznie mało albo na raka umierają.
Ale do przepieprzenia forsy z państwowej kasy to politycy pierwsi - wybory kopertowe Sasin, Ostrołęka2, Obajtek - kupić ropę której nie było i nie będzie. Albo Tusk - zasponsorować bogolom jachty i ekspresy do kawy. Nie liczcie platfuski, że was ominę.
...z jednej babki jesteście wnuki!!

post wyedytowany przez Viti 2026-04-27 22:25:55
27.04.2026 21:55
Viti
odpowiedz
Viti
292

chodzi Ci o to co pisał Łosiu czyli pisanie recenzji bez przechodzenia na forum?

Nie, chodzi mi o oceny w wątkach.

26.04.2026 20:35
Viti
1
odpowiedz
5 odpowiedzi
Viti
292

Naprawicie w końcu to wstawianie ocen czy nie?

26.04.2026 17:14
Viti
4
odpowiedz
Viti
292

Szampany mają strzelać z tej okazji czy co?

25.04.2026 20:50
Viti
odpowiedz
Viti
292

No szkoda, szkoda też że straci kolejne punkty.

25.04.2026 18:30
Viti
25.04.2026 17:27
Viti
1
odpowiedz
Viti
292

...Bo ma chłopak rację, źle został tylko zrozumiany. Opera (o balecie nie wspominając) to rozrywka dla bardzo wąskiej grupy osób.

Chociaż z drugiej strony kilka filmów muzycznych nadspodziewanie dobrze poradziło sobie ostatnimi czasy. Nie jest więc chyba tak tragicznie.

22.04.2026 19:57
Viti
odpowiedz
4 odpowiedzi
Viti
292
Image

A tę to tylko największe boomery będą pamiętać.

19.04.2026 11:20
Viti
odpowiedz
Viti
292

Ale wszystko w porządku u Ciebie?

18.04.2026 17:47
Viti
odpowiedz
1 odpowiedź
Viti
292
Image

The Running Man (2025)

Do pewnego momentu bardzo dobry ale gdzieś od połowy logika się sypie. Końcówka w ogóle słaba. Starą wersję oglądałem jeszcze na VHS.
Jeśli się oglądało wersję z Arnoldem to nowy film dla niego niczego nie wniesie.

Ocena 6,5

post wyedytowany przez Viti 2026-04-18 17:48:25
18.04.2026 01:35
Viti
odpowiedz
Viti
292
Image
Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=Qyc6Og4CptA

Niedawno kupiłem album Deftones B-sides and rarities, za jakąś śmieszną kwotę wyczaiłem.
Został mi do kupienia jeden album Covers, by mieć pełną dyskografię.

17.04.2026 20:37
Viti
odpowiedz
Viti
292

Było ...i się zmyło. Jednak jest jeszcze sporo do poprawy. Serwis wciąż niepewny, nawyk niecierpliwości też.

post wyedytowany przez Viti 2026-04-17 20:37:51
15.04.2026 19:57
Viti
1
odpowiedz
Viti
292

Biedny ten Trump. Wyobrażacie sobie co będzie jak się zrobi gorąco (w sensie, w lato).
Już teraz bredzi jakby udaru dostał.

15.04.2026 19:52
Viti
3
odpowiedz
Viti
292

Taki autorytet na miarę Batyra.

14.04.2026 21:47
Viti
odpowiedz
Viti
292

Dzis MAGtarty atakuja Anne Hathaway za pozowanie jako Maryja.

No cóż, moim zdaniem bliżej jej, w tej stylizacji, do królowej Taramis. Ale co ja się tam znam na filmie.

14.04.2026 20:25
Viti
😡
odpowiedz
Viti
292

Epsztajna ożywia. Yeahbunny ma tupet.

14.04.2026 09:16
Viti
odpowiedz
1 odpowiedź
Viti
292

A może byś nam napisał wymiary modułów od lodówki w prawo.
Na prawo od piekarnika miejsce na zlewozmywak powinien być. Zmywarkę wywalić pod okno.

14.04.2026 08:53
Viti
1
odpowiedz
Viti
292

Nie da rady. Nie możesz być prawicowy i prolewacki zarazem.
Oni są proeuropejscy ale od Bugu na wschód.

13.04.2026 18:38
Viti
odpowiedz
Viti
292

Fajne autko, jest z nią tylko jeden problem. Produkcja kończyła się na 2015 r., a od 2015 weszła norma Euro 6, czyli trzeba by szukać samochodu z ostatniego roku produkcji.

13.04.2026 18:30
Viti
2
odpowiedz
Viti
292

Akurat tu bym się nie zgodził. Tusk ma już przyklejaną łatkę nieudacznika który nikogo do pierdla wsadzić nie potrafi, nawet po tak oczywistych przewałach.
Dalsza ucieczka tych dwóch pajaców jeszcze bardziej by w tym utwierdziła potencjalnych, niezdecydowanych wyborców.
Sam proces, z jego uprawomocnieniem, na pewno by się przeciągnął za 2030 r.

Tusk nawet Marcie Kaczyńskiej nie jest w stanie wytoczyć prostej sprawy o nielegalne zniszczenie linii brzegowej jeziora, a to jest naprawdę banalna rzecz.

13.04.2026 18:18
Viti
👍
odpowiedz
4 odpowiedzi
Viti
292

https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/11232445,usa-ustanowily-blokade-blokady-w-ormuzie-iranskie-porty-sa-odciete.html

Spełnia się mój scenariusz, jak miło. Prognozowałem, że teraz w cieśninie Ormuz i jej okolicach byle kmiot na lepszej uzbrojonej łajbie będzie ściągał haracz od statków przepływających przez ten rejon.

I nie będzie miało znaczenia czy się komuś już wcześniej opłaciłeś czy nie. Nam jeszcze nie zapłaciłeś. Tylko od dobrej woli kapra będzie zależeć czy przyjmie zapłatę, spali, ograbi, weźmie w niewolę czy przejmie jako pryz. Takie karaiby w nowym wydaniu. Korsarstwo wróci do łask.

13.04.2026 07:23
Viti
😉
5
odpowiedz
Viti
292

Wśród nocnej Tiszy
Rząd im się rodzi
Orban ze świtą
Spieprza do Rosji

Czym prędzej się pospieszajcie
W Budapeszty przybywajcie
Pojmać ziobrowych

13.04.2026 00:46
Viti
1
odpowiedz
Viti
292

Jak otworzysz okno do mycia? Bateria będzie się dematerializować?

12.04.2026 18:41
Viti
1
odpowiedz
Viti
292

Ale Ikea nie jest żadną ujmą. Sam mam ten styl, nie narzekam. Powiedzmy szczerze, że Ikea ma z seryjniaków najlepiej spasowane meble. Kiedyś mi klient mówił który robił w tej branży, poziom kontrolingu w zakładach robiących dla Ikei jest nie z tej ziemi.
Tam nie da rady nawet myśleć o naszej januszerce.
Z praktyki już wiem: żadnych błyszczących frontów w kuchni, i w ogóle jak najmniej połysku. Podłoga jasna, jeśli budżet pozwala drewno. Panele - jeśli już to żadne pływające (jeśli masz psa), jak nie masz to mogą być, ale nie żadnej tandetnej firmy. Bierz Quick Step albo Berry Alloc. W kuchni, przedpokoju (gdzie wchodzisz w butach) - płytki.

PS. Z loftem uważaj, z jednej strony to było/jest modne ale "ciepła" to tam nie ma.

post wyedytowany przez Viti 2026-04-12 18:51:29
12.04.2026 17:40
Viti
odpowiedz
Viti
292

Prawie nic nie popękało ale każde stuknięcie i zdrapanie farby to widok tynku a im ciemniejsza farba tym gorzej. Jeśli słońce będzie regularnie padać to też farba spłowieje.
A jak zgubisz kod farby to już w ogóle jest czad.

Jak już masz instalować zbieracz kurzu to rozważ chociaż wąski regalik, coś co jest użytkowe. Chyba, że masz wszystko co do centymetra obliczone.

12.04.2026 11:05
Viti
odpowiedz
3 odpowiedzi
Viti
292

Jak przeczytałem wszystkie wypowiedzi to zauważyłem, że koncentrujesz się na detalach. Może zamiast tego powinieneś wybrać najpierw styl https://architecturaldigest.pl/wszystkie-style-wnetrz-w-jednym-miejscu-poznaj-nasz-kompletny-przewodnik-po-stylach-najpopularniejszych-i-tych-spoza-trendow/#8
Żeby uniknąć porywania się z motyką na słońce.

12.04.2026 10:00
Viti
odpowiedz
Viti
292

im większy kontrast między kolorem a biel, tym gorzej - dlaczego?

Będziesz miał kolor, polatasz trochę z gładzią (przy tynkach gipsowych to normalka) - to pogadamy. :D

No ale łącznie dwóch kolorów już zbyt zbyt kontrowersyjne? - źle się wyraziłem, łączenie dwóch podobnych kolorów.

Patrzę z perspektywy osoby która już trochę mieszka na swoim, wiem jakich błędów bym teraz nie popełnił.

11.04.2026 19:30
Viti
odpowiedz
4 odpowiedzi
Viti
292

Generalnie jestem przeciwnikiem ciemnych kolorów w naszym klimacie. To jest fajne we Włoszech, południowej Francji, Hiszpanii gdzie słońce ostro świeci i rekompensuje ciemne ściany.
Tak samo jak ciemnych podłóg z powodów jak wyżej. Łączenie dwóch kolorów to nie jest dobra rzecz. Łączenie kolor z białym - ok. Łączenie kontrastowe - ok. Łączenie dwóch barw np. granat+błękit - nie ok.

PS. I żadnych lameli.

post wyedytowany przez Viti 2026-04-11 19:31:58
11.04.2026 17:13
Viti
odpowiedz
Viti
292
11.04.2026 11:43
Viti
1
odpowiedz
Viti
292

On już sam nie wie co uważa. Wiadomo jednak co dla niego jest najważniejsze - pieniądze.
Dla nich gotów poświęcić każdą wartość. https://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82oty_cielec

10.04.2026 23:48
Viti
😉
odpowiedz
Viti
292

Kiedyś nie wiedziałem, później przez przypadek odkryłem zbieżność dat. :)

10.04.2026 21:55
Viti
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Viti
292

Idź na Żyletę z szalikiem Lecha. Tutaj łatwiej już postawić wszystko od nowa niż remontować.

10.04.2026 21:51
Viti
😂
odpowiedz
Viti
292

Na nestora za mało siwizny jeszcze.

10.04.2026 19:06
Viti
odpowiedz
Viti
292
Wideo

Iselor w wątku obok spytał się o muzykę taneczną i teraz jak ten jemioł przeszukuję elektronikę. Przy okazji wpadają mi w oko kawałki nietaneczne.

https://www.youtube.com/watch?v=Uz1v2HhMvng

Ale zajebiście ten bas schodzi.

10.04.2026 18:07
Viti
odpowiedz
Viti
292
post wyedytowany przez Viti 2026-04-10 19:13:34
10.04.2026 17:29
Viti
😊
5
odpowiedz
Viti
292

To znaczy na tym forum.

Jak do tego doszło nie wiem...

Pozdro i trzymta się boomernia.

10.04.2026 01:49
Viti
4
odpowiedz
Viti
292

Oczywiście, że nie ma prawa. To nie są jego kompetencje. W tym akurat przypadku jest tym - "długopisem".

Inaczej będzie precedens który podważy wybory, dziś dokonywane przez sejm jutro przez wyborców. Marszałek sejmu od części posłów przyjmie ślubowanie a od części nie - i powie: do widzenia się z wami nie jesteś posłami, nie interesuje mnie to, że was wybrano w jakimś tam głosowaniu przy urnach.

10.04.2026 01:44
Viti
1
odpowiedz
Viti
292

Mówiłem to już. TK nie może podważyć swojego istnienia po zmianach dokonanych przez pis.

Jeśli by to zrobił, tzn. uznał ustawę za niezgodną z konstytucją to z automatu daje kartę "joker" obecnemu rządowi. Jokera można zamienić na cokolwiek co jest nam teraz potrzebne.
Czyli z automatu wywalenie całego składu i reset TK.

08.04.2026 07:23
Viti
odpowiedz
Viti
292

Trampek, Zero i ten trzeci przybłęda zakładają zespół The Miękiszons

07.04.2026 21:39
Viti
4
odpowiedz
Viti
292

https://warszawa.naszemiasto.pl/kontrowersyjne-usmiercanie-dzikow-w-warszawie-burza-po-zdjeciach-zwierzat-w-kontenerach-i-tabliczka-upamietniajaca-dzicze-ofiary/ar/c1p2-28887407

Myślę, że egzaltowani odklejeńcy pokroju osób które wychlipały morze łez nad tymi dzikami powinny być przez nie ugryzione w dupę. Może by wtedy coś skumały.
Osoby którym coś wiecznie nie pasuje - jakie piękne dziczki. Łaaaaa!!!! Dziki zabijają, wy mordercy!!!
Ale gdyby dzik zaatakował ich pieska - pieeeeska mi morduje!!! Przeklęte świnie, dlaczego miasto nie zrobi z nimi porządku!!!

PS. Nikt dzikom nie zabiera terenów. Dziki są cwane i wiedzą gdzie najłatwiej znaleźć pokarm i gdzie są bezpieczne.

post wyedytowany przez Viti 2026-04-07 21:40:44
07.04.2026 18:31
Viti
😜
1
odpowiedz
Viti
292

Krypciarz to jest specyficzny typ człowieka.

Jak się przewróci to się nie nauczy. Innymi słowy, raz pod wozem, raz pod wozem.

05.04.2026 18:50
Viti
odpowiedz
Viti
292

Rzymianie kontrolujący ład światowy stwierdzili, że przeciętniaki stają się zbyt bogate i mogą się systemowi urwać ze smyczy.
Jak się stado rozbiegnie we wszystkie strony to wiesz ile psów trzeba zatrudnić by to zebrać wszystko do jednej kupy aby znowu było potulne.

04.04.2026 12:24
Viti
04.04.2026 11:01
Viti
10
odpowiedz
Viti
292

No i co z tego? Może jakiś konstruktywny komentarz. Rumuni jeszcze nic nie stracili. Na razie mają negocjacje tylko.

04.04.2026 00:27
Viti
odpowiedz
2 odpowiedzi
Viti
292

Ja już się pogubiłem w tym wszystkim. Może ktoś mi powie.

Ile razy pomarańczowy ogłosił zniszczenie Iranu? Będzie im bombardował wszystko czy już to odwołał? Na kiedy przełożył to ostateczne zniszczenie?

01.04.2026 00:19
Viti
1
odpowiedz
Viti
292
Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=1wQc148Zw_M

Cały czas się sprawdza. Musisz tylko być po właściwej stronie.

01.04.2026 00:09
Viti
😈
odpowiedz
Viti
292

No kurrrr... oszukali nas. Zrywamy kontrakt na okręty podwodne!!!

01.04.2026 00:08
Viti
👍
4
odpowiedz
Viti
292

Uffff... walczyli dzielnie na miarę eliminacji.

Z plusów; przynajmniej skończy się pierd0lenie o meczu otwarcia, o wszystko, o honor. I wreszcie nie będzie tej całej żałosnej matematycznej wyliczanki: jak ten wygra z tym, a tamten zremisuje minimum 5:5 to wychodzimy z grupy, mamy szansę.

29.03.2026 08:05
Viti
odpowiedz
Viti
292

Zostały jej 42 tygodnie do przegonienia Igi w rankingu liderek. Przy jej obecnej formie ma to jak w banku.

Trzeba jej oddać, że uporządkowała sobie w grze wszystko.

28.03.2026 21:02
Viti
4
odpowiedz
10 odpowiedzi
Viti
292

MagaUSA z podmiotu zostali sprowadzeni do roli przedmiotu.
Karty rozdaje Iran i Izrael. Trump może sobie zmieniać zdania i kłamać ale tak naprawdę zdany jest na łaskę Iranu - i tego co będą chcieli zaatakować w odwecie dronami. I Izraela - którzy będą decydować czy eskalować konflikt czy go wyciszać.

Niestety największym beneficjentem tej sytuacji jest Rosja.

post wyedytowany przez Viti 2026-03-28 21:03:25
28.03.2026 20:45
Viti
3
odpowiedz
Viti
292

Muszą jeszcze napisać do Putina by pomógł w zaprowadzeniu porządku na terenie RP?

28.03.2026 17:34
Viti
odpowiedz
Viti
292

Po pierwsze to nie z telefonu tylko smartfonu.
To urządzenie już dawno przestało spełniać jedną funkcję a stało się mobilnym centrum zarządzania czasem i uwagą użytkownika.

Wiecie czym się różnią smartfony od ekranów permanentnej inwigilacji z książki Orwella "Rok 1984"?

Tym, że u Orwella montowano je ludziom w domach. W naszej rzeczywistości, ludzie sami je sobie kupują i nie chcą się z nimi rozstawać.

27.03.2026 18:15
Viti
23.03.2026 21:27
Viti
odpowiedz
Viti
292

Dla weekendowych kibiców zawsze nim była.

23.03.2026 21:23
Viti
😊
1
odpowiedz
Viti
292

Są dobre tylko jeszcze jedno zero musisz dopisać do swojej kwoty aby takie były.

22.03.2026 18:06
Viti
2
odpowiedz
Viti
292

snuje grube futurystyczno-filozoficzne rozkminki

Powiedzmy sobie szczerze - na miarę twoich możliwości.

22.03.2026 18:00
Viti
1
odpowiedz
Viti
292

MariuszPL - Masz rację, tak nie może być. Napisz do Obajtka, na pewno ma niejedną beczułkę etyliny skitraną na którejś ze swoich posesji. To ludzki pan, odpali ci jedną.

21.03.2026 23:44
Viti
1
odpowiedz
Viti
292

Szkoda tego tiebreaka Magdy. Za szybko odjechała Eala. Mimo wszystko Magda wstydu sobie nie przyniosła tą przegraną.

21.03.2026 21:10
Viti
😂
odpowiedz
Viti
292

zaufany znany komis

:DDDDDDD

...A jeszcze się dzień nie skończył.

21.03.2026 13:27
Viti
20.03.2026 18:20
Viti
odpowiedz
2 odpowiedzi
Viti
292

https://kultura.onet.pl/film/zmarla-halina-kowalska-nowak-aktorka-serialu-alternatywy-4-miala-84-lata/w06z051

Mam nadzieję, że te kartofle zostały od Kolińskiej zabrane (co jej Anioł zrzucił w mieszkaniu).

20.03.2026 17:56
Viti
odpowiedz
Viti
292

Tak naprawdę Chuck Norris nie umarł, on porzucił to co zbędne.

20.03.2026 01:41
Viti
😃
odpowiedz
Viti
292

No ba! :)

Pierwszy set. Powiedziałem: - emocje jak na grzybobraniu.
A później: - odszczekaj to synek.

PS. Aż muszę sobie obejrzeć Piłkarski Poker. ;)

18.03.2026 20:45
Viti
17.03.2026 22:39
Viti
😃
4
odpowiedz
Viti
292

A to nie był pół wylew bo jest półmózgiem?

17.03.2026 22:35
Viti
odpowiedz
Viti
292

Ciekaw jestem jakie by mieli miny gdyby po ogłoszeniu niezgodności przyszła ekipa wzięła ich za wszarz i normalnie wyrzuciła z budynku.

17.03.2026 22:24
Viti
odpowiedz
Viti
292

Nie srajta tak żarem. Za mocno wam życie wchodzi.

17.03.2026 20:31
Viti
odpowiedz
Viti
292
Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=QlJvuNSxNS4

..Idę zamocować nową papę na dachu bo właśnie ją zwiało.

15.03.2026 22:41
Viti
odpowiedz
Viti
292

Podziękował dobry człowieku.

Sam artykuł dosyć słaby. Cytowanie Sidora to tak jakby przy piłce nożnej cytować Tomaszewskiego.

Ja mam zupełnie inne przemyślenia po meczu Igi. Już pisałem o serwisie. Sypie się skuteczność, sypie się cały konstrukt. Miało być lepiej ale ja jakoś tej jakości w serwisie nie widzę.

15.03.2026 22:21
Viti
😒
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Viti
292

https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/11214519,wazny-list-von-der-leyen-do-przywodcow-ue-pakt-o-migracji-niezbedny.html

Oho... już się zaczyna. Przepraszam bardzo, kto tego syfu narobił? ....To niech teraz pokrywają wszelkie koszty z nim związane.

post wyedytowany przez Viti 2026-03-15 22:21:47
15.03.2026 22:15
Viti
odpowiedz
2 odpowiedzi
Viti
292
15.03.2026 22:13
Viti
3
odpowiedz
Viti
292

A gdzie masz napisane, że gry mają być komputerowe?

15.03.2026 19:20
Viti
😂
6
odpowiedz
5 odpowiedzi
Viti
292

...A zapytaliście geniusze czy będziecie mieć tam prąd?

15.03.2026 15:19
Viti
😊
odpowiedz
Viti
292
15.03.2026 09:59
Viti
2
odpowiedz
Viti
292

A czym wygrały ruskie 80 lat temu? Ludzi u nich mnogo, zalali szwabów tanimi T34 i artylerią.

Taniochę musisz zwalczać taniochą bo się złożysz finansowo. Pomarańczowy i jego totumfackie maga są za tępe aby to ogarniać. A taki z niego finansista niby jest.

14.03.2026 12:28
Viti
😊
14.03.2026 11:23
Viti
odpowiedz
1 odpowiedź
Viti
292
14.03.2026 11:18
Viti
😃
1
odpowiedz
Viti
292

No i gdzie te wisony?

13.03.2026 00:53
Viti
odpowiedz
Viti
292

Jestem ciekaw statów pierwszego podania Igi. Jest w ogóle coś takiego u niej dziś? Powinna jednak wzorem Aryny zatrudnić fachmana od motoryki.

13.03.2026 00:44
Viti
odpowiedz
2 odpowiedzi
Viti
292

Dlaczego ja się tak męczę oglądając to widowisko? Iga naburmuszono-sfrustrowana, Svitolina wygląda jakby miała zaraz zejść z tego świata.

12.03.2026 23:57
Viti
odpowiedz
1 odpowiedź
Viti
292

Właśnie oglądam. Ciiiicho, Iga ma chyba jakiś tajny plan na ten mecz. Hipnotyzuje pewnie Svitolinę przepierniczonym w spokoju pierwszym setem.

Zaraz się rozkręci.

post wyedytowany przez Viti 2026-03-12 23:57:31
12.03.2026 18:04
Viti
odpowiedz
2 odpowiedzi
Viti
292

Osobiście wolałbym opcję podróżowania w czasie. Nawet jeśli na stole by była tylko opcja niematerialnego biernego obserwatora, bez możliwości jakiejkolwiek interakcji z otoczeniem.
Poszedłbym na to, nawet jakby się wszystko zapominało po powrocie do teraźniejszości. Możesz sobie oglądać do woli ale niczego nie będziesz pamiętać.
To i tak by było ekscytujące. Obejrzeć taki starożytny Egipt albo cywilizacje prekolumbijskie. Nawet nasze ziemie za czasów Piastów, tę przyrodę, rzeki, lasy.

11.03.2026 21:19
Viti
👍
odpowiedz
Viti
292

Przy 3:0 w drugim secie obtrąbiłem zwycięstwo Igi i przestałem oglądać.

10.03.2026 06:54
Viti
👍
odpowiedz
Viti
292

Taki wynik to mnie ;) się podoba. Tak to Iga można grać!
Obejrzałem początek, później zerkałem tylko w ekranik bo zasnąć nie mogłem.
Dzisiaj też będzie fajny meczyk Naomi z Sabą.

10.03.2026 00:45
Viti
😉
1
odpowiedz
Viti
292

Nie ma nic lepszego niż spędzanie życia w ulicznych korkach. Dlatego Wrocław wybieram.

10.03.2026 00:32
Viti
😱
odpowiedz
Viti
292

A idźta w cholerę! Ileż można czekać? Serio!? Naprawdę?! Od godziny mogłaby już grać Iga.
Teraz nie wiem czy oglądać 1 seta, czy sobie dać siana. Zaczną za min. 20 minut, liczmy godzinę na seta to będzie już druga. Ciekaw jestem kto do pracy wstanie.

PS. Dobrze, że Czeszka wygrała. Brawo! Szkoda, że nie dała rady szybciej.

post wyedytowany przez Viti 2026-03-10 00:34:03
08.03.2026 17:43
Viti
odpowiedz
Viti
292

Wiwat Przemysław Czarnek Premier Rzeczypospolitej Polskiej od dziś miłościwie nam panujący!

01.03.2026 23:43
Viti
👍
27.02.2026 23:51
Viti
odpowiedz
Viti
292
Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=Uu4ukcN9B9E

A ten pan po zakończeniu kariery muzycznej zajął się produkcją noży firmowanych swoim nazwiskiem.

26.02.2026 20:47
Viti
odpowiedz
Viti
292
post wyedytowany przez Viti 2026-02-26 20:51:00
26.02.2026 20:34
Viti
👍
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Viti
292

20 lat to szmat czasu. Więcej jak połowa życia czy jeszcze nie?

20.02.2026 23:46
Viti
odpowiedz
1 odpowiedź
Viti
292
Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=O_xnZwLWfM4

A'propos Drużynie Pierścienia stuknie w tym roku 25 lat.

18.02.2026 00:17
Viti
odpowiedz
Viti
292

W sumie to Owsiak powinien, na chłopski rozum, być zagorzałym braunistą a minimum korwinistą.
Dlaczego? Już Wam tłumaczę.
Jedynie oni chcą się wziąć radykalnie za zwiększenie dzietności. Reszta partii ma w głębokim poważaniu ilu Polaków będzie w przyszłości. Owsiak zbiera na dzieci. Na kogo będzie zbierał w przyszłości jak się dzieci nie będą rodzić...

17.02.2026 18:42
Viti
odpowiedz
Viti
292

PSL to niech lepiej do sejmu nie wchodzi. To chyba jedyna partia która dogada się z każdym byle synekurki w ministerstwie rolnictwa itp. się zgadzały.

16.02.2026 21:34
Viti
odpowiedz
Viti
292
Wideo

Szkoda jak jasna cholera. Charyzmatyczny aktor.

https://www.youtube.com/watch?v=LvG_M_fAkXU

15.02.2026 23:21
Viti
2
odpowiedz
Viti
292

Pojawił się. Jeszcze się gwiazdek dorobił. :D

15.02.2026 23:12
Viti
odpowiedz
1 odpowiedź
Viti
292

https://przegladsportowy.onet.pl/tenis/iga-swiatek-rozpetala-burze-zadaja-gigantycznych-kar-afera-na-szczycie-tenisa/skgt6cf

Poziom buractwa level hard. Salah Tahlak musiał się w jakimś januszeksie szkolić bo obraził praktycznie wszystkich dookoła.

Po takich wypowiedziach raczej nie powinien liczyć, że się w przyszłości dwie panie pojawią na jego turnieju. Zamiast życzyć im powrotu do najlepszej formy i zaprosić na przyszły rok, to się facet zachował jak jakiś regionalny watażka. Dobrze, że im dżihadem nie zagroził. Co za pajac.

post wyedytowany przez Viti 2026-02-15 23:13:11
15.02.2026 18:46
Viti
😃
3
odpowiedz
Viti
292
Image

Kącik Geriatryka

15.02.2026 15:01
Viti
2
odpowiedz
Viti
292

Ale o so chozi. ..?

15.02.2026 14:44
Viti
odpowiedz
Viti
292

Dante - https://www.gry-online.pl/forum/wasze-ulubione-introopening-z-gier/z5101652f#post0-16871902
chciałem go podwiesić bo nie widzę go na stronie głównej mimo, że kat. Rozmawiamy mam zaznaczoną.

15.02.2026 11:30
Viti
odpowiedz
Viti
292

MariuszPL - Odpowiedziałem tylko w waszym stylu.

14.02.2026 21:36
Viti
odpowiedz
10 odpowiedzi
Viti
292

Działa wam podwieszanie wątków?

14.02.2026 17:07
Viti
14.02.2026 17:04
Viti
14.02.2026 16:49
Viti
5
odpowiedz
Viti
292

Jeśli PIS zadłużał nas na potęgę, to jak nazwać to, co dzieje się teraz?

To można nazwać tylko w jeden sposób. Targowica w wykonaniu pisów i konfy.

14.02.2026 10:03
Viti
odpowiedz
9 odpowiedzi
Viti
292
12.02.2026 19:14
Viti
odpowiedz
Viti
292

Zdecydowanie za wcześnie.

12.02.2026 18:36
Viti
odpowiedz
Viti
292

https://www.onet.pl/sport/przeglad-sportowy/ostrzezenie-dla-igi-swiatek-wybrzmialo-glosno-sama-to-sabotuje/kepgxpm,4da7d3a7#goog_rewarded

Abstrahując od bardzo wysokiej formy Kazaszki, która próbuje odebrać Polce drugie miejsce w rankingu WTA, główny wniosek brzmiał: Świątek sama odbiera sobie największe atuty, niejako sabotując swoją grę.
W trakcie Australian Open gra Igi Świątek była przez polskich, jak i zagranicznych ekspertów tenisowych oceniana bez entuzjazmu. Barbara Schett na antenie Eurosportu otwarcie powiedziała, że nasza zawodniczka musi zacząć dodawać do swojego gry nowe elementy, bo zatrzymała się w tenisowej ewolucji i na lepsze rywalki przestało to wystarczać.
Iga Świątek nie wygrywa z rywalkami z TOP 10 rankingu WTA. Oto dlaczego
Bilans meczów Igi z najlepszą dziesiątką rankingu WTA jest tu najlepszym dowodem. Polka być może uczy się nowych rzeczy na treningach, ale w Melbourne nie testowała ich w warunkach meczowych, nawet w pierwszych rundach, z przeciętnymi rywalkami, gdy całkowicie dominowała.
Uwaga numer dwa: przy poważniejszym zagrożeniu ze strony rywalki, Iga od miesięcy zmienia się w pięściarza, który choć prowadzi na punkty, to nie szuka taktycznego zwycięstwa, tylko jednego nokautującego ciosu. To właśnie uwypuklili analitycy z "Tennis Inside Numbers".
Przypomnijmy, że z Rybakiną Iga nieznacznie przegrała pierwszego seta 5:7 i trener Fissette przekonywał, by nie spieszyła się z uderzeniami, bo ma dużo czasu. Wszystko było otwarte.
"Pomimo nawoływań ze strony Wima Fisette'a, by cofnąć się krok w tył, Świątek postanowiła odbudować swój dobry początek meczu na returnie, utrzymując agresywne nastawienie i wysokie ustawienie przy drugim serwisie Rybakiny. Jedynym rezultatem była seria błędów, aż siedmiu przy drugim serwisie" — czytamy w "Tennis Inside Numbers".
Autorzy zauważają, że to pokazuje wielką i niezrozumianą zmianę w naturze Świątek, która największe sukcesy osiągała, grając "z kontrataku". Teraz — w trudnych momentach — chce za wszelką cenę przejąć inicjatywę i uderzać mocniej niż rywalka. Niepotrzebnie.
W meczu z Rybakiną Świątek wygrała 5 z 6 najdłuższych wymian i 9 z 14 tych, które przekroczyły dystans 7 uderzeń piłki. Czemu więc sama neutralizuje swój wielki atut, bycia jedną z najlepszych atletek, jakie widział tenis?
To pytanie od miesięcy pozostaje bez odpowiedzi. "Na ten moment Świątek jest w pułapce między perfekcjonizmem, jej naturalnym stylem zbliżonym do Rafy Nadala i tą agresją, którą nasiąkła później. Poszukiwanie złotego środka spowodowało wielki kryzys wyników z elitą światowego tenisa i może również być największym wyzwaniem 2026 r." — czytamy na koniec analizy "Tennis Inside Numbers".

Od porażki z Rybakiną minęło trzynaście dni. Na konferencji w Dosze Świątek z detalami opowiadała o poprawkach w serwisie i tym, jak próbowali z Wimem Fissettem tę krótką przerwę wykorzystać. Mówię więc: "sprawdzam", choć oczywiście mecz z Tjen możemy co najwyżej traktować jako egzamin mocno przedwstępny.
W pierwszym secie notowana na 46. miejscu rankingu WTA rywalka ugrała zaledwie osiem punktów i był to pokaz mądrej gry Świątek. Właśnie, mądrej, a nie szybkiej.
Po pierwsze — Polka nie skracała wymian. Odbijała spokojnie, długo, nawet jeśli już po drugim uderzeniu rywalki miała dużą przewagę pozycyjną. Dalej męczyła Tjen, ganiając ją po korcie.
Po drugie — gdy już szukała kończącego uderzenia, to było to na 90 procent siły i precyzji. Bez polowania na linię, z solidnym marginesem błędu. Świetny przykład takiej wymiany mieliśmy przy 4:0 i 15-15 w gemie. Polka spokojnie mogła atakować wcześnie, wybrała jednak budowanie akcji i forhend z dużą rotacją.
Po trzecie — było kilka ataków na siatkę, absolutnie nieprzypadkowych, poprzedzonych uderzeniami, która mają na celu zdobycie tej pozycji. Wszystkie te akcje zakończyły się punktem dla Świątek.

Nic dziwnego, że komentujący mecz w Canal Plus Dawid Celt był zbudowany. "Fundament gry Igi zawsze będzie ten sam, ale delikatnych zmian warto czasami poszukać" — mówił.

Przetestowanie tych zmian w meczach pierwszej rundy jest dużą zmianą. Idze Świątek potrzebną "na wczoraj". Dość powiedzieć, że Aryna Sabalenka w pierwszym meczu na Australian Open szła do siatki... 22 razy. Nie po to, by powtarzać to z najlepszymi. Nie, w takich meczach chodzi wyłącznie o kilka momentów zaskoczenia. Trzeba jednak mieć czym zaskoczyć.
W drugim secie meczu z Tjen tak różowo już nie było. Wstrzymałbym się jednak z tezą, że wróciła "elektryczna" Iga Świątek. Liczby mogą wskazywać, że wynikało to z jednego założenia Wima Fissette'a.

W pierwszej partii Świątek serwowała bezpiecznie. Bez podwójnych błędów serwisowych, ale i bez asów. W drugiej zaczęła szukać bardziej agresywnego podania i innych kierunków — skutkiem dwa podwójne błędy, ale i cztery asy. Skutkiem też utrata własnego serwisu już w pierwszym gemie. Mogło to jednak być założenie "treningowe", skoro pierwszy set poszedł tak gładko.
To wyraźnie dodało Indonezyjce animuszu, a Polka na kilkanaście minut wezwała niestety na pomoc swoje "demony". W wymianach zaczęła się spieszyć, podnosić siłę i ryzyko uderzeń. Za tym musiały pójść błędy.
W pierwszym secie tych niewymuszonych popełniła zaledwie cztery, w drugim już dwanaście. Trzy razy więcej. Przestała też szukać zmienności w grze.

Ważne jednak, że w decydującym momencie meczu — w gemie przy 4:3 i serwisie rywalki — Świątek po prostu zwiększyła margines i pokazała to, w czym jest absolutnie najlepsza na świecie. Przebijanie nawet z najtrudniejszych pozycji i czekanie na błąd po drugiej stronie siatki. Doczekała się.
6:0, 6:3 z Janice Tjen nie jest żadnym wyznacznikiem potencjału Świątek w tym turnieju. Mam jednak nadzieję, że sama tego nie szukała. Że w tym momencie szuka zupełnie czego innego.

Tydzień w Katarze jest uznawany za jeden z trudniejszych momentów sezonu, krótko po wycieńczającym szlemie w Australii. Dlatego omija to miejsce Aryna Sabalenka, dlatego szybko odpadła Amanda Anisimowa, dlatego we wtorek pożegnała się z Dohą Coco Gauff.
Świątek to miejsce uwielbia. Ma też bardzo wygodną na początku drabinkę, w zasadzie aż do półfinału, gdzie czekać może w najgorszym wypadku Elina Switolina. Chciałbym, by umiała te mecze wykorzystać, nie na "zmiatanie" rywalek z kortu — bo to jej nie rozwinie — tylko na konsekwentną pracę ze swoim sztabem trenerskim.
Oby to był moment zwrotny ostatnich kilku miesięcy. Nawet jeśli nie przyniesie pucharu i ostatecznej wygranej. Po wtorku jestem ostrożnym optymistą.

Wolałem wkleić większość artykułu (onet premium). Nic odkrywczego, my tu o tym piszemy od dawna - największym zagrożeniem dla Igi jest Iga. Spokojnie moglibyśmy pisać takie teksty a uważam, że i lepsze. Długie myślniki wskazują na pomoc AI w pisaniu.

11.02.2026 18:59
Viti
1
odpowiedz
Viti
292

Poprawiła się ale też Daria się zmęczyła. ...Nie każda jej przeciwniczka będzie tak słabła.

11.02.2026 17:04
Viti
😒
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
Viti
292

Ale piach gra Iga z Darią. :(

Oglądania nie ułatwia komentator na Canalii+. Robiłem sobie obiad, stałem tyłem do TV i nie mogłem po komentowaniu wykminić która zdobyła punkt. Miejscami nawet Daria cieszyła się większą aprobatą.

To jest fascynujące. Każda nacja kibicuje swojemu* a u nas odwrotnie - albo obiektywizm a również zdarza się, że przeciwko Idze.

* brytole wręcz obrażają przeciwnika, czego akurat nie popieram. To jest mega słabe.

08.02.2026 20:15
Viti
odpowiedz
Viti
292

...Nie wierzę. :(

07.02.2026 21:41
Viti
😃
1
odpowiedz
Viti
292

To Ty rewolucjonistą możesz być, jak masz taką czujność.

07.02.2026 13:19
Viti
odpowiedz
Viti
292

U mnie w zeszły roku średnia była 1012 zł.

07.02.2026 13:05
Viti
😍
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Viti
292
Wideo

Znam taką jedną: https://www.youtube.com/watch?v=a3ZGGIdpfEM
jedna z nielicznych reklam którą chętnie oglądałem

07.02.2026 12:53
Viti
07.02.2026 01:25
Viti
06.02.2026 14:51
Viti
👍
odpowiedz
Viti
292
Image
Wideo

...byłem, było grane, dobry koncert

https://www.youtube.com/watch?v=U_uVVO7eGic

post wyedytowany przez Viti 2026-02-06 14:51:40
03.02.2026 19:57
Viti
03.02.2026 00:48
Viti
03.02.2026 00:30
Viti
😂
odpowiedz
Viti
292
Image

...nie mogłem się powstrzymać. :D

03.02.2026 00:17
Viti
😃
01.02.2026 17:01
Viti
odpowiedz
Viti
292

Włączyłem tv, a tam staruszek prowadzi 1:0 w setach. Ale później wszystko wróciło do normy.
Finał pań jednak więcej emocji dostarczył.

01.02.2026 00:05
Viti
odpowiedz
1 odpowiedź
Viti
292
Wideo

Epstein (nie czyt. epstin) w pigułce: https://www.youtube.com/watch?v=cQF6uI-zESE

01.02.2026 00:01
Viti
😊
1
odpowiedz
Viti
292

Dostać od Jsona taką ocenę, to już wyróżnienie. Dziękuję. :D

31.01.2026 23:44
Viti
📄
3
odpowiedz
2 odpowiedzi
Viti
292

Witam ludzi na grupie.
Chciałbym zacząć temat, niektórzy będą go super wspominać ale może też są tacy co wolą nie wracać do tamtych lat. Ostatnio widzę, że dużo ludzi wraca do tzw. nostalgii i lat 90, 2000 oraz wspominają cały okres szkoły, przyjaciół itp.
Droga grupo, jak ogólnie wspominacie tamte lata? Czy jakbyście mogli cofnąć się w tamte dni, to do jakiego momentu lub jakiego okresu? Zauważyłem też, że są ludzie którzy zaczynają wspominać swoją studniówkę i jestem ciekaw. Czy utrzymujecie z kimś kontakt, czy po prostu wszyscy poszli w swoją stronę? Może było tak, że się mijaliście na ulicy i się nie poznawaliście lub druga strona udawała, że was nie poznaje.
Dodajmy również czasy szkolne, jak ogólnie je wspominacie? Czy też kogoś pamiętacie, czy utrzymujecie kontakt, czy poszło wszystko w diabły? No i najważniejsza rzecz przyjaciele, przyjaciółki. Czy macie kogoś takiego z tamtych lat lub ewentualnie obecnych czasów i czy zdarza wam się wspominać te osoby dobrze lub źle, również tzw. kolegów, koleżanki? Wiadomo jak wracać w przeszłość to już wracać z tupetem. Jak wspominacie filmy, seriale z tamtych lat? Czy były lepsze i miały to coś w sobie, czy są lepsze obecne? :)
Zapraszam do dyskusji.

post wyedytowany przez Viti 2026-01-31 23:44:50
31.01.2026 21:44
Viti
😊
odpowiedz
Viti
292
Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=qoNP37FBCWc

Wszystkim którzy nie zapadli w zimowy sen.

31.01.2026 12:05
Viti
😁
1
odpowiedz
Viti
292

Chcąc wygrać AUS Open musisz pokonać Igę.

30.01.2026 23:09
Viti
30.01.2026 22:15
Viti
😃
30.01.2026 22:09
Viti
odpowiedz
Viti
292

elathir - najlepiej mieć takiego co dobrze robi.

HA... nie można mieć wszystkiego ;D

30.01.2026 20:38
Viti
😉
1
odpowiedz
Viti
292

- Laguna, no co ten Sinner?
- Sinner? Nerwy go zjadły. Ty to kto wygra tego szlema?
- No jak to kto. Alcaraz

30.01.2026 17:41
Viti
1
odpowiedz
Viti
292

Błaszczak, koniec towaru od Karola! Tyle razy było mówione żeby nie dawać w dziąsła więcej jak trzy na raz. A ty żeś tego nakitował więcej niż dentysta wacików przed wyrwaniem ósemki.

I to, że wyplujesz w ubikacji przed wywiadem to nie znaczy że przestaje działać.

post wyedytowany przez Viti 2026-01-30 17:41:54
29.01.2026 21:04
Viti
1
odpowiedz
Viti
292
Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=dMh10VW1EXM

Idealne podsumowanie meczu Igi.

28.01.2026 18:39
Viti
1
odpowiedz
Viti
292

Meczu nie śledziłem, ponoc Iga miala wywalone na sugestie trenera?

Też czytałem, że miała wywalone. Czasami się zastanawiam czy nie słyszy, czy nie chce bo jest uparta.

....hehehe, też osobiście nie liczyłem, że wygra z Rybakiną. Powiem inaczej - musiałby się wydarzyć cud, nie wydarzył się.

Za to Djoković - jaki to jest pierdo...ny fartuch. Wszystko farci. Już chyba starczy mu tych walkowerów. ...No nie lubię szura i co mam na to poradzić.

28.01.2026 07:55
Viti
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
Viti
292

Amanda z Igą mogą już iść razem na kawę, pizzę czy co tam lubią. ;)

Na razie pogrom w ćwiećfinałach. Nie ma już numeru 2,3 i 4. Ale nie wiem czy zauważyliście, że na tym etapie nie ma już żadnej niespodzianki - są same rozstawione. Ustabilizowała nam się czołówka. U mężczyzn to samo.

S3ns_N0t_F0und - Nie mam za co nie lubić Gauff.

27.01.2026 20:17
Viti
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Viti
292

Szkoda, że nie mogłem ogladać meczu Gauff ze Svitoliną. Jeśli jest prawdą to co piszecie, to Gauff jest tu klinicznym przykładem tej samej choroby na którą cierpi też Iga. - Pośpiech

26.01.2026 19:16
Viti
odpowiedz
Viti
292

No właśnie. ...Klasy nie kupisz.

26.01.2026 19:14
Viti
odpowiedz
1 odpowiedź
Viti
292

Ostatnio Rybakinę ogrywa seriami. Ale jestem też realistą i fajnie jak Iga wygra ale jak przegra to nie będę zdziwiony. Nie wiadomo czego się teraz po Idze spodziewać.

26.01.2026 19:10
Viti
😂
odpowiedz
1 odpowiedź
Viti
292

Gry a nasilenie lęku - to chyba pierwszy Alien vs Predator. W pierwszego obcego wywaliłem ze strachu cały magazynek i nie trafiłem.

26.01.2026 19:01
Viti
😁
odpowiedz
Viti
292

PS. A z drugiej strony debilny format prowadzenia wywiadu kiedy gość prowadzi. Jakby mało było rozpraszaczy uwagi na drodze.

Z jakiej kur.. racji dajecie wóz!? Ile razy tłumaczyłem!

26.01.2026 18:38
Viti
odpowiedz
Viti
292

W Warszawie było srogo chociaż z tego co czytałem do Poznania sporo brakowało. Zrobiłem jeden krok po kostce downa, bardziej ślizg, po czym zszedłem na osiedlową uliczkę (tam czymś było posypane na szczęście).

26.01.2026 18:27
Viti
odpowiedz
Viti
292

To nie hipokryzja, to po prostu kolejny chu... kierowca.

26.01.2026 18:21
Viti
2
odpowiedz
Viti
292

Ale Tusk rzeczywiście nie ma wyczucia prospołecznego. PO nadal jest partią "elit". Widać przegrana Trzaskowskiego nadal ich nic nie nauczyła.

...I to dwukrotna przegrana.

Nie widzę wariantu w którym by wyszli ze swojej bańki. Wyjeżdżają samochodami z podziemnych parkingów, jadą do pracy parkując na firmowym parkingu. Wieczorem do domciu. ;)

Uśmiechać się brygada. ;)

25.01.2026 23:50
Viti
😁
odpowiedz
Viti
292

...nie ma takiego podłączania! Koniec imprezy.

25.01.2026 17:01
Viti
odpowiedz
Viti
292
Wideo

Równowaga w przyrodzie musi być.

https://www.youtube.com/watch?v=DPyOhP1GTRQ

25.01.2026 01:48
Viti
23.01.2026 19:42
Viti
odpowiedz
Viti
292
Wideo

https://youtu.be/8YmXAXAduNk?list=RDGMEM8h-ASY4B42jYeBhBnqb3-w

Ależ to na żywo musi mieć walnięcie. Tego instrumentu słucha się całym ciałem. Żadne głośniki tego nie przekażą.

post wyedytowany przez Viti 2026-01-23 19:45:05
23.01.2026 18:23
Viti
odpowiedz
Viti
292

Megera - W spacerowaniu to nic, ale zawsze można tam na kogoś trafić i go obić. A wtedy jest taka satysfakcja, że hej. Oczywiście bijemy słabszego. (coś jak z biciem dzieci w Tętnie pulsu).

A tak na serio. Należy spacerować po wygodnych ścieżkach które się nie kończą. No i nie ciorać buciorami bo rzeczywiście wtedy można się potknąć. :D
Las paradoksalnie najlepszy do uspokojenia jest zimą, kiedy jest pusto i cicho. Właśnie ta cisza jest najlepsza. Od wiosny do jesieni można też nad rzekę. Patrzenie na rzekę też uspokaja. Ważne aby nie było słychać samochodów itp.

23.01.2026 00:43
Viti
odpowiedz
8 odpowiedzi
Viti
292

Spacer po lesie albo muzyka na słuchawkach.

23.01.2026 00:35
Viti
odpowiedz
1 odpowiedź
Viti
292

Hurkacz jednak w szlemy nie umi. Odwrotnie do Igi. Kiedy ta męczy się we wcześniejszych spotkaniach to jakoś ze szlemów wyciska maksa.
Hubi wcześniej wygrywa a na szlemie się blokuje.

20.01.2026 19:48
Viti
odpowiedz
Viti
292

...i to w lato, bo tylko w garniturach są. Teraz by nie dali rady.

19.01.2026 19:06
Viti
😡
odpowiedz
Viti
292

Ile czasu zamierzają to jeszcze grzać?

19.01.2026 07:22
Viti
odpowiedz
Viti
292

Szkoda tylko, że nie śpiewa po włosku. Wiem, że aby zrobić karierę światową trzeba śpiewać po angielsku. Maneskin też był dobry dopóki nie przeszli na inglisz. Później się stali jednym z 10000 zespołów.

19.01.2026 07:19
Viti
😁
odpowiedz
Viti
292

- Ile bomb atomowych potrzeba aby zniszczyć Moskwę?

15.01.2026 23:21
Viti
odpowiedz
Viti
292

Przynajmniej chwila ciszy będzie. Jak nie quady to crossowce albo skutery śnieżne. Na wodzie też skutery i motorówki.
Jak się mieszka w dużym mieście i chce się gdzie pobyć w ciszy to w zasadzie nie ma gdzie.

15.01.2026 20:27
Viti
odpowiedz
Viti
292

FB to ściek pierwszego sortu. Współczuję osobom którzy są od niego uzależnieni. To jest jak koprofilia.

14.01.2026 21:10
Viti
odpowiedz
Viti
292

Kompletnie olewam przekaz hejterów. Nie czytam wiadomości dot. Igi na klikbajtowych onetach itp. dyletanckich portalach.

13.01.2026 21:55
Viti
😉
3
odpowiedz
13 odpowiedzi
Viti
292
13.01.2026 19:35
Viti
odpowiedz
Viti
292

Niech pada ten śnieg dalej. Jest tak dramatycznie niski stan wód, że może nawet to co teraz jest nie wystarczyć na jakieś sensowne odtworzenie zasobów wodnych.

13.01.2026 00:13
Viti
😃
2
odpowiedz
Viti
292

Idą słuchy, że będą zakładać rząd na uchodźstwie.

13.01.2026 00:10
Viti
3
odpowiedz
Viti
292

Żeby z taką zaciętością walczyć na przykład o czyste powietrze albo rzeki to ten kraj by był naprawdę piękny.

12.01.2026 17:56
Viti
odpowiedz
Viti
292

Szkoda gościa. Niewykluczone jednak, że za jego śmiercią stoją reptilianie.

11.01.2026 00:48
Viti
06.01.2026 11:48
Viti
1
odpowiedz
Viti
292

Można przywyknąć, wszystko to wina Tuska. Nawet tak srogiej zimy za pisu nie było. Wszystkie plagi biblijne spadają.

A już na poważnie. To był szok jak łatwo można zniszczyć coś co przez lata było "perłą w koronie". Aby mieć pełny obraz należałoby się spytać Marka Szewczyka. Jak go ktoś nie kojarzy to po odwiedzeniu strony https://hipologika.pl/modules/news/ na pewno sobie przypomni.

06.01.2026 11:33
Viti
04.01.2026 13:35
Viti
👍
2
odpowiedz
1 odpowiedź
Viti
292
Wideo

Wreszcie, a powiedziałem sobie - jak nie będzie dziś wątku to zakładam.

Piosenka przewodnia na ten rok: https://www.youtube.com/watch?v=B_HSa1dEL9s

Fasten your seat belts. It's gonna be a bumpy ride.

03.01.2026 19:33
Viti
😃
1
odpowiedz
Viti
292

gdzie jeden kacyk decyduje o wszystkim

Jest taki jeden Dyzio marzyciel.

03.01.2026 19:15
Viti
😉
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
Viti
292

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/krzysztof-bosak-zapytal-o-polske-po-ataku-usa-na-wenezuele-warto-przeanalizowac/zjm2vt3,79cfc278

Hehehe... nie można było zapytać prościej: Jakie jest prawdopodobieństwo porwania przez USA naszego prezydenta jeśli konfa zdobędzie władzę i przyłączymy się do ruskich?

Odpowiedź brzmi: otóż niewielkie wręcz minimalne. Trump lubi Putina a to z kim w sojuszu będzie nasz kraj w ogóle go nie interesuje

28.12.2025 16:49
Viti
odpowiedz
Viti
292

Budynki jak budynki. Ale te palmy zastanawiają.

U nas jest tylko jedna i to sztuczna.

26.12.2025 15:15
Viti
odpowiedz
Viti
292

frer - czyli ludzie doświadczeni, obyci w życiu.

znafcatematu - to nie jest gnom tylko doppelganger ;) jest jak kameleon. Mieni się różnymi barwami niczym tęcza.

post wyedytowany przez Viti 2025-12-26 15:20:10
26.12.2025 00:13
Viti
😂
1
odpowiedz
4 odpowiedzi
Viti
292
Image

Dziś trochę lżejszy format. Pewnie już większość z was widziała to zdjęcie. Mało kto pewnie zauważył, że w drużynie pisów pojawił się "Mud Wizard". Nie wiem skąd oni go wytrzasnęli ale to potężny zawodnik. Na szczęście do wiosennych roztopów jego skille są mocno ograniczone.

24.12.2025 15:22
Viti
😊
odpowiedz
Viti
292
post wyedytowany przez Viti 2025-12-24 15:24:44
23.12.2025 21:37
Viti
😉
odpowiedz
Viti
292

- Zamówione, przywiezione! Same dorodne sztuki, jeszcze dzisiaj rano rosły w Łazienkach, bez korzeni, łatwiej takie wkopać, z tydzień postoją.

23.12.2025 20:46
Viti
odpowiedz
Viti
292

Skąd wiesz, że to nie jest deepfake?

22.12.2025 20:33
Viti
😊
18.12.2025 09:47
Viti
1
odpowiedz
Viti
292

Szkoda, że nikt nie wpadł na pomysł aby w ramach budżetów jednostek samorządu funkcjonowały zespoły non profit które by odpowiadały za budowę mieszkań, organizację przestrzeni publicznej. To by ograniczało nieprzemyślany rozrost miast. Do tego potrzeba tylko uczciwości. Chyba trudno o ten zasób w dzisiejszym świecie.

18.12.2025 00:53
Viti
odpowiedz
Viti
292

Drugą część oglądałem w domu na raty. Musiałem tak, bo zasypiałem po 40 minutach.

17.12.2025 18:48
Viti
😂
4
odpowiedz
Viti
292
Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=R7qT-C-0ajI

Anglicy zrzucili już eurokołchozowe jarzmo ucisku mas pracujących.

17.12.2025 16:32
Viti
1
odpowiedz
Viti
292

Obejrzałem praktycznie całą rozmowę. Chciałbym się skoncentrować na obrazie sytuacyjnym jaki mi się wyłania.
Trump chce dealu z Rosją aby odciągnąć ją od Chin. W tym celu chce sprzedać Ukrainę, nas, państwa bałtyckie i generalnie wszystko o co poprosi Putin. Na arenie Europy środkowo wschodniej chce mieć wyczyszczone bo czeka go konfrontacja z Chinami której nie wygra jeśli Chiny będą razem z Rosją.
W interesie naszym i państw nadbałtyckich jest by do tego niedopuścić. Dalej być gotowym lokalnie na najgorsze. Dlatego trzeba konsolidować i wdrażać sojusz północny - Polska, Szwecja, Finlandia, Dania, Norwegia, kraje bałtyckie + Ukraina.
Generalnie to jest dyskusja do innego wątku.

16.12.2025 22:34
Viti
odpowiedz
Viti
292

Na pewno, wszystko co zabrania wyrażać szeroko pojętą wolność w tym też zakaz jazdy smrodzącym na niebiesko kopciem 1.9 TDI jest poronione.

16.12.2025 22:07
Viti
👍
1
odpowiedz
Viti
292

...i bardzo kur dobrze. Świadomość, że kaczafi pod koniec życia patrzy jak wszystko co stworzył zaczyna brać w łeb.

16.12.2025 22:03
Viti
3
odpowiedz
Viti
292

To znaczy na który pomysł? Bo konfiarze ciągle o coś sapią.

16.12.2025 21:23
Viti
😂
4
odpowiedz
13 odpowiedzi
Viti
292

https://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/10605519,zakaz-samochodow-spalinowych-bruksela-kapituluje-polska-i-niemcy-swietuja-sukces.html

Naszej prawicy to się teraz normalnie zwoje przepalą taki będą mieli mindfuck. Jak oni to wszystko pogodzą: korzystna dla Polski decyzja Brukseli na wniosek Niemiec i naszego rządu z jednoczesną ochroną tak znienawidzonej przez nich gospodarki Niemiec przy jednoczesnym ograniczeniu wolnego rynku (czyli dumpingowego dotowania chińskiej produkcji przez tamtejszy rząd - ale ciiiiicho bo oni tego nie wiedzą).

15.12.2025 21:02
Viti
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Viti
292

https://tvn24.pl/polska/fikcyjne-darowizny-na-parafie-jak-finansowa-smietanka-warszawy-oszukiwala-na-podatkach-st8795662

Teraz już będziecie wiedzieć dlaczego brakuje kasy w budżecie. A to tylko lokalnie.

15.12.2025 18:25
Viti
odpowiedz
Viti
292

elathir - ponoć okonie są już w Motławie, ale nie wiem jak od Zielonego w górę. I jeszcze troć z morza, tak więc powodzenia.

15.12.2025 17:55
Viti
odpowiedz
1 odpowiedź
Viti
292

KoTOR - rimejk
Dungeon Keeper 3

...i wiem, że się nie doczekam.

11.12.2025 21:43
Viti
😂
2
odpowiedz
Viti
292

Wingdings to w Egipcie będzie.

11.12.2025 21:40
Viti
👍
odpowiedz
Viti
292

W kategorii kabaretu.

11.12.2025 21:37
Viti
09.12.2025 23:55
Viti
😊
odpowiedz
Viti
292
Image

Nie bój się. Wszystko dobrze się skończy.

09.12.2025 18:23
Viti
odpowiedz
Viti
292

Panowie, widzę jak jest. Narracja ostatnimi dniami nie jest dla nas (mówię o UE) korzystna. Może się wydawać, że USA, Rosja i Chiny chcą zawrzeć przymierze aby rozwalić Europę. Ale nie dajmy się ponieść emocjom i wciągnąć w tę tiktokeryzację. To, że pomarańczowy wypuścił broszurę o strategii nie znaczy jeszcze, że będzie ją bezproblemowo wdrażał w życie. On też tam ma środowiska sobie nieprzychylne. Nie patrzmy na to w perspektywie dwóch lat.
Póki co wiadomo tylko tyle, że nie wiadomo co będzie za tydzień np. czy chinole nie zaczną inwazji na Tajwan.
Trump ma to do siebie, że zmienia zdanie co 15 minut.
To, że mamy teraz "czas dyktatorów" i pomarańczowemu marzy się własna dyktatura nie znaczy, że ją będzie miał.

07.12.2025 14:22
Viti
odpowiedz
Viti
292

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl