Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2008, 10:29

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 sierpnia 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: zapowiedzi nowych przygodówek na platformy Nintendo, daty premier Romance of the Three Kingdoms XI, Dark Horizon i nowego trybu do Battlefield: Bad Company, trofea w Uncharted i inne. Zapraszamy do lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: zapowiedzi nowych przygodówek na platformy Nintendo, daty premier Romance of the Three Kingdoms XI, Dark Horizon i nowego trybu do Battlefield: Bad Company, trofea w Uncharted i inne. Zapraszamy do lektury.

Flower, Sun and Rain

W połowie października do Europy przywędruje nowa przygodówka na DS-a, zatytułowana Flower, Sun and Rain. Pierwotnie program wydany był w Japonii na PlayStation 2 przed siedmiu laty. Gracz wciela się w detektywa, którego zadaniem jest zapobiec wybuchowi bomby na lotnisku. Flower, Sun and Rain zaczerpnął pomysł ze znanego filmu Dzień Świstaka, w którym główny bohater wielokrotnie budził się jednego i tego samego dnia. Autorem gry jest Goichi Suda, którego studio, Suda51, fanom nietuzinkowych rozwiązań powinno być doskonale znane za sprawą takich tytułów, jak Killer 7 czy No More Heroes.

The Hardy Boys

Platformy Nintendo stają się nową Mekką dla fanów przygodówek. Wyżej wspomniałem o nowej produkcji na DS-a, teraz zaś pora na Wii. Firma JoWooD poinformowała bowiem, że gra The Hardy Boys: The Hidden Theft, oprócz premiery pecetowej doczeka się także wydania na tę konsolę Nintendo. Niestety, nastąpi to nieco później – dopiero w drugim kwartale przyszłego roku.

Romance of the Three Kingdoms XI

KOEI poinformowało, że jedenasta część serii strategii turowych Romance of the Three Kingdoms trafi na europejskie półki sklepowe 5 września. Zainteresowani więcej informacji na temat tej produkcji znajdą na jej oficjalnej stronie lub w naszej Encyklopedii. Polecamy również zapoznanie się z wersją demonstracyjną. Znajdziecie ją w oficjalnym serwisie, bądź też bezpośrednio na serwerze GOL-a.

Uncharted

Uncharted: Drake’s Fortune doczekał się aktualizacji wprowadzającej do rozgrywki system trofeów. Patch ma objętość trzynastu megabajtów i ściągnie się automatycznie po włożeniu płyty z grą do czytnika konsoli PlayStation 3.

Dark Horizon

Paradox Interactive ustaliło termin premiery Dark Horizon, gry z mało popularnego ostatnio gatunku space simów. Czy program okaże się godnym następcą serii Wing Commander przekonamy się w Europie 29 września.

Battlefield: Bad Company

W ten czwartek, 7 sierpnia posiadacze Battlefield: Bad Company otrzymają w końcu w pełni darmowy, ulubiony chyba przez wszystkich fanów serii tryb Conquest.

Team Fortress 2

Wraz z kolejną aktualizacją sieciowej strzelaniny Team Fortress 2, Valve chciałoby wprowadzić mapy znacząco odróżniające się od tych dostępnych teraz. Chodzi tutaj głównie o zupełnie nowe lokacje, które jednak zbudowane zostałyby w sposób pozwalający na zastosowanie całkowicie nowej taktyki gry.

Midway

Koncern Midway przedstawił wyniki finansowe za pierwszy kwartał bieżącego roku fiskalnego, z których wynika, że firma straciła prawie 35 milionów dolarów netto. Ponoć w kolejnym kwartale ma być już znacznie lepiej, a to za sprawą europejskiej premiery Unreal Tournament III w wersji na Xboksa 360 i koszykówki NBA Ballers: Chosen One.

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

Monster Madness: Grave Danger

Rage

Savage 2: A Tortured Soul

TrackMania DS

StoneAge 2

Fallout 3

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

Blade & Soul

Star Ocean: First Departure

TrackMania DS

Eternity’s Child

The Lord Of The Rings Online: Mines of Moria

Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood

FaceBreaker - sterowanie

Dead Space - komiks #4

Rise of the Argonauts - Rise of the RPG

Sacred 2: Fallen Angel - Shadow Warrior

gry