Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2008, 09:35

autor: vampire

Niepotwierdzona data premiery Rock Band 2

O sequelu popularnej gry muzycznej, czyli Rock Band powiedziane zostało już bardzo wiele. Wiemy całkiem sporo o instrumentach, znamy listę utworów, jednak wciąż w najważniejszej kwestii, a więc tej dotyczącej daty premiery twórcy, studio Harmonix, milczą. Z pewnością więc zdjęcia ekranów pochodzące z systemu sprzedaży sieci handlowej zainteresują wszystkich oczekujących tego tytułu.

O sequelu popularnej gry muzycznej, czyli Rock Band, powiedziane zostało już bardzo wiele. Wiemy całkiem sporo o instrumentach, znamy listę utworów, jednak wciąż w najważniejszej kwestii, a więc tej dotyczącej daty premiery twórcy, studio Harmonix, milczą. Z pewnością więc zamieszczone w serwisie Kotaku zdjęcia ekranów pochodzące z systemu sprzedaży „pewnej” sieci handlowej zainteresują wszystkich oczekujących tego tytułu.

Niepotwierdzona data premiery Rock Band 2  - ilustracja #1

Jak widać, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w pierwszej kolejności – już 14 września - gra ukaże się na Xboxie 360. Ponad miesiąc później, czyli 19 października trafi na PS3, natomiast najdłużej będą musieli poczekać posiadacze Wii, którzy otrzymają swoją edycję Rock Band 2 dopiero 18 listopada. Niestety informator nie podał kiedy powinniśmy oczekiwać wersji przygotowanej z myślą o PS2. Zaznaczmy jednak, że to wciąż niepotwierdzone informacje, ponadto dotyczą jedynie premiery w Stanach Zjednoczonych.