Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2008, 11:53

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 lipca 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to zbiór mniej ważnych newsów napisanych krótko, zwięźle i na temat. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was informacje o planach wydawniczych firm Empire Interactive i Nibilis, zapowiedzi nowej przygodówki Defenders of Law, beta testach gry Perfect World i Multiwinia, demie Facebreakera i innych. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to zbiór mniej ważnych newsów napisanych krótko, zwięźle i na temat. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was informacje o planach wydawniczych firm Empire Interactive i Nibilis, zapowiedzi nowej przygodówki Defenders of Law, beta testach gry Perfect World i Multiwinia, demie Facebreakera i innych. Zapraszamy do lektury.

Empire Interactive

Firma Empire Interactive przedstawiła swój plan wydawniczy na tegoroczną jesień. Oto dokładna lista:

 1. Unsolved Crimes – wrzesień (NDS)
 2. Pipe Mania – wrzesień (PS2, PSP, NDS, PC)
 3. Hello Kitty: Big City Dreams - październik (NDS)
 4. Animal Paradise – wrzesień (NDS)
 5. FlatOut Ultimate Carnage – sierpień (PC)
 6. Ford Racing Off Road – sierpień (Wii, PSP, PS2, PC)

Defenders of Law

Gameinvest zaanonsował grę zatytułowaną Defenders of Law, Inc.: Crime in Willburg, w której gracz ma okazję rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa. W chwili obecnej firma szuka wydawcy dla swojego produktu, który skierowany jest do użytkowników Nintendo DS i pecetów.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 lipca 2008) - ilustracja #1

Perfect World

Chętni mogą zgłaszać już swoje kandydatury do udziału w zamkniętych, międzynarodowych beta testach gry MMO Perfect World. Limit zgłoszeń jest ściśle ograniczony, tak więc nawet po zarejestrowaniu się nie ma pewności, że nam się poszczęści. Więcej informacji na oficjalnej stronie.

THQ

Serwis GameTap ogłosił, że podpisał umowę z koncernem THQ, na mocy której w katalogu cyfrowej dystrybucji firmy pojawią się takie gry, jak Company of Heroes, Red Faction, Warhammer 40K, Supreme Commander, Titan Quest, Saints Row 2, Puzzle Quest i S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl.

Multiwinia

Introversion Software poinformowało, że można zgłaszać swoje kandydatury do udziału w beta testach gry Multiwinia: Survival of the Flattest. Szczegóły w tym miejscu.

Wipeout HD

Oficjalnym powodem opóźnienia premiery Wipeouta HD, jak się okazuje były zakończone niepowodzeniem testy na epilepsję. Z tego też powodu gra musi zostać gruntownie przebudowana, co może spowodować, że nie pojawi się w usłudze PlayStation Network przed końcem tego roku.

Bioshock

Trofea, które pojawią się w wersji Bioshocka na PlayStation 3 będą dokładną kopią achievementów, które mogli zdobywać posiadacze Xboksów 360. Wyjątkiem będzie tutaj tzw. Platynowe Trofeum, którego zdobycie zależy od odblokowania wszystkich pozostałych.

Paramount

Znana wytwórnia filmowa Paramount zamierza wkroczyć na rynek gier. Zamiast jednak wykorzystać naprawdę ciekawe licencje, hollywoodzki gigant uraczy nas egranizacjami Mean Girls, Clueless i Pretty in Pink, czyli tytułami skierowanymi na zdobycie damskiej części casualowej widowni.

Facebreaker

31 lipca w usługach Xbox Live Marketplace i PlayStation Network pojawi się wersja demonstracyjna gry Facebreaker. Demo zawierać będzie trzy grywalne postacie (Ice, Sparrow i Steve), dwa ringi (Booty Caves i Trailer Park) i pozwoli na dziewięćdziesięciosekundowe rundy. Nie zabraknie również trybu praktyki oraz możliwości zrobienia sobie zdjęcia, które następnie program zmapuje na wirtualną głowę naszego boksera. Premiera gry nastąpi 5 września.

Nobilis

Firma wydawnicza Nobilis przedstawiła listę tytułów, które zamierza pokazać na targach Games Convention w Lipsku. Poniżej pełna lista wraz z docelowymi platformami i terminem premiery. Premiera wszystkich gier planowana jest na czwarty kwartał tego roku.

 1. Moto Racer DS (NDS)
 2. Hotel Giant DS (NDS)
 3. Hotel Giant 2 (PC)
 4. Hello Kitty Daily (NDS)
 5. Cookie Shop (NDS)
 6. Case Closed: One Truth Prevails (Wii)
 7. I-Fluid (PC)
 8. King’s Bounty: The Legend (PC)
 9. Fennimore Fillmore’s Revenge (PC)

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

Bleach: Dark Souls

Dinosaur King - 7 Pieces

Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood

Sonic Unleashed

Stormrise

Space Siege

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

Age of Empires: Mythologies - E3 2008

Champions Online - E3 2008 - gameplay

Buzz! Quiz Master - E3 2008

Bionic Commando - E3 2008

Dead Space - E3 2008

Red Faction: Guerrilla - destrukcja #1

Dark Void - E3 2008 - gameplay

Alone in the Dark - Z dziennika developera #4

Alone in the Dark - Z dziennika developera #5

Alone in the Dark - Z dziennika developera #6

Alone in the Dark - Z dziennika developera #7

Alone in the Dark - Z dziennika developera #8

gry