Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2008, 10:19

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 czerwca 2008)

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: króliczek Playboya, dodatki do ArchLorda i Sudden Strike 3, jubileusz Dragon’s Lair, Overlord w Europie i słówko o Battlefieldach. Zapraszamy do lektury.

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: króliczek Playboya, dodatki do ArchLorda i Sudden Strike 3, jubileusz Dragon’s Lair, Overlord w Europie i słówko o Battlefieldach. Zapraszamy do lektury.

Code Lyoko

The Game Factory przypomniało o premierze gry RPG na Nintendo DS. zatytułowanej Code Lyoko: Fall of X.A.N.A. Gra bazować będzie na serialu animowanym CODE LYOKO. Jak zwykle w tego typu informacjach nie zabrakło słów unikalny, wysokiej jakości, nigdy wcześniej nie zrealizowany, itd. Więcej informacji na temat serii animowanej znajdziecie w tym miejscu.

ArchLord

Darmowy MMORPG ArchLord doczeka się nowego rozszerzenia. ArchLord Episode 3: Spirits Awakening został zapowiedziany przez firmę Codemasters. Dodatek pojawi się w ciągu najbliższych tygodni. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie.

Project Torque

Firma Invictus Games Ltd. poinformowała o podpisaniu długoterminowej umowy z panią Sylvi Bodi – króliczkiem roku magazynu Playboy. Sylvi zaszczyci swoim udziałem darmową grę wyścigową MMO o nazwie Project Torque, o której więcej dowiecie się w tym miejscu.

Sudden Strike 3

Fireglow Games poinformowało o udostępnieniu klienta dodatku (Ardennes Offensive) do gry Sudden Strike 3 w wersji beta. Klient dostępny jest w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Wersje polska, czeska, japońska, włoska i rosyjska dostępne będą w późniejszym terminie. Jest to ważna informacja, bowiem dodatek uruchomi się jedynie pod warunkiem posiadania oryginalnego nośnika z identyczną wersją językową. Odpowiednie pliki znajdziecie tutaj.

Dragon’s Lair

Digital Leisure, właściciel praw autorskich do serii Dragon’s Lair przypomniało, że przygody Dirka Nieustraszonego obchodzą w tym roku dwadzieścia pięć lat istnienia na rynku. Pierwsza część bowiem ukazała się na automatach w 1983 roku.

Overlord

W rok po wydaniu wersji Xboksowej i pecetowej Overlord doczekał się również wydania w Europie wersji na PlayStation 3. Poprawiona w stosunku do oryginału gra nosi teraz podtytuł Raising Hell. Więcej na temat wzorowanego na Dungeon Keeperze i Pikminie tytułu dowiecie się z naszej Encyklopedii.

Battlefield 2

John Hargelid z DICE poinformował w wywiadzie dla serwisu Fragland, że wkrótce ukaże się nowy patch do Battlefield 2. Nie znamy żadnych konkretów, wiadomo jedynie, że prawdopodobnie pojawią się nowe mapy.

Battlefield: Bad Company

Wersję demonstracyjną Battlefield: Bad Company ściągnęło w ciągu dwóch tygodni półtora miliona graczy, poinformował koncern Electronic Arts. Wliczono zarówno liczbę pobrań z usług Xbox Live Marketplace, jak i PlayStation Store.

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

Final Fantasy IV

Ninja Gaiden: Dragon Sword

Brothers in Arms: Hell’s Highway

Railfan

Space Rangers 2: Reboot

Major League Baseball 2K6

Overlord: Raising Hell

Crazy Mini Golf

Soul Bubbles

Big Beach Sports

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

Battlestations: Pacific

Sonic Unleashed

Battlefield: Bad Company

Brothers in Arms: Hell’s Highway

EVE Online

Call of Duty 5

gry