Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWii
Okładka Big Beach Sports (Wii)
OkładkaBig Beach Sports (Wii)

Big Beach Sports Wii

Gra o tematyce sportowej, oferująca takie dyscypliny jak futbol amerykański, krykiet czy piłka nożna. Cechą wspólną wszystkich zabaw jest to, że są one rozgrywane na plaży.

Sportowe | siatkówka | piłka nożna | krykiet | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Big Beach Sports Premiera Wii

1sierpnia2008

producent: HB Studios wydawca: THQ Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Big Beach Sports

Wii Sports

Wii Sports Resort

Celebrity Sports Showdown

Big Beach Sports to gra o tematyce sportowej, dzięki której gracz może spróbować swych sił w wielu popularnych dyscyplinach. Cechą wspólną wszystkich tych zabaw jest to, że zawody rozgrywane są na plażach, nawet jeśli w rzeczywistości sytuacja taka nigdy nie miałaby miejsca. Opisywana gra jest dziełem firmy HB Studios, która w przeszłości pracowała głównie przy tytułach nawiązujących do krykieta oraz rugby. Big Beach Sports przygotowano wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli Nintendo Wii.

Lista zawartych w omawianej grze sportów obejmuje między innymi futbol amerykański, siatkówkę, piłkę nożną oraz krykieta. Nie zabrakło także dyscyplin o charakterze rekreacyjnym. Mowa tu między innymi o sporcie o nazwie bocce, w którym uczestnicy zabawy zajmują się toczeniem niewielkich kul.

Big Beach Sports w znacznym stopniu nawiązuje do Wii Sports, czyli gry doskonale znanej posiadaczom konsoli Nintendo. Całość opiera się bowiem na wykorzystaniu dołączonego do Wii pilota. Odpowiednio manipulując kontrolerem symuluje się wykonywanie określonych ruchów. Zabawa jednocześnie cechuje się uproszczonym przebiegiem rozgrywki.

Tryb singleplayer dotyczy w głównej mierze przystępowania do przygotowanych przez autorów turniejów, skupiających się na poszczególnych dyscyplinach sportowych. Big Beach Sports ma też jednak do zaoferowania pełnoprawny multiplayer, w którym w zawodach może uczestniczyć maksymalnie czterech graczy.

Oprawa wizualna gry prezentuje typowy dla produkcji z tego gatunku poziom wykonania. Wszystkie dyscypliny rozgrywane są na plażach wchodzących w skład hawajskiego kurortu wypoczynkowego.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Big Beach Sports

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.