Dailymotion
Tvgry na Youtube

Call of Duty: World at War #1

12 966 wyświetleń

(1:02)

21 czerwca 2008

Wideo z Call of Duty: World at War od Treyarch | Opublikowano 2008-06-21 14:17 w kategorii Pozostałe | Czas trwania 1:2.

Call of Duty: World at War

Call of Duty: World at War

PC PlayStation Xbox Nintendo
Data wydania: 11 listopada 2008
Call of Duty: World at War - Encyklopedia Gier
8.1

GRYOnline

8.2

Gracze

9.2

Steam

Oceń Grę
The Red Lantern zwiastun z datą premiery

The Red Lantern zwiastun z datą premiery

trailer

13 października 2020

The Red Lantern zwiastun z datą premiery
Star Fox - omówienie gry

Star Fox - omówienie gry

trailer

19 czerwca 2026

Star Fox - omówienie gry
Citizen Sleeper zwiastun premierowy

Citizen Sleeper zwiastun premierowy

trailer

6 maja 2022

Citizen Sleeper zwiastun premierowy
Robobeat - zwiastun premierowy

Robobeat - zwiastun premierowy

trailer

15 maja 2024

Robobeat - zwiastun premierowy
Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

trailer

2 czerwca 2026

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch
Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

trailer

17 czerwca 2026

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia
Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

trailer

17 czerwca 2026

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt
Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym

Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym

trailer

12 czerwca 2026

Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym
Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy

Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy

trailer

9 grudnia 2021

Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy
Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

trailer

17 czerwca 2026

Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

N
Legionista
12
2008-07-20 19:11

słaba gra nic nie warta ,jedynka i tak była najlepsza...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
V
Pretorianin
19
2008-06-29 13:03

Szczeblo---> też bym tak chciał ;p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Generał
67
2008-06-26 19:24

a ja chce powtorke z CoD 4! zabijanie niemiaszków i japońców jest już nużące...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Gaweł1
😃
Pretorianin
66
2008-06-26 12:43

pare osób wspomniało ze wszystko jest za bardzo wypuklone i świeci się,
tak pomyślałem nad tym i juz sie przestraszyłem ze coś zjebali....
ale przyszło mi do głowy ze przeciez na pacyfiku jest inny klimat :D tam jest wilgotno i upalnie, wszystko paruje
spojrzcie nawet na asfalt w upalny dzień... co widzicie?---> zniekształcony obraz, pare która sie unosi :D
nie bojcie się, nie zrobią z tego baśni :D:D:D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
2008-06-26 09:57

Oby była ruwnie dobra jak 4 a nawet lepsza w 4 troche malo misi bylo ale i tak swietna giera

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Heaton16
😃
Pretorianin
53
2008-06-25 11:55

Unife , ta gra będzie na pewno na PS 3 :D:D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Generał
42
2008-06-24 22:11

no wiem ze 4 jest fajna bo mam ubity 55lvl na multi ale mowie ze moglo by byc chociaz troche tej fizyki co nie ;) ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Heaton16
😉
Pretorianin
53
2008-06-24 21:35

Ładnie to wygląda i to w szczególności w jakosci HD . Nie rozumiem czemu , żeby pobrać ten trailer w HD trzeba za to płacić jeżeli ten trailer w HD jest dostępny i można go pobrać za darmo na kilku innych stronach po prostu tego nie rozumiem moze mi to ktoś wytłumaczyć a trailery HD jeśli ma się program Real Player można pobrać z www.gametrailers.com lub www.gamershell.com :D W przypadku Gamershell nie trzeba mieć Real Player stamtąd można normalnie pobrać trailer :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2008-06-23 19:47

ohoho zapowiada sie coś fajnego będzie grańsko i to już niedługo

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
27
2008-06-23 16:11

Colosimo --> powrót do korzeni powrotem do korzeni,ale moim zdaniem nowy CoD tak jak 4rka powinien być umieszczony w naszych realiach, to był powiew świeżości dla serii i się sprawdził co ilość sprzedanych kopii potwierdza ... i w sumie to ja już na drugą wojne światową patrzeć nie mogę przejadło mi się :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
😍
Legionista
3
2008-06-23 16:04

eeeeeeeeeee... zbyt sztuczne!! myślałem że będzie lepiej!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Cappo
Senator
140
2008-06-23 14:04

Miotacze ognia to były już w CoD:UO także nie wiem czym się tu podniecać.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
żelazna_pięść
Hala Madrid!
113
2008-06-23 10:55

mam nadzieje ze gra nie zawiedzie i bedzie kolejnym wielkim hitem

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
I
Pretorianin
29
2008-06-23 10:39

Ja tam sie ciesze, ze CoD wraca do korzeni. :) Strzelanek osadzonych w czasach wspolczesnych jest znacznie wiecej niz drugowojennych.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
Pretorianin
14
2008-06-23 10:24

kurde znowu II wojna światowa...ile to można??
może coś innego...takiego jak cod 4

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Scortch
😉
call me Hikee
66
2008-06-23 10:04

hmmm... to mi wygląda na wietnam...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
DJ Pinata
😐
DJ Pinata
55
2008-06-22 19:52

Kurczę, dziwne, ale nie zrobiło to na mnie NAJMNIEJSZEGO WRAŻENIA.
Wszystko to już widziałem niejednokrotnie, tylko w lepszym, bądź gorszym wydaniu.
Ileż to można wygrywać tę samą wojnę?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
V
👍
Konsul
48
2008-06-22 18:26

Fajnie jak się da biegać z miotaczem ognia, a co do grafiki no to spoko(a po co lepsza?!), fajnie jak można skakać po drzewach(48s) i przynajmniej coś się dzieje jak czołg strzela(schylają się ludzie), a nie jak we wszystkich grach, ludzie sobie przechodzą pod lufą jak gdyby nigdy nic.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
karpiu_87
👍
Sniper
115
2008-06-22 12:29

Grafika mało różni się od tej z 4 , oby gra nadrobiła grywalnością zresztą tej jej nie brakuje!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Pretorianin
57
2008-06-22 12:21

Czy ja dobrze widziałem ze snajper możne sobie wleźć na drzewo :P heh...

Zapowiada się ładnie wszystko pięknie a te super shadery i oświetlenia są kiedy jest wystrzeliwana Flara @_@

I widzę ze wreszcie fajnie będzie miał ziomek z miotaczem ognia :D Multi będzie dobre... no i ma co konkurować z B-Company chociaż to calkiem inna bajka :]

szulek - masz racje :D zgadzam się Crysis to bajka choc fajna CoD co do 'realistyki" bije go na glowe a ze budynku nie można rozwalić Send1N ojoj ;P to kup sobie Bad Company ;]

CoD "5" bedzie wporzadku tak samo jak czworka moim zdaniem no ale IW jak zrobi COD6 to bedzie cos naprawde wypas ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
X@Vier455
😊
Szynszyl
119
2008-06-22 11:59

to wygląda jak jakaś podróbka oryginalnego Call of Duty. Zobaczycie różnice jak Infinity Ward wypuści CoD 6 ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
fair2
Pretorianin
19
2008-06-22 11:52

Prezentować to się prezentuje ładnie, aczkolwiek w zasadzie każda gra na trailerze wygląda super :D . Na pewno zagram i w tą część ale bardziej czekam na PRAWDZIWE Call of Duty 5 - czyli ze studia Infinity Ward.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
2008-06-22 09:42

No cóż... Jednym słowem: WOOOW!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Centurion
20
2008-06-22 08:50

Send1N Nie przesadzaj , 4 była b. dobra .

szułek masz racje :).

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
I
Generał
33
2008-06-21 23:48

Każda gra ma inny urok jak :) W crysisie można rozwalać budynki jest git !!! Ale jest niedopracowane to strasznie.... Przykład : Bierzesz kure "zwierze":P załanczasz tego płaszcza do siły walisz nią w budynek i wszystko wali się jak z C4 hahaha to jest naprawede śmieszne a szczególnie jak musisz walic w łeb z AK dla kolesia z 4 , 5 naboi zeby padł a w tułów ze 25 to jest chore jak Ci wyjdzie ze 20 i weź ich zabij... Wiec wole takiego calla gdzie budynki sie nie rozwalają ale za to jak strzelisz w kolesia 1 RAZ to sie zwija z bólu i albo czołga sie i jęczy... A po drugie co to za gra by była jak bym nakierował przez przypadek mysliwce na budynek w którym jestem i by pizło razem ze mną ??? Też troche głópie może za pare lat będą już takie "doskonałe gry" gdzie bedzie super fabuła , grafika , małe wymagania i wiele bajerów. Narazie takich nie ma i w każdej grze trzeba wybrać coś co przypadnie Ci do gustu. Takie jest moje zdanie,,, Mi nie przeszkadza ze w jakies grze nie moge rozwalać budynku kurą czy patelnią heh.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Pretorianin
0
2008-06-21 23:45

masz calkowita racje cos moze w tym byc :P ale coda5 i tak trzeba bedzie zaliczyc :D no mercy

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Centurion
36
2008-06-21 23:42

Jak dla mnie to to wszystko za bardzo uwypuklone i za bardzo się świeci. Ja wolałbym taką grafikę jak była w 4. Taka bardziej matowa ( dla mnie bardziej prawdziwa niż takie świecidełka ). Ale to tylko pierwszy filmik i nie ma co teraz oceniać gry. Będzie na pewno dobra. Robią ją inni ludzie niż 4 więc to też ma jakieś tam znaczenie. Na pewno 6 zrobią ci co robili 4 xD bo to tak co drugie CoD robią ci sami :) Pzdr

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Centurion
29
2008-06-21 23:28

Send1N ------------------>

Grałeś w czwórkę?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
😐
Pretorianin
0
2008-06-21 23:27

"kolejna nowa gra pozbawiona fizyki wszystko stoi w miejscu nic sie nie rusza nawet zadnych zniszczen po strzelaniu
Jedynie Crysis pokazal klase i ta gra dla mnie bije wszystkie pokoleji mogli byc sie postarac i chociaz troche tej fizyki poprawic a nie biegniesz i wszystko wygląda sztucznie"
|
|
|
\ /
moze dlatego ze w cod4 nie masz zajebistego kombinezonu, w ktorym jestes niezniszczalny, a zwyklym granatem nie zniszczysz calego budynku, pozostaje jedynie RPG ktora w realnum swiecie wywalila by tylko kawalek sciany. Widac poprostu ze nagrales sie w futurystyczne gierki jak cos ci nipasuje w cod4 to idz niszczyc budynki z piesci w Crysisie....
i to ze nagrales sie w gry i ze zwloki zolnizezy lataja jak lalki to jet poprostu zal...... ludzie na wojnie padaja jak muchy 1do 3 strzalow i zgon po 1 strzale ze kalacha zwijal bys sie i i sral bys pod siebie jak niwierzysz poszukaj sobie info w necie a nie w grach tymu znajdz i zniszcz co do crysisa w chlopa musisz wyladowac okolo 1 magazynek z ak (w klate) zeby go zabic a w cod4 ..seria i chlop lezy wiec nierozumiem za grosz realistyki niema w crysisie a co do cod 5 bedzie rownie dobry jak poprzednie czesci... :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Konsul
3
2008-06-21 22:51

kolejna nowa gra pozbawiona fizyki wszystko stoi w miejscu nic sie nie rusza nawet zadnych zniszczen po strzelaniu
Jedynie Crysis pokazal klase i ta gra dla mnie bije wszystkie pokoleji mogli byc sie postarac i chociaz troche tej fizyki poprawic a nie biegniesz i wszystko wygląda sztucznie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
maciejowa1994
👍
Pretorianin
21
2008-06-21 22:46

Zapowiada się świetnie, kupie na xboxa 360!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😍
Chorąży
19
2008-06-21 21:54

Zauważyliście ze na końcu nie ma znaczka PlayStation 3 zdjęcie ---------------->
Wychodzi wogule ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
matisek14
Tak tak, to ja...
51
2008-06-21 20:55

Kolejna zajebiście liniowa i zajebiście widowiskowa część. Plus brutalność. Czekam :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
2008-06-21 20:30

Zapowiada się najlepsza część serii!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
29
2008-06-21 20:28

Nawet nawet... choć do trybu multiplayer mam wątpliwości. Mam takie wrażenie, że ta część nie będzie tak popularna jak poprzedniczki...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
😊
Blogger
31
2008-06-21 18:50

Zapowiada sie nieźle

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Pretorianin
38
2008-06-21 17:11

andr5e -->> w MP beda pojazdy xD dziekuje postoje :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
😃
Pretorianin
26
2008-06-21 17:02

wole zeby było w przeszłosci niz w przyszłosci z głupimi robocikami... co do cod5 to narazie interesują mnie multiplayer i wymagania...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R.Kubica
patr0ool
35
2008-06-21 16:53

Oby była tak dobra jak Modern Warfare.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Konsul
26
2008-06-21 16:47

Mam nadzieję, że dadzą nalot na Pearl Harbor. Do dnia dzisiejszego jeśli miałbym wymienić najlepszy moment w grze, chwytający za gardło i zwalający z krzesła to był by to właśnie nalot na Pearl Harbor w Medal of Honor Pacific Assault...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
J
Centurion
23
2008-06-21 16:05

Autorzy dali tytuł bez numeru nie bez powodu, bowiem jako oficjalną część 5 będzie mozna uznać dopiero dzieło panów z Infinity Ward. To jest tylko taki wyopełniacz między 4 a 5 ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
Senator
167
2008-06-21 16:04

Jeśli gra będzie mroczna i poważna i pełna przemocy, jak to na wojnie, to może okazać się całkiem całkiem, mam nadzieję, że będzie to naprawdę dobra gra. Wszyscy skazują ją na porażkę, ale mam nadzieję, że miło się zaskoczymy!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
V
Generał
7
2008-06-21 16:02

Zwiastun krótki, a grafika prezentuje się trochę gorzej niż w CoD 4, zobaczymy, dalsze trailery i informacje ale obawiam się, że 5 część nie będzie warta aby wracać do niej wielokrotnie jak do czwórki.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Pretorianin
38
2008-06-21 14:46

oj żebyś się nie zdziwił, że nie jest to 5 czesc xD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
I
Generał
84
2008-06-21 14:45

CzyTenNickNieWolny?>>> Hmmm ...czekaj niech chwile pomyśle... może dodają tą cyfrę dlatego że jest to 5 część serii ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
👍
Pretorianin
57
2008-06-21 14:45

no i mamy kolejny produkt call of duty o tematyce II wojny swiatowej ;) az sie lezka kreci jak to kiedys wyszla 1 czesc tej slynnej gry i dala nowy wymiar gier FPP tego gatunku ( szczegolnie zasluzony tryb multiplayer);0 tylko czekac... na pewno kupie ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Pretorianin
38
2008-06-21 14:42

omg czemu wszedzie na kazdym serwisie podaje sie w nazwie numer 5... przeciez w oficjalnej nazwie nie ma żadnej liczby

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
😊
Konsul
72
2008-06-21 14:40

Fajne. Lepiej będzie powrócić do starych dobrych czasów drugiej wojny światowej. Wyjdzie im to na dobre.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😊
Pretorianin
86
2008-06-21 14:32

Czyzby w koncu seria Call of Duty zerwala z ugrzeczniona wersja wojny?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Backside
Senator
84
2008-06-21 14:30

Srogie... i wcale nie wygląda na IIWŚ :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Konsul
67
2008-06-21 14:25

ciekawie to wyglonda

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Łysy Samson
Bass operator
99
2008-06-21 14:24

Wolałbym jednak teraźniejszość.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
😊
Senator
61
2008-06-21 14:22

Zapowiada się kolejna dobra gra.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl