Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS2XBOXGCNX360PSP
Okładka Major League Baseball 2K6 (XBOX)
OkładkaMajor League Baseball 2K6 (XBOX)

Major League Baseball 2K6

MLB 2K6

Major League Baseball 2K6 jest kolejną wirtualną symulacja gry w baseball od firmy 2K Sports. Dzięki licencji, uzyskanej od profesjonalnej amerykańskiej ligi MLB, niniejszy produkt posiada oficjalne nazwy zespołów, graczy i boisk.

Sportowe | baseball

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Major League Baseball 2K6 Premiera

3kwi2006

PS2 XBOX

11kwi2006

X360

24kwi2006

PSP

13cze2006

GCN

producent: Kush Games wydawca: 2K Games Strona oficjalna

Gry podobne do Major League Baseball 2K6

Cricket 2005

MVP 06 NCAA Baseball

Major League Baseball 2K7

Major League Baseball 2K6 jest kolejną wirtualną symulacja gry w baseball od firmy 2K Sports. Dzięki licencji, uzyskanej od profesjonalnej amerykańskiej ligi MLB, niniejszy produkt posiada oficjalne nazwy zespołów, graczy i boisk. Wartą odnotowania innowacją jest specjalny system, dostępny podczas rozgrywania sezonu, zwany Inside Edge. Jest to swoista siatka wywiadowcza, dzięki której możemy kupić zebrane przez szpiegów raporty na temat innych zespołów, które zawierają informacje na temat słabych i mocnych stron, tendencji gry, a także poszczególnych zawodników.

Nowością jest także Swing Stick, czyli usprawnienie, które polepsza odbijanie piłki. W grze znajduje się oczywiście pełna gama zagrań z poprzednich odsłon, co w połączeniu z nowymi daje nam wspaniałe możliwości sterowania całą drużyną. Odbijanie, łapanie, bieg do bazy itp. - wszystko działa tak, jakbyśmy tego chcieli i wydaje się, że jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Każdy z zawodników charakteryzuje się innymi statystykami i tak np. żeby biec używamy przycisku sprintu, ale po wciśnięciu nie wszyscy sportowcy biegną z równą prędkością. Różnice są naprawdę odczuwalne, co w przyjemny sposób podkreśla realizm.

Oprawa wizualna stoi na naprawdę wysokim poziomie. Przestrzenne modele baseballistów wykonano z dużą precyzją, ludzkie twarze wyglądają jak prawdziwe etc. Wszystkie tabele ze statystykami, pokazy stadionów czy doskonałe wstawki komentatorskie, za które odpowiada Joe Morgan i Jon Miller, są wykonane perfekcyjnie – dokładnie tak, jak w amerykańskiej telewizji. Powraca system VIP, za sprawą którego możemy oddać się pokusom zabawy online. Ciekawostką jest fakt, że powtórki akcji są zapisywane na dysk twardy i możemy je w dowolnym momencie obejrzeć.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Wymagania wiekowe Major League Baseball 2K6: Odpowiednia dla każdego wieku.

Major League Baseball 2K6 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

 • Wykorzystuje:
 • karta pamięci 8 MB
 • Network Adaptor
Microsoft Xbox

Xbox

 • Wykorzystuje:
 • Xbox Live
Nintendo GameCube

GameCube

 • Wykorzystuje:
 • karta pamięci
Microsoft Xbox 360

Xbox 360

 • Wykorzystuje:
 • Xbox Live
PlayStation Portable

PlayStation Portable

 • Wykorzystuje:
 • karta pamięci 32 MB
PS2
XBOX
GCN
X360
PSP