Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2007, 17:43

autor: Krooliq

EMPiK - Top Lista nr 12

Kolejny tydzień w EMPiKach zakończony, a zatem czas na zestawienie najlepiej sprzedających się gier na platformę PC i PS2. Powstało ono w oparciu o dane zebrane w okresie od 19.03.2007 do 25.03.2007 w 90 salonach tej sieci.

Kolejny tydzień w EMPiKach zakończony, a zatem czas na zestawienie najlepiej sprzedających się gier na platformę PC i PS2. Powstało ono w oparciu o dane zebrane w okresie od 19.03.2007 do 25.03.2007 w 90 salonach tej sieci.

Podsumowanie ubiegłego tygodnia rozpoczynamy tradycyjnie od działu PC. Tutaj kolejny tydzień z rzędu na samym szczycie tryumfuje najnowsza odsłona cyklu The Sims 2, nosząca podtytuł Cztery pory roku. Na drugie miejsce wspiął się produkt o nazwie Counter-Strike Anthology, gra Jade Empire utrzymała swoją zeszłotygodniową pozycję, a na czwartej lokacie mamy nowość, czyli Supreme Commander. Na pozostałych pozycjach doszło do nieznacznych przetasowań oraz kilu powrotów – zainteresowaniem wśród kupujących ponownie cieszą się następujące produkcje: Guild Wars oraz dodatek Nightfall, a także Medieval II: Total War.

1. The Sims 2: Cztery pory roku

2. Counter-Strike Anthology

3. Jade Empire

4. Supreme Commander

5. Guild Wars

6. UFO: Afterlight - Bitwa o Marsa

7. The Sims 2: Zwierzaki

8. Guild Wars: Nightfall

9. World of Warcraft: The Burning Crusade

10. Medieval II: Total War

Teraz przejdźmy do działu konsolowego. Tutaj gra God of War niespodziewanie wspięła się na pierwsze miejsce, tym samym spychając wielotygodniową faworytkę Tekken 5 na drugą pozycję. Na szóstym miejscu zadebiutowała wielce oczekiwana produkcja z cyklu GTA, nosząca podtytuł Vice City Stories. Natomiast na pozostałych pozycjach obserwujemy standardowe przetasowania, poza tym do łask powrócił produkt o nazwie Medal of Honor: Wojna w Europie.

1. God of War

2. Tekken 5

3. Gran Turismo 4

4. FIFA 2006

5. Need for Speed: Most Wanted

6. GTA: Vice City Stories

7. FIFA Street

8. FIFA Street 2

9. Black

10. Medal of Honor: Wojna w Europie

Ostatnia aktualizacja: 2007-03-26

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.