Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims 2: Seasons (PC)
OkładkaThe Sims 2: Seasons (PC)

The Sims 2: Cztery pory roku PC

The Sims 2: Seasons

Piąty dodatek do bestsellerowego symulatora życia The Sims 2. Tym razem świat wirtualnych ludzi wzbogacony został o zmieniające się pory roku. The Sims 2: Cztery pory roku wprowadza też rozmaite warunki pogodowe: śnieżyce, gradobicia, ulewy, burze z piorunami i inne.

To jest dodatek do gry The Sims 2.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Sims 2: Cztery pory roku Premiera PC

27lutego2007

pudełko PL

2marca2007

producent: EA Maxis / Maxis Software wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Electronic Arts Polska Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Sims 2: Cztery pory roku

The Sims

EA-Land

Singles: Flirt Up Your Life

Sims 2: Seasons to kolejny dodatek do bestsellerowej serii stworzonej przez Maxis, a wydanej przez Electronic Arts. Tym razem świat wirtualnych ludzi wzbogacony został o zmieniające się pory roku i związane z nim zmiany pogodowe.

Dzięki dodatkowi o rytmie życia w wirtualnym świecie nie będzie decydować jedynie cykl dnia i nocy, ale również zmieniająca się pogoda: śnieżyce, gradobicia, ulewy i burze z piorunami to tylko niektóre z atrakcji czekających na simów. Nasi podopieczni nie pozostają obojętni na to, co dzieje się na dworze. Warunki pogodowe znajdują bowiem odzwierciedlenie w ich nastrojach, potrzebach, obawach oraz wzajemnych relacjach. Każda pora roku oferuje szereg nowych czynności do wykonywania. W zimie jest to na przykład wojna na śnieżki albo lepienie bałwana, a latem kąpiel w sadzawce. Gracze dostają do swojej dyspozycji urządzenie do kontrolowania pogody, za pomocą którego mogą wedle uznania zmieniać panujące na dworze warunki.

Osoby o ogrodniczym zacięciu będą z pewnością zadowolone z tego dodatku do Sims 2. Podobnie jak w rzeczywistości, różne rośliny można sadzić tylko w odpowiednim okresie. Ci, którzy potrafią dobrze się wczuć w wirtualny cykl natury, zostaną dodatkowo nagrodzeni – ze swoich zbiorów będą mogli tworzyć różne mikstury, między innymi napoje miłosne, energetyczne i lekarstwa. Ponadto otrzymają możliwość wstąpienia do Klubu Ogrodniczego, gdzie zdobędą informacje o hodowli poszczególnych roślin, a także zmierzą się ze stawianymi przed nimi wyzwaniami.

Standardowo już rozbudowie uległa również ilość dostępnych ubrań. Trzeba dbać o to, by stroje simów były dostosowane do panującej na dworze pogody: zimą zapewniać im ciepłe okrycia, kurtki, czapki i szaliki, latem krótkie, przewiewne ubrania, a wiosną i jesienią coś do ochrony przed deszczem.

Ponadto Sims 2: Seasons zawiera sześć karier zawodowych w następujących dziedzinach: edukacja, prawo, gry komputerowe, muzyka, dziennikarstwo i poszukiwanie przygód. Nie jest również zaskoczeniem, że na jego nabywców czeka szereg przeróżnych nowych przedmiotów i elementów otoczenia.

Dodatek jest dostępny jedynie dla użytkowników komputerów PC i podobnie jak wcześniejsze rozszerzenia do uruchomienia wymaga posiadania podstawowej wersji gry.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 3956 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Sims 2: Cztery pory roku

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

The Sims 2: Cztery pory roku Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1.3 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza
  • Vista GeForce 6200 lub lepsza)
  • 1.5 GB HDD