Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 marca 2007, 18:01

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Sims 2: Cztery pory roku

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „The Sims 2: Cztery pory roku”. Tekst ten powstał w głównej mierze z myślą o początkujących graczach, którzy z napotykanymi w trakcie zabawy czynnościami i wyzwaniami mogą mieć sporo problemów. Bardziej zaawansowani „simsomaniacy” powinni sobie nieźle radzić, aczkolwiek im również proponuję zapoznanie się z poradnikiem, choćby w celu wyłapania wszystkich najciekawszych nowinek, które przygotowano na potrzeby opisywanego dodatku.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „The Sims 2: Cztery pory roku”. Tekst ten powstał w głównej mierze z myślą o początkujących graczach, którzy z napotykanymi w trakcie zabawy czynnościami i wyzwaniami mogą mieć sporo problemów. Bardziej zaawansowani „simsomaniacy” powinni sobie nieźle radzić, aczkolwiek im również proponuję zapoznanie się z poradnikiem, choćby w celu wyłapania wszystkich najciekawszych nowinek, które przygotowano na potrzeby opisywanego dodatku. Mam nadzieję, że po zapoznaniu się z wybranymi przez siebie fragmentami tego tekstu wszystko będzie już w pełni zrozumiałe. Mój poradnik składa się z trzech rozbudowanych rozdziałów. Pierwszy rozdział koncentruje się na opisaniu zmian związanych z zawarciem tytułowych czterech pór roku. Przedstawiam przede wszystkim krótki opis czynności, które w określonych sytuacjach można wykonywać. Jest tego całkiem sporo, szczególnie jeśli weźmiemy pod lupę zimę. Korzystając z okazji opisuję także kilka innych ciekawostek, niekoniecznie związanych z porami roku. Może to być na przykład ułatwienie polegające na opcji odkładania resztek jedzenia do lodówki. Drugi rozdział poradnika przedstawia dostępne w dodatku ścieżki kariery. Postarałem się zwrócić szczególną uwagę na przedstawienie umiejętności, które należałoby rozwinąć w celu otrzymania awansu na wyższe stanowisko. Ponadto pokazuję i omawiam dodatkowe przedmioty, które można otrzymywać za osiąganie najwyższych stanowisk wybranej przez siebie kariery. Ostatni, trzeci rozdział poradnika koncentruje się w całości na sprawach związanych z ogrodem. W pierwszej części przedstawiam metody sadzenia oraz pielęgnacji roślin. Podpowiadam też w jaki sposób można przystąpić do klubu ogrodniczego i jakie płyną z tego korzyści. W drugiej części omawiam z kolei kwestię łowienia ryb.

Mam nadzieję, że po zapoznaniu się z całym poradnikiem wszystko stanie się bardziej czytelne, a zabawa prostsza, szczególnie, że nie trzeba będzie martwić się o odkrywanie wszystkich nowości oraz ciekawostek. Nie pozostaje mi już nic innego, jak tylko życzyć udanej gry!” - „Stranger”

The Sims 2: Cztery pory roku - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Sims 2: Cztery pory roku w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.