Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2017, 08:18

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Dystrybucja cyfrowa na weekend 4-5 marca (m.in. FIFA 17, Shadowrun, Mass Effect)

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Battlefield 1, FIFA 17, Helldivers czy też gry z serii Shadowrun.

Rozpoczął się kolejny weekend, więc jak zwykle przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej, aby przygotować dla Was zestawienie najciekawszych naszym zdaniem okazji. Zestawienie obejmuje promocje w sklepach Steam, GamersGate, UbiShop, GreenManGaming, GOG.com, CDP.pl, Muve, Sklep GRY-OnLine i innych. Tym razem polecamy zajrzeć do sklepu Origin, gdzie trwa wyprzedaż gier EA. UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Fable Anniversary w promocji na Steamie. - Dystrybucja cyfrowa na weekend 4-5 marca (m.in. FIFA 17, Shadowrun, Mass Effect) - wiadomość - 2017-03-03
Fable Anniversary w promocji na Steamie.

Pojedyncze tytuły

Pakiety

Zapłać ile chcesz

Wyprzedaże, promocje i inne