Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Bloodsports.TV (PC)

Bloodsports.TV PC

Osadzona w postapokaliptycznej rzeczywistości kooperacyjna gra akcji z elementami zaczerpniętymi z popularnych produkcji MOBA.

Akcji | MOBA | postapokalipsa | kooperacja

PC Windows
Okładka Bloodsports.TV (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30marca2015

30marca2015

Steam

Bloodsports.TV to kooperacyjna gra akcji z licznymi elementami zaczerpniętymi z gatunku MOBA. Rozgrywana w postapokaliptycznej rzeczywistości jest pełna specyficznego humoru oraz brutalności, utrzymanych w charakterystycznym, kreskówkowym stylu. Tytuł stanowi swoisty spin-off gry Krater, a za jego produkcję odpowiada studio Toadman Interactive.

Rozgrywka skupia się na zespołowej współpracy. Pojedynki toczone w ramach telewizyjnego show przyszłości stawiają graczy w dosyć niewdzięcznej roli – jako wysłannicy dyktatorskiego reżimu mamy za zadanie wyżynać hordy sterowanych przez AI przeciwników. W tym przypadku to my odgrywamy jednak rolę „tych złych” – atakujący nas wojownicy próbują jedynie bronić rodzime miasta, zaś nasz uzbrojony po zęby oddział ma zrobić krwawą jatkę, której oczekują widzowie.

Bohaterów, siejących postrach i terror na wizji, wybieramy z grupy ośmiu zróżnicowanych postaci, które możemy dodatkowo modyfikować. Ponad sto przedmiotów zapewniających różne bonusy, a także specyficzne umiejętności sprawia, że każdy z herosów jest wyjątkowy i wymaga innego podejścia do rozgrywki. Ta jednak niemal w każdym przypadku mocno przypomina rozwiązania, które widujemy w grach typu MOBA. Został z nich zaczerpnięty m.in. widok z kamery, a także układ czterech klawiszy odpowiedzialnych za poszczególne zdolności. Pośród nich znajdziemy m.in. rażenie prądem, topienie czy przecinanie przeciwników – wszystko podane w stosunkowo brutalnej, ale nie przekraczającej granic dobrego smaku formie.

Bloodsports.TV stylem artystycznym przypomina wydaną również w wersji na PC serię Borderlands – mocno komiksowa kreska, z wyraźnie zaznaczonymi konturami oraz postacie stylizowane na pełne absurdów i po prostu zwariowane, mają jednak swój niewątpliwy charakter i wpasowują się w świat, stworzony na potrzeby fabuły.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / gorące krzesło    

Oczekiwania czytelników: 2.8 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Gry podobne do Bloodsports.TV

Wymagania wiekowe Bloodsports.TV

18+

Wymagania sprzętowe Bloodsports.TV

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5 650 3.2 GHz/AMD Phenom II X4 2.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 6950 lub lepsza, Windows 7/8/8.1
Minimalne: Intel Core 2 Duo E4600 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce 430/Radeon HD 5450 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows Vista/7/8