Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ratchet & Clank Rift Apart: Tryb wyzwań NG+ Ratchet & Clank Rift Apart poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Ratchet & Clank Rift Apart znajdziecie informacje jak odblokować tryb wyzwań, czyli tryb NG+. Dowiecie się jakie są główne nagrody i założenia powiązane z prowadzeniem rozgrywki w trybie Nowa Gra Plus.

Aktywowanie trybu

Tryb wyzwań (Challenge Mode) odblokowywany jest po ukończeniu głównej fabuły, niezależnie od ustawionego poziomu trudności - Ratchet & Clank Rift Apart: Tryb wyzwań NG+ - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Tryb wyzwań (Challenge Mode) odblokowywany jest po ukończeniu głównej fabuły, niezależnie od ustawionego poziomu trudności.

Począwszy od tego momentu możecie aktywować tryb wyzwań z poziomu menu głównego - trzeba wcisnąć Kwadrat - Ratchet & Clank Rift Apart: Tryb wyzwań NG+ - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Począwszy od tego momentu możecie aktywować tryb wyzwań z poziomu menu głównego - trzeba wcisnąć Kwadrat.

Ważną informacją jest to, że rozpoczęcie rozgrywki w trybie wyzwań nie kasuje poprzedniego sejwa ani go nie nadpisuje. Od tego momentu będziecie mogli wybierać pomiędzy dwoma sejwami z menu głównego - tym dotyczącym pierwszego przejścia gry (np. po to żeby dokończyć przechodzenie gry) oraz tym tym dotyczącym nowego przejścia w trybie wyzwań.

Nowa Gra Plus - nowe bronie i ogólne założenia

Tryb wyzwań pozwala pozwala rozpocząć kampanię od nowa i oferuje wyższy poziom wyzwania - Ratchet & Clank Rift Apart: Tryb wyzwań NG+ - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Tryb wyzwań pozwala pozwala rozpocząć kampanię od nowa i oferuje wyższy poziom wyzwania. Gra pozwala wybrać nowy, najwyższy poziom trudności (Renegade Legend) w momencie rozpoczynania nowej rozgrywki, w którym przeciwnicy są bardzo wytrzymali i jednocześnie zadają bardzo duże obrażenia.

Do trybu NG+ możecie przenieść większość postępów z pierwszego przejścia gry. Możecie konkretnie zachować:

  1. wszystkie posiadane bronie oraz ich poziomy rozwoju,
  2. wszystkie zakupione za rarytanium ulepszenia broni,
  3. wszystkie niewykorzystane śrubki i kryształy rarytanium.
Jedną z najważniejszych nowości trybu wyzwań zauważycie gdy po raz pierwszy odwiedzicie Panią Zurkon - Ratchet & Clank Rift Apart: Tryb wyzwań NG+ - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Jedną z najważniejszych nowości trybu wyzwań zauważycie gdy po raz pierwszy odwiedzicie Panią Zurkon. W ofercie handlarki pojawią się 2 zupełnie nowe bronie, które nie były dostępne podczas przechodzenia gry po raz pierwszy. Są to:

  1. Bombker - Broń ta przypomina granatnik i może wystrzeliwać granaty, które w momencie kontaktu z przeciwnikiem lub elementem otoczenia rozpadną się na mniejsze pociski i będą mogły posłużyć do zaatakowania większego obszaru.
  2. Pikselator - To broń znana z poprzednich gier z serii, która oprócz zadawania dużych obrażeń doprowadza do pikselizacji zaatakowanych wrogów.
Kolejna nowość to możliwość zakupu tzw - Ratchet & Clank Rift Apart: Tryb wyzwań NG+ - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Kolejna nowość to możliwość zakupu tzw. broni Omega. Są to po prostu silniejsze wersje broni, z których mogliście korzystać w trakcie pierwszego przejścia gry.

Zakupy broni Omega są dostępne tylko dla tych modeli broni, które zdołaliście rozwinąć na 5 poziom. Każdy zakup wymaga wydania dużej ilości śrubek, ale pewnym pocieszeniem jest to, że w trybie wyzwań dostępny jest mnożnik śrubek (Bolt Multiplier), dzięki któremu możecie gromadzić większe ich ilości.

Zakupione bronie Omega możecie rozwijać aż do 10 poziomu - na drzewku rozwoju pojawią się nowe pozycje i tak samo jak w przypadku poprzednich ulepszeń wymagają one wydawania rarytanium - Ratchet & Clank Rift Apart: Tryb wyzwań NG+ - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Zakupione bronie Omega możecie rozwijać aż do 10 poziomu - na drzewku rozwoju pojawią się nowe pozycje i tak samo jak w przypadku poprzednich ulepszeń wymagają one wydawania rarytanium.