Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Ratchet & Clank Rift Apart: Broń - jak wybrać? Ratchet & Clank Rift Apart poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Ratchet & Clank Rift Apart podpowiada jak wybierać bronie z inwentarza. Dowiecie się również jak szybko przełączyć się na inną broń oraz jak przypisywać ulubione bronie do skrótów po to żeby mieć do nich łatwy dostęp.

W Ratchet & Clank Rift Apart dostępna jest duża liczba broni - kolejne bronie i gadżety będziecie mogli kupować u Pani Zurkon i z racji na ich stosunkowo niskie ceny na przestrzeni całej gry dorobicie się pokaźnego arsenału - Ratchet & Clank Rift Apart: Broń - jak wybrać? - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

W Ratchet & Clank Rift Apart dostępna jest duża liczba broni - kolejne bronie i gadżety będziecie mogli kupować u Pani Zurkon i z racji na ich stosunkowo niskie ceny na przestrzeni całej gry dorobicie się pokaźnego arsenału.

Istotną informacją jest to, że w grze nie ma limitów udźwigu ani liczby przenoszonych broni. Możesz w każdym momencie rozgrywki mieć do dyspozycji wszystkie bronie, które zakupiliście u handlarki lub zdobyliście dzięki postępom w grze.

Rozwijane menu broni wyświetla się po przytrzymaniu Trójkąta - Ratchet & Clank Rift Apart: Broń - jak wybrać? - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Rozwijane menu broni wyświetla się po przytrzymaniu Trójkąta. Możecie następnie wybrać interesującą Was broń. Warto zaznaczyć, że na czas wyboru broni rozgrywka jest pauzowana, tak więc nie musicie się nigdy śpieszyć i możecie na spokojnie wybrać interesujący Was gadżet.

Pojedyncze okno wyboru broni może pomieścić tylko 8 z nich. Po zebraniu więcej niż 8 broni musicie przełączać się na osobne zakładki okna wyboru broni i dokonuje się tego dzięki przyciskom L1 i R1.

Możecie szybko przełączać się na ostatnio używaną broń dzięki pojedynczemu wciśnięciu Trójkąta - Ratchet & Clank Rift Apart: Broń - jak wybrać? - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Możecie szybko przełączać się na ostatnio używaną broń dzięki pojedynczemu wciśnięciu Trójkąta.

Znacznie ciekawszym sposobem jest korzystanie ze skrótów do szybkiego wybierania konkretnych broni. W rozwijanym menu broni zwróćcie uwagę na lewy dolny róg ekranu. Jest tam widoczny krzyżak pada i możecie przypisywać posiadane bronie do 4 przycisków krzyżaka - po podświetleniu interesującej Was broni wciśnijcie odpowiedni przycisk na krzyżaku żeby powiązanie zostało zapamiętane.

Naszym zdaniem dobrym pomysłem jest posiadanie zróżnicowanych broni w gotowości, np. czegoś do walki w zwarciu, broni do atakowania na odległość i gadżetu do przyzwania sojuszników.