Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Ratchet & Clank Rift Apart: Zablokowanie się w otoczeniu - bug Ratchet & Clank Rift Apart poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Ratchet & Clank Rift Apart podpowiada jak zachować się, jeśli sterowana postać zablokuje się w otoczeniu w wyniku wystąpieniu jakiegoś buga. Tego typu błędy w skrajnych przypadkach mogą uniemożliwiać kontynuowanie rozgrywki.

1 - Ratchet & Clank Rift Apart: Zablokowanie się w otoczeniu - bug - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry
Problemy z zablokowaniem się w otoczeniu mogą pojawiać się w grze w różnych odmianach - Ratchet & Clank Rift Apart: Zablokowanie się w otoczeniu - bug - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Problemy z zablokowaniem się w otoczeniu mogą pojawiać się w grze w różnych odmianach. Wasz postać może być np. zaciąć się w jakimś obiekcie albo wpaść do dziury, z której nie ma żadnego wyjścia.

Problemem może też być np - Ratchet & Clank Rift Apart: Zablokowanie się w otoczeniu - bug - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Problemem może też być np. dotarcie do lokacji, z której nie ma wyjścia. W przykładzie z powyższego obrazka takim miejscem może być jeden z obszarów na Sargasso. Do zacięcia się może w tym konkretnym przypadku dojść jeśli dotrzecie do wyspy otoczonej wodą i stracicie dostęp do chyżuka.

Jeśli możecie się nadal poruszać, to problem zablokowania się w otoczeniu możecie spróbować rozwiązać rzucając się w przepaść czy wskakując do głębokiej wody - Ratchet & Clank Rift Apart: Zablokowanie się w otoczeniu - bug - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Jeśli możecie się nadal poruszać, to problem zablokowania się w otoczeniu możecie spróbować rozwiązać rzucając się w przepaść czy wskakując do głębokiej wody. Śmierć bohatera powinna (choć niekoniecznie musi) doprowadzić do odrodzenia się w miejscu, w którym można kontynuować zmagania.

Jeśli wszystkie inne metody zawiodło, to spauzujcie grę i wybierzcie opcję zrestartowania punktu kontrolnego. Gra powinna wczytać się przy ostatnim utworzonym checkpoincie - może to być np. wejście do jakiejś lokacji czy miejsce, w którym doszło do spotkania z jakimś NPC-em. Powinno to Wam umożliwić kontynuowanie zabawy.