Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Ratchet & Clank Rift Apart: Długość gry Ratchet & Clank Rift Apart poradnik, solucja

Na tej stronie naszego poradnika znajdziecie odpowiedz na pytanie ile czasu zajmuje przejście gry Ratchet & Clank Rift Apart. Dowiecie się jak długi jest główny wątek fabularny gry, a także ile czasu można poświęcić na opcjonalną eksplorację po to żeby uzyskać status ukończenia Ratchet & Clank Rift Apart w 100%.

1 - Ratchet & Clank Rift Apart: Długość gry - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry
  1. Zajęcie się samą główną fabułą powinno Wam zająć do 10 godzin. Ratchet & Clank Rift Apart nie jest szczególnie długą produkcją, choć na każdej z planet w grze jest solidna porcja obowiązkowej eksploracji, zaliczania zagadek i staczania walk z potworami (w tym także z dość licznymi bossami i mini-bossami).
  2. Ratchet & Clank Rift Apart nie jest szczególnie wymagającą gra na domyślnym normalnym poziomie trudności. Ustawienie wysokiego (Przywódca ruchu oporu) lub najwyższego poziomu trudności (Buntownicza legenda) może doprowadzić do wyraźnego wydłużenia głównego wątku fabularnego. Stanie się tak w wyniku konieczności częstego powtarzania walk.
  3. Poboczne questy i opcjonalna eksploracja powierzchni planet mogą wydłużyć całkowity czas gry do około 15 godzin. W trakcie eksploracji kolejnych planet możecie zajmować się przede wszystkim odnajdywaniem sekretów / znajdziek i kryształów rarytanium pomocnych w ulepszaniu broni. W grze jest też niewielka liczba opcjonalnych questów dotyczących np. pomagania lokalnym mieszkańcom czy wzięcia udziału w poszukiwaniach skarbu.
  4. Większość trofeów Ratchet & Clank Rift Apart powinniście zdobyć w trakcie normalnego przechodzenia gry. Niektóre z nich będą wymagały przeznaczenia dodatkowego czasu na ich zdobycie, aczkolwiek nie powinny być zbyt czasochłonne.