Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Ratchet & Clank Rift Apart: Punkt bez powrotu - czy jest? Ratchet & Clank Rift Apart poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Ratchet & Clank Rift Apart znajdziecie odpowiedź na pytanie czy w grze jest tzw. punkt bez powrotu (Point of No Return). Wyjaśniamy mianowicie czy można grać dalej po skończeniu głównej fabuły, czy trzeba zająć się wszystkimi opcjonalnymi rzeczami przed rozpoczęciem finałowych walk oraz czy w grze jest faza endgame.

Strona zawiera jedynie niewielkie spoilery na temat momentu rozpoczęcia finałowych starć. Nie informujemy z kim walczy się w finale ani jaki przebieg mają końcowe bitwy. Informacje te znajdziecie w razie potrzeby m.in. na stronie Finałowy boss.

Punkt bez powrotu występuje w grze i jest nim trzecia wizyta w Gastropubie z lokacji Chmura Szczątków Scarstu w ramach zaliczania głównej fabuły (Gastropub możecie też odwiedzać z własnej inicjatywy po to żeby np - Ratchet & Clank Rift Apart: Punkt bez powrotu - czy jest? - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Punkt bez powrotu występuje w grze i jest nim trzecia wizyta w Gastropubie z lokacji Chmura Szczątków Scarstu w ramach zaliczania głównej fabuły (Gastropub możecie też odwiedzać z własnej inicjatywy po to żeby np. staczać walki na arenie).

Otrzymacie cel misji dotyczący spotkania się z Kapitanem Quantum w Gastropubie.

Po zbliżeniu się do Kapitana Quantum gra zapyta się Was czy chcecie rozpocząć finał - Ratchet & Clank Rift Apart: Punkt bez powrotu - czy jest? - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Po zbliżeniu się do Kapitana Quantum gra zapyta się Was czy chcecie rozpocząć finał. Po potwierdzeniu chęci rozpoczęcia końcowej bitwy automatycznie przeniesieni zostaniecie do nowej lokacji (bez konieczności powracania do statku kosmicznego).

Po tym jak pokonacie końcowego bossa gra pozwoli Wam powrócić do baru Zurkiego i odtworzyć stan sprzed finału - Ratchet & Clank Rift Apart: Punkt bez powrotu - czy jest? - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Po tym jak pokonacie końcowego bossa gra pozwoli Wam powrócić do baru Zurkiego i odtworzyć stan sprzed finału. Umożliwi to Wam zajęcie się wszystkimi pominiętymi dodatkowymi czynnościami. Oznacza to, że nie musicie w 100% zaliczać planet przed rozpoczęciem finałowej bitwy gry. Będzie na to również czas w "fazie endgame".

Alternatywnie po skończeniu głównej fabuły możecie też rozpocząć nową rozgrywkę w trybie wyzwań (Challenge Mode) oferującym wyższy poziom trudności. To nowe przejście gry jest jednak zapisywane na nowym slocie i nie skasuje Waszych starych postępów.

Dodatkowa informacja - Gra umożliwia również anulowanie finału po tym jak go rozpoczniecie - Ratchet & Clank Rift Apart: Punkt bez powrotu - czy jest? - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Dodatkowa informacja - Gra umożliwia również anulowanie finału po tym jak go rozpoczniecie. Możecie wybrać odpowiednią opcję z menu pauzy. Jest to dobry pomysł jeśli uważacie, że niedostatecznie przygotowaliście się do starć z finałowymi przeciwnikami.