Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ratchet & Clank Rift Apart: Wejście na stację Kedaro - solucja Ratchet & Clank Rift Apart poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Ratchet & Clank Rift Apart znajduje się pierwsza część opisu przejścia eksploracji planety Cordelion. Z solucji dowiecie się jak przejść przez platformy na powierzchni, jak przełączać się pomiędzy wymiarami oraz jak uzyskać dostęp do podziemnej części stacji Kedaro (Kedaro Station).

Na Cordelion podobnie jak na planecie Blizar Prime będziecie musieli operować w dwóch wymiarach i do przełączania się pomiędzy nimi używane są kryształy blizon - Ratchet & Clank Rift Apart: Wejście na stację Kedaro - solucja - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Na Cordelion podobnie jak na planecie Blizar Prime będziecie musieli operować w dwóch wymiarach i do przełączania się pomiędzy nimi używane są kryształy blizon. Dostępne wymiary umownie nazwaliśmy gorącą planetą (zamieszkałą, z postaciami nad i pod powierzchnią) oraz mroźną planetą (opuszczoną, niemal w całości z przeciwnikami).

Rozpoczynacie w gorącym wymiarze i musicie wyruszyć w stronę centralnej, największej platformy otoczonej ze wszystkich stron wodą. Ustawcie się na dużej kwadratowej platformie żeby zostać przetransportowanym do celu misji (w dalszej części eksploracji Cordelion możecie odnajdywać inne tego typu ruchome platformy).

Spodziewajcie się konieczności przystąpienia do walk z maszynami Nefariousa - Ratchet & Clank Rift Apart: Wejście na stację Kedaro - solucja - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Spodziewajcie się konieczności przystąpienia do walk z maszynami Nefariousa. W zależności od rodzaju i rozmieszczenia przeciwników stosujcie bronie do walki na krótkim lub średnim dystansie, a także szukajcie okazji do celowania w "głowy" maszyn. Możecie również rozważyć przyzwanie własnych sojuszników na pole bitwy (Pan Grzybek, Rękawica Zagłady) po to żeby nie być przez cały czas na celowniku wrogów.

Skorzystajcie z ramp prowadzących na górny poziom centralnej platformy i spodziewajcie się kolejnych walk - Ratchet & Clank Rift Apart: Wejście na stację Kedaro - solucja - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Skorzystajcie z ramp prowadzących na górny poziom centralnej platformy i spodziewajcie się kolejnych walk. Na górze spotkacie Panią Zurkon i w jej ofercie pojawiła się nowa broń - Soplownica za 20000 śrubek. To dobra broń do zatrzymywania przeciwników i wystawiania ich na ataki bohatera.

Wszyscy przeciwnicy w ząsiegu rażenia Soplownicy po trafieniu zamieniani są na kilka sekund w kostki lodu. Możecie to wykorzystać do tego żeby ich zaatakować (z wykorzystaniem innej broni palnej lub broni białej) lub zagwarantować sobie na pewien czas spokój od ich ataków.

Wyruszcie po schodach na górę - Ratchet & Clank Rift Apart: Wejście na stację Kedaro - solucja - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Wyruszcie po schodach na górę. Znajdziecie blizon, dzięki któremu po raz pierwszy znajdziecie się w mroźnym wymiarze.

W nowym wymiarze musicie wyruszyć w przeciwną stronę. W miejscu, w którym były rampy będziecie się teraz ześlizgiwać z powrotem na dół, tzn. na centralny poziom głównej platformy.

Zanim zajmiecie się dalszymi awansami w głównej fabule możecie zainteresować się pokazaną na obrazku wschodnią okrągłą platformą, na której widoczny jest blizon - Ratchet & Clank Rift Apart: Wejście na stację Kedaro - solucja - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Zanim zajmiecie się dalszymi awansami w głównej fabule możecie zainteresować się pokazaną na obrazku wschodnią okrągłą platformą, na której widoczny jest blizon. Możecie tam dolecieć polegając na biegu z użyciem lotobutów, odbiciu się od centralnej platformy i poszybowaniu do celu.

Po wylądowaniu na okrągłej platformie możecie uderzyć w blizon i po powrocie do gorącej planety znajdziecie złotą śrubkę. Po zabraniu jej powróćcie do mroźnego wymiaru i ustawcie się na kwadratowej platformie żeby powrócić do centralnej lokacji.

Niezależnie od tego czy zainteresowaliście się opisaną powyżej znajdźką czy też nie zbadajcie centralną platformę w lodowym wymiarze, dzięki czemu natraficie na czynną windę - Ratchet & Clank Rift Apart: Wejście na stację Kedaro - solucja - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Niezależnie od tego czy zainteresowaliście się opisaną powyżej znajdźką czy też nie zbadajcie centralną platformę w lodowym wymiarze, dzięki czemu natraficie na czynną windę. Użyjcie jej żeby dotrzeć na środkowy poziom stacji Kedaro.