Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Ratchet & Clank Rift Apart: Dowódcy inwazji, Savali - jak pokonać? Ratchet & Clank Rift Apart poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Ratchet & Clank Rift Apart znajdziecie opis pojedynku z bossami Dowódcy inwazji - Invasion Commanders, z którymi walczy się w ramach jednej wspólnej bitwy. Z solucji dowiecie się kiedy dochodzi do konfrontacji z bossami, jak unikać ich głównych ataków oraz jak doprowadzić do zwycięstwa w bitwie z wrogimi dowódcami.

Do konfrontacji z dwoma Dowódcami inwazji (Invasion Commanders) dochodzi w finałowej części pobytu na planecie Savali - Ratchet & Clank Rift Apart: Dowódcy inwazji, Savali - jak pokonać? - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Do konfrontacji z dwoma Dowódcami inwazji (Invasion Commanders) dochodzi w finałowej części pobytu na planecie Savali. Pojedynek z dwoma bossami rozpocznie się po przedostaniu się na pokład ruchomego archiwum i wdrapaniu się na jego najwyższy poziom (ten z centralnym obiektem otoczonym polem siłowym).

Dowódcy mają jeden wspólny pasek energii, ale możecie próbować atakować ich po kolei po to żeby szybciej doprowadzić do sytuacji, w której jeden z bossów zostanie pokonany i nie trzeba będzie jednocześnie unikać ataków dwóch wrogów.

1 - Ratchet & Clank Rift Apart: Dowódcy inwazji, Savali - jak pokonać? - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry
Dowódcy inwazji dysponują identycznymi głównymi atakami do Niszczyciela Nefariousa, którego pokonaliście w początkowej fazie gry - Ratchet & Clank Rift Apart: Dowódcy inwazji, Savali - jak pokonać? - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Dowódcy inwazji dysponują identycznymi głównymi atakami do Niszczyciela Nefariousa, którego pokonaliście w początkowej fazie gry. Chodzi tu przede wszystkim o:

  1. Strzelanie niebieskimi pociskami - Biegajcie dużo na boki żeby nie dać się trafić w wyniku wrogiego ostrzału rakietowego. Obserwujcie też czerwone znaki na dachu i oddalajcie się od nich.
  2. Strzelanie dużym laserem - Przemieszcza się on w linii poziomej. Możecie przeskakiwać nad wiązką lasera lub po prostu oddalać się szybko od bossów żeby wykroczyć poza zasięg rażenia tej broni.
Bossowie są również w stanie skakać na duże odległości - Ratchet & Clank Rift Apart: Dowódcy inwazji, Savali - jak pokonać? - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Bossowie są również w stanie skakać na duże odległości. Szybko oddalajcie się od miejsc, w których planują wylądować, pomagając sobie w razie potrzeby widmowym pędem.

Spodziewajcie się, że w dalszej fazie walk na dachu archiwum mogą zacząć pojawiać się także zwykli wrogowie - Ratchet & Clank Rift Apart: Dowódcy inwazji, Savali - jak pokonać? - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Spodziewajcie się, że w dalszej fazie walk na dachu archiwum mogą zacząć pojawiać się także zwykli wrogowie. Możecie ich atakować jeśli za bardzo przeszkadzają, przy czym nie odwracajcie się plecami do bossów, bo może Wam to uniemożliwić poprawne unikanie ich większych ataków.

Podczas walk starajcie się szukać okazji do ostrzeliwania odsłoniętych rdzeni bossów zainstalowanych na ich klatkach piersiowych - Ratchet & Clank Rift Apart: Dowódcy inwazji, Savali - jak pokonać? - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Podczas walk starajcie się szukać okazji do ostrzeliwania odsłoniętych rdzeni bossów zainstalowanych na ich klatkach piersiowych. Umożliwi to skuteczniejsze ich osłabianie. W przypadku gdy dowódcy ustawią się blisko siebie możecie również próbować osłabiać ich atakami obszarowymi np. w oparciu o broń Pioruner.

Po tym jak jeden z dowodców polegnie na polu bitwy poziom trudności bitwy znacząco się obniży, bo będziecie mieli tylko jednego głównego przeciwnika do atakowania - Ratchet & Clank Rift Apart: Dowódcy inwazji, Savali - jak pokonać? - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Po tym jak jeden z dowodców polegnie na polu bitwy poziom trudności bitwy znacząco się obniży, bo będziecie mieli tylko jednego głównego przeciwnika do atakowania. Pozbawcie drugą maszynę całego paska energii żeby ostatecznie zwyciężyć.

Jeśli potrzebujecie leczenia, to na arenie znajdziecie skrzynki ze zdrowiem i amunicją.