Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Ratchet & Clank Rift Apart: Bitwa nie kończy się - dlaczego? Ratchet & Clank Rift Apart poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Ratchet & Clank Rift Apart opisuje potencjalny bug, którego objawem może być niekończąca się bitwa. W wyjątkowych przypadkach wystąpienie takiego błędu może uniemożliwić Wam dalsze zmagania, szczególnie jeśli pokonanie wszystkich wrogów jest wymagane do zaliczenia aktualnego celu misji.

1 - Ratchet & Clank Rift Apart: Bitwa nie kończy się - dlaczego? - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry
Problem / bug z ukończeniem bitwy może występować przede wszystkim w tych lokacjach, w których pojawia się lawa - Ratchet & Clank Rift Apart: Bitwa nie kończy się - dlaczego? - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Problem / bug z ukończeniem bitwy może występować przede wszystkim w tych lokacjach, w których pojawia się lawa. Mogą to być np. arena walk przy Gastropubie albo powierzchnia planety Blizar Prime.

Jeśli dana bitwa nie chce się zakończyć, to przejdźcie się po obrzeżach areny - Ratchet & Clank Rift Apart: Bitwa nie kończy się - dlaczego? - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Jeśli dana bitwa nie chce się zakończyć, to przejdźcie się po obrzeżach areny. Bardzo prawdopodobny jest scenariusz, że jacyś przeciwnicy mogli zaciąć się próbując wyskoczyć z lawy i wskoczyć na właściwą arenę. Powinniście w dalszym ciągu być w stanie ostrzelać tych wrogów i doprowadzić do zakończenia walk. Uchroni to Was jednocześnie przed koniecznością restartu punktu kontrolnego i całej bitwy (można tego dokonać z poziomu menu pauzy).