Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ratchet & Clank Rift Apart: Poszukiwania skarbu - solucja Ratchet & Clank Rift Apart poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Ratchet & Clank Rift Apart znajduje się druga część opisu przejścia eksploracji planety Ardolis. Poniższa solucja opisuje dodatkowy cel misji dotyczący poszukiwań skarbu (Treasure Hunt). Dowiecie się jak dotrzeć do skrzyni z opcjonalnym skarbem oraz jaką nagrodę skrywa odnaleziona skrzynia.

Poszukiwania skarbu (Treasure Hunt) są opcjonalnym celem misji podczas wizyty na planecie Ardolis - Ratchet & Clank Rift Apart: Poszukiwania skarbu - solucja - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Poszukiwania skarbu (Treasure Hunt) są opcjonalnym celem misji podczas wizyty na planecie Ardolis. Jest on widoczny od samego początku eksploracji bazy piratów, przy czym najwcześniej możecie się nim zainteresować po uratowaniu Pierre'a Le Fer w ramach pierwszego głównego celu misji. Temat dotarcia do skrzyni ze skarbem możecie też odłożyć sobie na później.

Musicie rozpocząć na okrągłej platformie gdzie więziony był Pierre. Zainteresujcie się północnym obszarem oznaczonym na mapie niebieską kropką. W miejscu z obrazka musicie zacząć od przeskoczenia na latający statek i pokonania pierwszej grupy piratów.

Skorzystajcie z zaczepu żeby doskoczyć do sąsiedniego drugiego statku piratów - Ratchet & Clank Rift Apart: Poszukiwania skarbu - solucja - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Skorzystajcie z zaczepu żeby doskoczyć do sąsiedniego drugiego statku piratów. Rozprawcie się z nimi (warto tu celować w wybuchowe czerwone beczki), a następnie skierujcie się w stronę oświetlonego neonem wejścia do baru piratów.

Wewnątrz baru spodziewajcie się oczywiście kolejnych walk - Ratchet & Clank Rift Apart: Poszukiwania skarbu - solucja - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Wewnątrz baru spodziewajcie się oczywiście kolejnych walk. Początkowo w barze przebywa tylko kilku wrogów, ale kolejni pojawią się po przystąpieniu do walk. Nie wpadniecie na szczęście na żadnych elitarnych wrogów i Ratchet ma dość duże pole do manewru. W razie potrzeby nie zapomnijcie o możliwości łatwego przyzwania własnych sojuszników.

Po zakończonych walkach dotrzyjcie do kolejnych neonów, dzięki czemu natraficie na windę podróżującą na wyższy poziom - Ratchet & Clank Rift Apart: Poszukiwania skarbu - solucja - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Po zakończonych walkach dotrzyjcie do kolejnych neonów, dzięki czemu natraficie na windę podróżującą na wyższy poziom. Zaczekajcie aż dotrze ona na inne piętro i rozpocznijcie jego eksplorację.

Przed Wami jeszcze jedna walka z piratami, przy czym nie będzie to bardzo liczna grupa i nie spotkacie żadnych silniejszych wrogów - Ratchet & Clank Rift Apart: Poszukiwania skarbu - solucja - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

Przed Wami jeszcze jedna walka z piratami, przy czym nie będzie to bardzo liczna grupa i nie spotkacie żadnych silniejszych wrogów. Docelowo musicie dotrzeć do pokazanej na obrazku skrzyni ze skarbem. Zbadajcie jej zawartość.

W skrzyni jest urządzenie Mapotron (Map-O-Matic) - Ratchet & Clank Rift Apart: Poszukiwania skarbu - solucja - Ratchet & Clank Rift Apart - poradnik do gry

W skrzyni jest urządzenie Mapotron (Map-O-Matic). Jest to gadżet, którego działanie polega na oznaczaniu na mapie głównych rodzajów sekretów - złotych śrubek, szpiegobotów i fragmentów pancerza (Mapotron niestety nie oznacza pluszowych misiów). Dotyczy to także tych lokacji, których jeszcze nie zbadaliście, tak więc łatwiej będzie Wam badać planety w 100%.

Więcej informacji o (automatycznym) działaniu tego przedmiotu znajdziecie na osobnej stronie Mapotron - jak zdobyć? w rozdziale FAQ naszego poradnika. Możecie już powrócić do centralnej platformy na południe stąd i zająć się nowym głównym celem misji.